"Jsem rád, že se nám utkání herně a výsledkově povedlo, takto jsme to Chabrům dokázali vrátit za podzimní porážku. Byl to pro nás příjemný zápas a nejlepší možná domácí rozlučka s našimi fanoušky, kterým děkujeme za podporu během celé sezony, která skončila vítězstvím v přeborové i pohárové soutěži," pochvaloval si kouč šampionů Daniel Vott.

Druhou pozici drží Vyšehrad, s tříbodovým náskokem na třetí Tempo. A právě tyhle dva celky se utkají v závěrečném kole na vyšehradské umělce. Pokud uspějí hosté, skončí na stříbrné příčce.

Vyšehradští o víkendu vyhráli 6:0 na hřišti Třeboradic, hattrickem se blýskl aktuálně nejlepší střelec soutěže Jiří Heřman, který tak zaokrouhlil svoji dosavadní bilanci na 30 gólů. Druhý Vojtěch Ptáček z Kopaniny se proti Chabrům trefil dokonce čtyřikrát, za Heřmanem je zpět o stejný počet branek.

Mimořádně dramatická situace panuje na konci tabulky. Že Braník skončí poslední a sestupuje do I. A třídy je již nějaký čas jasné, otázkou je, kdo ho doprovodí a kdo bude o přebor bojovat v baráži.

Podívejte se na gólovou situaci z utkání ČAFC - Braník:

Standardní situace hostů a vzápětí gól domácích na 1:1. | Video: Deník/Michal Káva

Podolí bude hrát o vyhnutí se přímému sestupu na hřišti Uhříněvsi. Pro ni může výhra znamenat setrvání v přeboru, neporazí-li Dolní Chabry doma Královice. Podolí by v případě výhry šlo do baráže. Variant je opravdu hodně a rozhodně se bude hrát o hodně.

Podolský tým mohl být v lepší výchozí pozici, ale doma nezvládl zápas s béčkem Motorletu. "Prohráli jsme zaslouženě, protože Motorlet si přijel v pátečním podvečeru zápas odehrát v naprostém klidu. Nám opět chybělo to, co bych si u mužstva bojující o záchranu představoval. Předvedli jsme nedostatečný pohyb, nedostatečnou bojovnost, málo důrazu a v samém závěru také neudrželi svoji hlavu v klidu. Nezbývá nám, než se dobře připravit na poslední utkání o holý přeborový život v Uhříněvsi," řekl po prohře 1:2 kouč Petr Majer.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...