Hosté se poprvé prosadili v patnácté minuty, kdy otevřel střelecký účet stoper Wise, o další čtvrt hodiny později dal poločasovémý výsledku 0:2 podobu kopaninský kanonýr Urban.

Hrálo se hodně útočně i dost tvrdě a diváci sledovali zajímavé útočné akce, tvrdé osobní střety i spoustu emocí na hřišti i mezi střídačkami. A právě ta kopaninská dokonce viděla hned dvě červené karty. Jednu dostal hlavní trenér Daniel Vott a druhou střídající Robert Vágner, oba za řeči vůči hráčům i soupeři.

"Rozhodčí by si nekomplikoval situaci, kdyby pískal, co viděl. Byl z toho zbytečný blázinec," kroutil hlavou kouč Vott.

Se třemi body byl ale pochopitelně spokojen, čekalo se, že jeho svěřenci odstartují sezonu mnohem lépe. "Chtěli jsme zjednodušit hru a zaměřit se na standardky. A právě z nich jsme dali první dva góly. Ve druhém poločase jsme ale nechali domácí vždy snížit a zbytečně si to zkomplikovali," dodal.

Kopanina přidala třetí gól v 66. minutě Hájkem, vzápětí ale vrátil domácí Čechii zpět do hry Blažek. Pět minut před koncem přidal čtvrtý gól hostů Ptáček, ale ani to ještě nebylo vše. Ve čtvrté minutě nastavení dorážel do sítě od břevna odražený míč Peterka, na víc už ale domácím nezbyl čas.