"Na nádherném stadionu jsme čelili prvnímu týmu tabulky. A rád konstatuji, že jsme odehráli s FC Chomutov výborné utkání. Skvěle jsme bránili, slušně kombinovali a hrozili z rychlých protiútoků. Domácí mají vynikající útočné trio a rovněž rychlý přechod do útoku, koncentrovanou hrou jsme však jejich hru téměř eliminovali," těšilo trenéra Admiry B Pavla Gregora v hodnocení pro klubový web.

Ten v týmu přivítal několik posil z třetiligového áčka a Admira šla ve 36. minutě do vedení, když se prosadil Jung. Hosté bojovným výkonem vedení drželi až do 76. minuty, kdy Burýšek nešťastně do vlastní sítě tečoval střelu jednoho z domácích hráčů.

"V prvním poločase jsme nejen šli do vedení brankou Junga, ale nastřelili i dvě tyče Tatdanovem a Burýškem. Druhý poločas nás domácí přece jen přitlačili, několikrát čaroval náš brankář Keller, ale prosadili se pouze tečovanou střelou. Je veliká škoda několika našich nevyužitých brejků do otevřené obrany Chomutova, ale nebuďme neskromní, bod s kvalitním soupeřem berem," dodal Pavel Gregor.

Chomutov - Admira B 1:1 (0:1)

Branky: 76. vlastní Burýšek - 36. Jung. Rozhodčí: Jati – Nehasil, Talpáš. ŽK: Doleček, Janošík, Černý – Horníček. Diváků: 155.

Admira: Keller – Vlček, Skalický, Heinzel, Mlejnek (73. Ouředníček), Horníček, Jung (73. Marek), Tatdanov (65. Polívka), Konejl, Drescher, Burýšek.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...