Jeho svěřenci za sebou mají úspěšné účinkování v jedné ze skupin nejprestižnějšího zimního fotbalového turnaje u nás, Tipsport ligy. V těžké konkurenci dvou prvoligových klubů a po podzimu druhého celku druhé nejvyšší soutěže uspěli - Jablonec i Spartu B porazili shodně 3:2, nestačili jen na Bohemku, které podlehli 0:2.

"Jsem spokojený. Herně jsem u nás viděl spoustu dobrých věcí, ale na řadě dalších ještě musíme pracovat. Vždy je pro kluky fajn nastoupit proti týmům z první ligy. Navíc se hrálo na umělce, kde se rozdíly smazávají," okomentoval Pilný úvodní část přípravy.

S přístupem týmu tak může být spokojený, což je v zimním drilu vždy pozitivní. "Hráči zatím k přípravě přistupují poctivě. Máme tu i hodně mladých kluků, u kterých jsem zvědavý, jak se ukážou. Našim cílem je být dobře připraveni na jaro, kde se ukáže, jak na tom opravdu jsme," má jasno.

close Z utkání Tipsport ligy Dukla - Bohemians (0:2). info Zdroj: Deník/Michal Káva zoom_in Z utkání Tipsport ligy Dukla - Bohemians (0:2). Týdenní soustředění v Písku zakončí Dukla zápasem s domácím Pískem. Hraje se v sobotu od 10.15 hodin. Druholigové týmy mají přípravu hodně dlouhou. Zatímco FORTUNA:LIGA odstartuje jarní část už 5. února, tak FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA přesně o měsíc později. Parta z Julisky má do té doby, včetně zmiňovaného zápasu v Písku, na programu celkem sedm zimních utkání.

Kádr Dukly na píseckém soustředění

Brankáři: Filip Rada, Jakub Štefan, Michal Reichl

Obránci: Arnaud Konan, Jiří Piroch, Jiří Kulhánek, Artem Kovernikov, Filip Matoušek, Daniel Souček

Záložníci: Jakub Barac, Jakub Jeřábek, Jakub Uhlíř, Daniel Kozma, David Kozel, Jan Peterka, Lukáš Buchvaldek, Lukáš Cienciala

Útočníci: Jan Pázler, Quadri Adediran, Jiří Hrubeš, Štěpán Šebrle, Kim Seung Bin, Jakub HodekZranění: Ondřej Ruml