FORTUNA:LIGA

Sobota: 16.00 Bohemians - Plzeň, 19.00 Sparta - Hradec Králové

Neděle: 19.00 Slavia - Liberec

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Pátek: 16.30 Dukla - Jihlava

Sobota: 16.00 Prostějov - Sparta B

Neděle: 10.15 Slavia B - Vyškov

ČFL skupina A

Sobota: 10.15 Motorlet - Dukla B, 14.30 Přeštice - Vltavín, 16.00 Karlovy Vary - Admira

Neděle: 10.15 Bohemians B - Sokolov

ČFL skupina B

Neděle: 10.15 Mladá Boleslav B - Žižkov

Divize skupina A

Sobota: 16.00 Doubravka - Aritma

Divize skupina B

Sobota: 10.15 Libiš - Admira B, 16.00 Český Brod - Újezd

Neděle: 10.15 Meteor - Vilémov

Přebor

Sobota: 10.15 Radotín - Podolí, Braník - Žižkov B, 10.30 Dukla JM - Tempo, Zličín - Uhříněves, Spoje - Motorlet B, Přední Kopanina - Vyšehrad, Královivce - ČAFC, Hostivař - Kolovraty

1. A třída skupina A

Pátek: 19.00 Štěrboholy - Tempo B

Sobota: 10.15 Březiněves - Xaverov, 10.30 Vršovice - Háje, Praga - Újezd nad Lesy, 16.00 Dubeč - Kunratice, Dolní Chabry - Dolní Počernice

Neděle: 16.00 Ďáblice - Třeboradice, Kyje - Strašnice

1. A třída skupina B

Sobota: 10.15 Libuš - Zbraslav, 10.30 Uhelné sklady - Řeporyje, 16.00 Střešovice - Kbely, 1999 Praha - Přední Kopanina B, Vyšehrad B - Raptors

Neděle: 16.00 Slivenec - Nebušice, Aritma B - Zlíchov, Cholupice - Modřany

1. B třída skupina A

Sobota: 10.30 Čakovice - Střešovice B, 13.30 Radotín B - Podolí B

Neděle: 15.15 Meteor B - Lipence, 16.00 Zličín B - Troja, Písnice - Řepy, Bílá Hora - Řeporyje B, Braník B - Spoje B, Stodůlky - MSM

1. B třída skupina B

Sobota: 11.00 Bohnice - Újezd B, 16.00 Vinoř - Kolovraty B, Klánovice - Ďáblice B

Neděle: 16.00 Hostivař B - Partisan, Satalice - Háje B, ČAFC B - Újezd nad Lesy B, Junior - Chodov

2. třída skupina A

Sobota: 16.00 Lipence B - Košíře, Nebušice B - Lochkov, Slivenec B - Točná, Suchdol - Modřany B

Neděle: 16.00 Střešovice C - Smíchov, Zbraslav - Dukla

2. třída skupina B

Sobota: 13.00 Libuš B - Zlíchov B, 16.00 Kunratice B - Dolní Chabry B, Raptors B - Kačerov, Dolní Počernice B - Královice B

Neděle: 16.00 Praga B - Troja B, Strašnice B - Třeboradice B

2. třída skupina C

Sobota: 10.15 Kyje B - Dubeč B, 13.30 Vršovice B - Nusle, 15.30 Benice - Dolní Měcholupy, 16.00 Malešice - Stodůlky B

Neděle: 13.45 Praga C - Cholupice B, 16.00 Koloděje - Dukla JM B

3. třída skupina A

Sobota: 12.00 Stodůlky C - Chuchle

Neděle: 11.00 Meteor C - Řepy B, 16.00 Prosex - Suchdol B, Lysolaje - Březiněves B

3. třída skupina B

Sobota: 12.30 Union Žižkov - Šeberov, Hrdlořezy B - Xaverov B, 17.45 Benice B - Újezd C

Neděle: 16.00 Běchovice - Chodov B, Krč - Štěrboholy B

3. třída skupina C

Sobota: 15.00 Běchovičtí sršni - Horní Měcholupy

Neděle: 16.00 International - Kbely, Čakovice B - Hostivař C, Bohnice B - Malešice B

1. česká liga dorostu U19

Sobota: 11.00 Sparta - Plzeň, 13.00 Slavia - Slovácko, Dukla - Olomouc

Česká liga dorostu U19

Neděle: 10.00 Žižkov - Chrudim, Meteor - Vyšehrad, Bohemians - Sparta B, Mladá Boleslav - Slavia B, Tempo - Písek, 10.15 Táborsko - Admira

Přebor staršího dorostu

Sobota: 10.00 Xaverov - Zličín, Admira B - Zbraslav, 12.45 Praga - Tempo B, 15.30 Bohnice - FA Alexe Zbura, 16.00 Ďáblice - Vršovice

Neděle: 13.30 Motorlet B - Vyšehrad, 16.00 Přední Kopanina - Střešovice, Dolní Chabry - Hostivař

1. liga žen

Sobota: 10.30 Plzeň - Dukla, 13.00 Ostrava - Slavia

2. liga žen

Neděle: 10.15 FC Praha -Teplice, 15.00 Sparta B - Olomouc

1. liga dorostenek

Sobota: 11.30 Sparta - Pardubice, 15.00 Slavia - Slovácko, 16.00 Hradec Králové - Dukla