"Snažili jsme, bylo tam nasazení, touha, ale chyběla fotbalovost," přiznal žižkovský kouč Michal Šmarda. "Soupeř na nás byl dobře připravený, v konečném součtu jsme za bod rádi, bereme ho. Milan Švenger předvedl nadstandardní výkon. Pořád nás držel ve hře o vítězství," chválil gólmana.

Ten se blýskl zejména v prvním poločase, kdy zlikvidoval tutovky velvarských Vopata, Šustra a těsně před odchodem do šaten znovu Vopata. Hra domácích se zlepšila po přestávce, ale ke kýženému gólu a výhře číslo 7 to nakonec nevedlo.

Velvary byly na Žižkov dobře připraveny. A není to nic divného, když je vede bývalý dlouholetý žižkovský kouč Zdeněk Hašek.

"Za první poločas bychom si výhru zasloužili, měli tři gólovky a škoda, že tam něco nepadlo, ale musíme být pokorní. V této fazoně, jakou Žižkov má, si bodu moc vážím. Jsem rád, že jsem se vrátil a ukázali jsme, že Velvary umí hrát fotbal a byli jsme důstojným soupeřem," těšilo Haška.

FK Slavoj Koloděje.
Šest gólů při kanonádě v Kolodějích. Je tu skvělá parta, líčí snajpr Kovář

Ve skupině B České fotbalové ligy došlo na jedno praž-ské derby. V něm béčko Duk-ly udolalo rezervu Bohemians 3:1. Vedoucí Admira doma remizovala 1:1 s Přešticemi a na partu z Kobylis se bodově dotáhlo béčko Plzně. Vltavín se zlepšuje, na svém trávníku porazil Zbuzany 3:1, Motorlet přivezl bod z Domažlic po remíze 2:2.

Také v divizi došlona derby. Ve skupině B Újezd doma remizoval 2:2 s béčkem Meteoru. Rezervní tým Admiry pak doma podlehl Chomutovu 1:2. V divizní A skupině se dařilo Aritmě, ta doma porazila Katovice 3:1.

Kauza Chodov byla uzavřena, padly vysoké tresty.
Kauza Chodov? Odráží chování lidí ve společnosti, zní v pražském fotbale