Že to bude pro Pražany "den blbec" bylo jasné hned na začátku zápasu. V sedmé minutě se do míče opřel Fortelný a jeho střela zalétla přesně k tyči.

Vzápětí si Peterka dal nepovedenou "malou domů" málem vlastní gól, brankář Šťovíček stihl včas zasáhnout, ale o další dvě minuty později už opět lovil míč ze sítě, tentokrát po střele Israela.

Trenér Dukly Petr Rada nemohl být na střídačce, jelikož mu začal tříměsíční disciplinární trest a zápas sledoval z oken VIP salonku. A do smíchu mu vůbec nebylo. Jeho svěřenci si dokázali chvílemi vytvořit tlak, ale nedokázali se prosadit proti bojovně bránícím hostům.

Šťovíček poté vyrazil další střelu na tyč, ale o chvíli později po rohovém kopu nestačil na hlavičku Muritaly. Časomíra ukazovala 32. minutu a stav 0:3!

Hodnocení trenéra Dukly Jiřího Vágnera:

| Video: Youtube

Domácí mohl vrátit do zápasu Douděra, ale toho v tutové šanci vychytal Koutný.

Do druhého poločasu udělali domácí trenéři hned čtyři změny, ale proti týmu s aktuálně nejlepší formou ve druhé lize to nestačilo. Béčko Olomouce je díky nečekanému, ale zaslouženému importu tří bodů z Julisky už třetí!

close F:NL 25. kolo: Dukla - Olomouc B 0:3. info Zdroj: Deník/Michal Káva zoom_in F:NL 25. kolo: Dukla - Olomouc B 0:3.

Dukla - Olomouc B 0:3 (0:3)

Branky: 7. Fortelný, 11. Israel, 32. Muritala. Rozhodčí: Ulrich - Leška, Kotalík. Žluté karty: 58. Ludvíček, 81. Vondrášek - 70. Mikulenka. Diváků: 1541.

Dukla: Šťovíček – Vondrášek (87. Holiš), Hašek, Peterka, Ludvíček – Kozma – Douděra (46. Špatenka), Hora, Barac (46. Matějka), Moulis (46. Hrubeš) – Mešanović (46. Ullman).

Olomouc: Koutný – Slavíček, Dohnálek, Cahel, Elbel – Navrátil (46. Hadaš), Israel (46. Amasi), Fortelný, Singhateh (67. Fabiánek) – Mikulenka (80. Judas), Muritala (90. Nguyen).