Příbrami se proti Dukle daří. Loni jí sebrala všechny body a tak Pražané toužili po odvetě. Zvlášť, když měli v zádech čtyři výhry. Avšak více ze hry měli Středočeši, kteří vstoupili do zápasu aktivněji. Hušbauer přímým kopem pořádně zaměstnal Šťovíčka, jenž musel k zemi. Na druhé straně se zaskvěl i Melichar proti pokusu Kozla. V nastavení přišla největší šance zápasu. Moulis ale z bezprostřední blízkosti nechal vyniknout domácího brankáře.

Jakub Zeronik (vpravo) v souboji s bývalým spoluhráčem z Příbrami Václavem Dudlem
Zeronik a mise Dukla: Věřím, že budeme bojovat o postup. Vděčí i Příbrami

Po změně stran převzala iniciativu Dukla a často se hrálo před příbramskou brankou. Hosté chtěli občas až moc a jejich akce končily často překombinované. Jejich gólman Šťovíček musel podstoupit několik duelů s domácím kapitánem. Hušbauer ale napoprvé zamířil obstřelem k tyči, který gólman hostů zlikvidoval, v závěru pak jeho přímý kop skončil těsně vedle brankové konstrukce. Bezbrankové skóre zůstalo i po šanci střídajícího Nkwingy v poslední minutě.

Oba týmy si tak připsaly první remízu v sezoně, která se mnohem víc hodila jedenácté Příbrami. Vedoucí Dukla i nadále zůstává první. Bude muset ale počkat na odpověď druhého Vyškova, který o víkendu vyzve rezervu Sparty a doma bude rozhodně favoritem.

Příbram – Dukla Praha 0:0

ŽK: 1:1: Rozhodčí: Kvítek – Černoevič, Cichra. Diváci: 815.

Příbram: Melichar – Dudl, Čejka (85. Nkwinga), Jahić, Fišl – Brabec (70. Jandera), Švestka, Vott, Hušbauer – Nečas, Anih (78. Vokřínek).

Dukla Praha: Šťovíček – Hašek, Ludvíček, Barac, Kozel – Peterka, Moulis (73. Douděra), Matějka (73. Špatenka) – Šebrle (90+2. J. Jeřábek), Zeronik (86. M. Červenka) – Ullman.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...