"Kluky musím pochválit za výborný a obětavý výkon, přestože jsme na Spojích, vzhledem k průběhu utkání a našemu vedení 3:0, dva body ztratili. Ještě v době, kdy jsme vedli 3:2, jsme neproměnili dvě vyložené šance na čtvrtý gól. Na druhou stranu, pravda je taková, že remíza je spravedlivá. Vzhledem k tomu, že jsme odehráli opravdu velmi dobrý zápas, se mi ani nechce připomínat ohromné množství hráčských absencí, s nimiž se musíme vyrovnávat," řekl pro klubový web vyšehradský trenér Jaroslav Klíma.

Trenér Spojů Fabio Leggeri přiznal, že šlo o nejtěžší zápas sezony: "Vyšehrad hrál opravdu výborně. Upozorňoval jsem předem naše hráče, že má mladé a hodně běhavé mužstvo, ale asi mě moc neposlouchali. Začali jsme hodně špatně, brzy prohrávali 0:2 a pak dokonce 0:3. Také jsme měli hodně šancí, včetně penalty, zápas mohl klidně skončit 8:6, 7:7 nebo 9:8 pro nás. Měli jsme ještě v poslední minutě utkání možnost dát vítězný gól. Na druhou stranu, byl by s námi konec, pokud byl nám dal Vyšehrad ještě čtvrtý gól."

Ani ztráta dvou bodů ale jeho svěřence příliš mrzet nemusí, Přední Kopanina výhrou 3:0 s Podolím stáhla ztrátu z druhého místa, ale rozdíl je aktuálně jedenáctibodový.


Načítám výsledky ...


Načítám tabulku ...