"Určitě přijde hodně lidí. Bude to důležitý zápas, ale ne rozhodující, chybí ještě jedenáct kol," řekl trenér Újezdu Karel Jeřábek.

Zápas Dukly s Uhelnými sklady přinesl spíše boj než pohledný fotbal. Při absenci zraněného nejlepšího přeborového kanonýra Kotlíka to na sebe vzal Beneš, který si připsal hattrick.

"Byl to absolutně nekoukatelný zápas, kdy bylo spousta faulů, přerušení na úkor nějaké kvality a předvedené hry. Jediným pozitivem jsou pro mě tři body," byl stručný trenér lídra Josef Světlík.

Poslední čtyřka skončila opět s prázdnou a už jen zázrak by někomu z kvarteta Třeboradice, Vyšehrad B, Uhelné sklady a Újezd nad Lesy zajistil přeborovou účast i v příští sezoně. Kruté je to hlavně pro prvně jmenovaný tým, který roky patřil k nejlepším týmům v soutěži. O víkendu dostal osmigólový výprask od Přední Kopaniny.

"Pro nás je to ostudný výsledek a velká komplikace na cestě za záchranou," uznal třeboradický kouč Jan Novák. Z poslední čtyřky jsou na tom jeho svěřenci nejlépe, ale ztráta čtrnácti bodů na nesestupovou příčku je veliká.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...