Od začátku se hrál útočný a pohledný fotbal. Trenér Pražanů Bohuslav Pilný ale měl vrásky na čele, když po dvaceti minutách hry musel být po špatném došlápnutí odnesen na nosítkách stoper Piroch.

Kdo si ve 22. minutě odskočil na záchod nebo pro pivko s klobásou, nestačil se po návratu na místo divit. Na ukazateli skóre totiž najednou svítil stav 1:1. Ve 22. minutě totiž otevřel skóre domácí Řezníček, ale pár vteřin po rozehrání při své soutěžní premiéře v dresu Dukly srovnal Červenka.

"Těžký zápas se zachraňující se Chrudimí na nelehkém terénu. Navíc jsme zřejmě na delší dobu přišli o Jirku Pirocha, což je velká nepříjemnost. Na gól soupeře jsme naštěstí dokázali rychle odpovědět a postupně se dostávali více a více do hry," hodnotil zápas Pilný.

Druhý poločas byli jeho svěřenci jednoznačně lepší, ale střelecky už se nedokázali prosadit ani přes sílící tlak v závěru.

"Měli jsme několik tutovek, které jsme bohužel nedali a kvůli tomu bereme jen bod. Všichni cítíme, že je to málo. Z výsledku jsem zklamaný, herně toho nemám klukům tolik co vytknout. Až na finální fázi. Kdybychom jednu ze šancí proměnili, tak jsme tady vyhráli, ale takový je fotbal. O to lépe se musíme připravit příští týden na Táborsko," dodal Pilný.

Chrudim - Dukla 1:1 (1:1)

Branky: 22. Řezníček – 23. Červenka. Rozhodčí: Machálek – Antoníček, Lakomý. Žluté karty: Juliš – Kovernikov, Konan.

Chrudim: Floder – Kesner, Donát, Šejvl, Sokol – Vrána (70. Juliš), Průcha, Jan Řezníček, Záviška, Kejř (87. Koželuh) – Firbacher (76. Surmaj).

Dukla: Rada – Barac, Piroch (20. Konan), Kulhánek, Kovernikov – Peterka – Buchvaldek (76. Cienciala), Kozel, Souček – Bin (76. Breda), Červenka.