Od úvodního hvizdu se hrál útočný a bojovný fotbal. Domácí zdobila rychlá a přesná kombinace, hosty velká bojovnost, jen se tentokrát museli obejít bez posil z A týmu, jelikož ten byl v té době na cestě k zápasu do Liberce.

Uběhlo pouze sedm minut a Juliskou se poprvé rozeznělo "gól". Po rychlém protiútoku a přesných přihrávkách se do míče opřel Kozel a Dvořák se po míči natahoval marně.

Rychle mohlo být srovnáno, ale Šmigovu hlavičku bravurně zlikvidoval gólman Rada. Uběhlo deset minut a Dukla vedla už o dva góly. Dvořák neudržel míč a Krch svoji premiérovou trefou ve žlutém dresu po přestupu z Bohemians už měl lehkou roli.

S hosty to vůbec nevypadalo dobře, ale sami domácí je vrátili zpět do zápasu. Obrana se špatně domluvila a Pudil tváří v tvář Radovi nezaváhal. Stížnosti kvůli domnělému ofsajdu byli hráčům Dukly k ničemu.

Podobný obraz hry pokračoval i po přestávce a po dvaceti minutách hry tahal Dvořák míč ze své sítě potřetí, když se prosadil Matějka. Definitivní podobu výsledku pak dal deset minut před koncem Moulis.

"Nechtěli jsme spekulovat a pídit se po tom, kdo přijede ze slávistického áčka, nakonec to nebyl kromě Pecha nikdo. S posilami by to bylo fotbalovější, daly by tomu kvalitu, ale čekali nás mladí běhaví kluci, kteří nám nedají nic zadarmo, což může být ještě horší, než když proti vám stojí zkušení hráči, kteří drží balon," mínil trenér Dukly Petr Rada. "Dali jsme brzy góli, vedli 2:0, ale pak chybou soupeře vrátili do hry. Do druhé půle jsme chtěli být agresivnější, uklidnil nás gól na 3:1. Potěšilo mě, že jsme hráli až do konce," těšilo Radu.

Méně ho ale těší fakt, že jeho tým pořád jen trénuje. Po třech a půl měsících zimní přípravy přišel první zápas s Třincem, pak se dva týdny trénovalo, jelikož ve Varnsdorfu se hrát nemohlo, teď zápas se Slavií B a kvůli reprezentační přestávce další dva týdny pouze tréninku. "Je to ubíjející," kroutil hlavou Rada.

Hodně nespokojený byl kouč slávistické rezervy Marek Jarolím. "Připadám si trochu jako ve zlém snu, byl to pro nás asi nehorší zápas, který jsme společně odehráli, navíc okořeněný porážkou. Říkám si, že to skoro ani není možné, tentokrát nám nevyšlo skoro nic. Bylo to od nás velice slabé. Byl to pro nás hodně těžký zápas, všichni jsme si ho vyžrali. Nejde tam najít jeden důvod, proč tomu tak bylo. Spousta věcí nám nefungovala, nebylo tam toho víc dobře," rozčiloval se.

Dukla - Slavia B 4:1 (2:1)

Branky: 7. Kozel, 21. Krch, 66. Matějka, 81. Moulis - 32. Pudil. Rozhodčí: Kotala - Dresler, Bureš. ŽK: 73. Barac - 86. Křičfaluši. Diváků: 683.

Dukla: Rada – Holiš, Peterka, Moulis (84. Buchvaldek), Krch, Hrubeš (67. Červenka), Špatenka (79. Havelka), Matějka (79. Piroch), Kozel, Barac, Kozma (67. Šebrle).

Slavia B: Dvořák – Konečný, A. Bárta, Beran (72. Labík), Trédl (22. Nikl), Šmiga, Pech, A. Pudil (72. Alrashdi), Planka (87. Žitný), Kričfaluši, Hošek (72. Kopáček).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...