"Vzhledem k průběhu utkání, hlavně ve druhém poločasu jsme měli výraznou převahu a několik možností ke vstřelení branky, bychom si tři body zasloužili. Ale i ten jeden má cenu, udrželi jsme soupeře v tabulce na stejné vzdálenosti," poznamenal kouč Loko Vltavín Michal Zach.

„Před zápasem jsme říkali, že v případě tří bodů bychom se vrátili na dostřel okamžitě, ale i ten bod je pro nás myslím v téhle situaci řešitelný. Je důležité, že jsme neprohráli, v závěru se musím přiznat, že jsme měli velké štěstí, přežili jsme tam dvě velké šance, ale věřím, že tím výkonem jsme si o to štěstí řekli. Spíše převládá dobrý pocit z toho výkonu a myslím si, že jsme dali najevo, že se s námi ještě musí počítat a že určitě nejsme odepsaní a prostě budeme bojovat dokud to půjde,“ chválí kouč Králova Dvora Tomáš Šilhavý.

Fotbalisté holešovické Lokády tak neprohráli třetí zápas v řadě. Momentálně jsou v tabulce třetí od konce, čtrnáctí, ale díky tomu stáhli náskok soupeřů před sebou.

"Chtěli jsme proti Královo Dvoru potvrdit body z venku i před tím doma, ale je to prostě bod, který se počítá a teď už přemýšlíme nad dalším zápasem," dodává kouč Michal Zach.

Jeho svěřenci teď odehrají dva zápasy na hřištích soupeřů, nejprve v sobotu 13. března od 10.30 hodin na hřišti B týmu Českých Budějovic a poté v neděli 21. dubna od 17 hodin jedou na trávník Povltavské Fotbalové akademie.

Vltavín - Králův Dvůr 0:0

Rozhodčí: Fencl - Hodek, Mazanec. Diváků: 250.

Vltavín: Štorc - Čejda (46. Fall), Matějka, Tošnar, Novák, Tichý, Hruška, Podzimek, Sefil, Vaněk (64. Kuchař), Maione.

Králův Dvůr: Tetour - Bouček, Chocholoušek, Šumilov, Novák - Kraus, Kabele (79. Kuča), Hradecký, Jinoch - Černý, Krátký (79. Patrovský).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...