Podle trenéra Neratovic Pavla Janečka byly za další venkovní ztrátou tři hrubé chyby, které soupeř potrestal. Tu nejviditelnější a nejbolestivější udělal ve druhém poločase brankář Měsíček. Při zpracování malé domů mu míč odskočil a při odkopu na dlouhou nohu nastřelil Michálka, který střelou do prázdné brány rozhodl.

Pro brankářskou jedničku šlo o nepříjemnou připomínku srpnového pohárového klání s Mostem. Obdobný kiks předcházel jedinému gólu a vyřazení. Vybráno s podobnými momenty na dlouho dopředu, jak tehdy v Neratovicích věřili, ale zkušený gólman ještě neměl.

„Z jednoduché pozice trefil domácího hráče,“ vytýkal trenér Janeček situaci, která hosty podle jeho slov v nedělním dopoledni položila.

Sestřih utkání a hodnocení zápasu trenérem Neratovic Pavlem Janečkem:

| Video: Youtube

Zareagovat už v poslední dvacetiminutovce skutečně nedokázali – jak se jim to povedlo hned dvakrát v první půli. To penaltu odpískanou v úvodu po faulu Kima vynuloval Šimkovský, kterému to v posledních kolech padalo z přímých kopů. Na Meteoru uchvátil bombou do vzdálenější šibenice téměř od postranní čáry.

Když pak Pražanům vrátil vedení Kordiak, stihl už v nastavení prvního poločasu upravit skóre do rovnovážného stavu Stárek. Druhý poločas ale přinesl hostům další venkovní zklamání. Vniveč přišel výkon, který byl podle kouče až na zmíněné chyby jinak celkem slušný. „Herně jsme byli lepší, drželi jsme balon, dostávali jsme se do šancí. Dneska nás pohřbil brankář,“ měl jasno lodivod Neratovic.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...