FORTUNA:LIGA

Neděle: 15.00 Bohemians - Slavia, 18.00 Sparta - Slovácko

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Neděle: 10.15 Slavia B - Karviná, 14.00 Dukla - Sparta B

ČFL skupina A

Pátek: 10.15 Motorlet - Povltavská FA, 10.30 Králův Dvůr - Vltavín, 14.30 Domažlice - Dukla B, 17.00 Písek - Admira

Neděle: 10.15 Bohemians B - České Budějovice B

ČFL skupina B

Neděle: 10.15 Žižkov - Živanice

Divize skupina A

Sobota: 10.30 Horní Bříza - Aritma

Divize skupina B

Pátek: 10.15 Neratovice-Byškovice - Újezd

Sobota: 16.00 Cheb - Admira B

Neděle: 10.15 Meteor - Kosmonosy

Přebor

Pátek: 10.15 Radotín - Královice, Braník - Podolí, 10.30 Dukla Jižní Město - Přední Kopanina, Zličín - ČAFC, Hostivař - Vyšehrad, 13.00 Motorlet B - Uhříněves

Sobota: 10.15 Žižkov B - Tempo, 10.30 Spoje - Kolovraty

1. A třída skupina A

Pátek: 10.30 Praga - Vršovice, 14.30 Dubeč - Strašnice, Dolní Chabry - Újezd nad Lesy

Neděle: 14.30 Štěrboholy - Březiněves, Ďáblice - Háje, Kunratice - Třeboradice, Kyje - Xaverov, 17.00 Dolní Počernice - Tempo B

1. A třída skupina B

Pátek: 10.30 Uhelné sklady - Zlíchov, 14.30 Střešovice - Přední Kopanina B

Sobota: 14.30 Řeporyje - Raptors, 15.30 1999 Praha - Libuš

Neděle: 14.30 Kbely - Modřany, Aritma B - Nebušice, Cholupice - Slivenec, Vyšehrad B - Zbraslav

1. B třída skupina A

Pátek: 13.30 Radotín B - Čakovice

Neděle: 14.30 Písnice - Střešovice B, Bílá Hora - Lipence, Braník B - Podolí B, Spoje B - Troja, Řeporyje B - Řepy, Meteor B - MSM, 17.00 Zličín B - Stodůlky

1. B třída skupina B

Pátek: 10.00 Hrdlořezy - Háje B, Junior - Kolovraty B, 11.00 Bohnice - Ďáblice B

Sobota: 14.30 Vinoř - Partisan, Klánovice - Satalice, Chodov - Uhříněves

Neděle: 14.30 ČAFC B - Hostivař B, 17.00 Újezd B - Újezd nad Lesy B

2. třída skupina A

Čtvrtek: 20.15 Dukla - Točná

Pátek: 14.30 Slivenec B - Košíře, Suchdol - Nebušice, 17.00 Střešovice C - Lipence B

Neděle: 14.00 Smíchov - Modřany B, 14.30 Zbraslav B - Lochkov

2. třída skupina B

Pátek: 10.30 Dolní Počernice B - Libuš B

Sobota: 10.00 Kačerov - Třeboradice B, 15.30 Raptors B - Zlíchov B

Neděle: 14.30 Praga B - Kunratice B, Strašnice B - Dolní Chabry B, Královice B - Troja B

2. třída skupina C

Sobota: 14.30 Benice - Dubeč B, Koloděje - Kyje B, Malešice - Nusle

Neděle: 12.15 Praga C - Vršovice B, 14.30 Dukla Jižní Město B - Cholupice B

I. česká liga dorostu U19

Pátek: 10.30 Plzeň - Dukla

Sobota: 10.15 Pardubice - Sparta, 11.00 Brno - Slavia

Česká liga dorostu U19

Čtvrtek: 10.15 Chrudim - Meteor, 11.00 Slavia B - Liberec

Pátek: 10.15 Jablonec - Žižkov

Neděle: 10.00 Vyšehrad - Tempo, 12.15 Sparta B - Písek

I. česká liga dorostu U17

Pátek: 12.45 Plzeň - Dukla

Sobota: 12.30 Pardubice - Sparta, 13.15 Brno - Slavia

Přebor staršího dorostu

Pátek: 10.15 Radotín - Královice, Braník - Podolí, 10.30 Dukla Jižní Město - Přední Kopanina, Zličín - ČAFC, Hostivař - Vyšehrad, 13.00 Motorlet B - Uhříněves

Sobota: 10.15 Žižkov B - Tempo, 10.30 Spoje - Kolovraty

1. liga žen

Pátek: 11.00 Dukla - Sparta

2. liga žen

Sobota: 14.30 Sparta B - Pardubice, 15.00 FC Praha - Zlín

1. liga dorostenek

Pátek: 16.00 Dukla - Teplice

Sobota: 11.00 Plzeň - Sparta

Neděle: 12.00 Brno - Slavia