Nespeky se nachází v těžké situaci. Se dvěma body se od začátku sezony krčí na posledním místě tabulky, kde zůstaly i po duelu s pražským Meteorem. „Soupeř byl kvalitní. Viděl jsem ho ve dvou zápasech a věděl jsem, že nás nečeká nic jednoduchého. Připravovali jsme se na jeho velmi dobrý přechod do ofenzivy. Bohužel jsme po naší individuální chybě zbytečně inkasovali, nicméně jsme s Meteorem drželi krok, i když měl v první půli víc míč na noze než my,“ uznal nový kouč posledního celku Divize B Martin Bárta.

Motorlet doma porazil Admiru 2:1.
Výhra po sedmi zápasech. Motorlet v derby porazil Admiru

Třiapadesátiletý trenér už vedl v posledních týdnech tréninky. Tým ale vedl v zápase poprvé, předchozí dva zápasy sledoval prostřednictvím streamu. Na úvod jeho působení na lavičce musel řešit jeden problém, kdy v poločase musel střídat Turka a do útoku poslat Toyina. „Trošku jsme přeskupili sestavu. Vystrčili jsme Mustapfu do útoku a odehrál velmi dobrý druhý poločas,“ mínil Bárta.

Nespeky byly blízko k vyrovnání, ale ve stoprocentní šanci selhaly a ihned vzápětí Meteor přidal zlomový druhý gól. Pak už si utkání pohlídal a odvezl si tři body. „Chtěl bych mužstvu poděkovat. I těm, co se na hřiště nedostali. Všichni bojovali, sáhli si na dno. V současné situaci hrajeme, na co máme. Zápas nebyl jednoznačný,“ shrnul Bárta.

Vyrazili jste o víkendu na nějaký pražský fotbalový zápas?
Výsledkový servis: Jak si o víkendu vedl váš oblíbený fotbalový tým?

Nespeky – Meteor Praha 0:2 (0:1)

Branky: 28. Kordiak, 69. Derkač. ŽK: 2:2. Rozhodčí: Erlebach – Vitvar, Jiříček. Diváci: 170.

Nespeky: Pettík – Sniščuk (73. Rosenvald), Melichar, Hronek, Toyin, Bredler, Turek (46. Šmejkal), Pešta, Petlička (61. Klauz), Maršoun, Hudec.

Meteor: Toma – Chalupník, Kostka, Lízálek, Karvánek – Sůra – Dvořák (82. Kousal), Derkach, Kordiak (64. Sova), Slavata (90. Hendrych) – Michálek.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...