Prakticky po celou sezonu to vypadalo hodně špatně s Vyšehradem. Parta Jaroslava Klímy se ale zlepšila, nejprve pod sebe dostala Radotín a před posledním kolem má stejně bodů jako čtrnáctá Hostivař. Vyšehradští Šemíci mají lepší vzájemnou bilanci! O víkendu je ale nečeká nic snadného, na jejich hřiště dorazí Tempo, které si dělá zálusk na stříbrnou příčku závěrečné přeborové tabulky.

Vyšehrad vybojoval cenné body právě nad zmiňovaným Radotínem, který doma porazil 3:0, i když hráče hodně svazovala nervozita. "Přestože jsme vedli 1:0 a pak 2:0, stejně jsme se trápili a byli dál nervózní, což vyvrcholilo neproměněnou penaltou. Kromě samotného vítězství a toho počtu šancí mohu ještě kvitovat fakt, že ve druhé půli jsme soupeři nedovolili, aby ohrozil naši branku," ulevil si Jaroslav Klíma.

Béčko Admiry uzavřelo sezonu domácí remízou 0:0 s Neratovicemi-Byškovicemi.
Obrazem: Na závěr sezony bez gólů. Béčko Admiry remizovalo s Neratovicemi

Hostivař doma podle očekávání nestačila na Duklu Jižní Město, padla 1:3. "Byli jsme aktivnější, ale pokud nejsme schopni dávat branky, nemáme šanci bodovat," nechápal trenér Tomáš Rada, jehož svěřenci zahodili spoustu šancí včetně penalty.

Vyhnout se přímému sestupu mohlo definitivně Podolí. Stačilo jediné - porazit na svém trávníku béčko Motorletu. Místo úlevy ale přišla krutá prohra 0:6.

"Udělali jsme ostudu, když nejsme schopní v takhle důležitém utkání předvést vůbec nic. Jednoznačná, zasloužená výhra hostů, kteří byli po celý zápas lepší," rozčiloval se trenér Petr Majer.

Aritma na závěr sezony prohrála na hřišti zachraňujících se Klatov 1:3.
Aritma nechala body v Klatovech. Ty díky tomu slavily divizní záchranu

Hodně si oddychly Královice. Těm jistotu záchrany přinesla domácí výhra 3:0 nad Zličínem. "Musím všechny kluky pochválit. Vzadu jsme to museli přeskupit, hrát na čtyři obránce a tento tah nám vyšel dokonale. Všem hráčům a funkcionářům v Královicích děkuji, že se zde i nadále bude hrát nejvyšší pražská soutěž," neskrýval nadšení kouč René Ollé.

Bitvu dvou nejlepších týmů hostila před víkendem druhá Přední Kopanina, na kterou přijeli lídři ze Spojů. Po remíze 2:2 hráči Kopaniny klesli na třetí příčku, přeskočila je Dukla.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...