Šťastný tah, Maione rozhodl za dvě minuty

Na vítězné vlně jede vedoucí tým skupiny A třetí České fotbalové ligy, Loko Vltavín. Ten vyhrál i třetí jarní zápas, společně se sedmi podzimními úspěchy vyhrál desáté mistrovské utkání v řadě! Před druhým Královo Dvorem má parta z Holešovic šestibodový náskok.V zápase na hřišti rakovnického SK byli Pražané favority. Domácí tým přezimoval na poslední příčce tabulky, ale v minulém kole se z ní odpoutal, když překvapivě vyhrál na Admiře.

„Byl to zajímavý zápas. Nastoupilo proti nám velmi dobře organizované mužstvo s jasnou taktikou – zavřít se na vlastní půlce a vyrážet do rychlých protiútoků. S tím jsme se v této sezoně ještě nesetkali,“ přiznal vltavínský kouč Tomáš Freisler.

„Museli jsme dobývat branku, naštěstí se nám podařilo jejich protiútoky pochytat,“ pokračoval trenér, kterému perfektně vyšlo ve druhém poločase střídání.V 73. minutě, kdy stále platil bezbrankový stav, poslal na hřiště Maioneho. Ten prvním dotykem s míčem otevřel skóre a o dvě minuty později zlomil odpor domácích druhou trefou. „Změnil jsme do druhého poločasu rozestavění, stáhl stoper, dal druhého útočníka a to nakonec vedlo k úspchu,“ pochvaloval si Freisler.

Jeho svěřencům se daří, jak již bylo zmíněno, k sedmi výhrám na podzim přidali tři jarní a v posledních deseti utkáních ČFL tak neztratili jediný bod.„Těší nás to a dodává energii do dalších bojů. Teď se budeme připravovat na domácí derby s Admirou,“ dodal.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Hvězda v základní sestavě béčka

Veliká opora mistrovské Slavie, stoper Ondřej Kúdela, se dlouho dával dohromady po zranění a v základní sestavě naposledy nastoupil na konci srpna loňského roku. Od té doby se léčil a v posledních týdnech se do hry zapojoval jako střídající hráč. Opět do základní sestavy naskočil reprezentační obránce ažo tomto víkendu. Po domluvě trenérů ho trenér slávistického béčka Marek Jarolím nasadil na celých 90 minut v domácím zápase proti Domažlicím.

Mladíci Slavie se tak mohli opřít o velezkušenou stoperskou dvojici, jelikož Kúdela vytvořil dvojku s Michalem Švecem.Domácí byli aktivní, díky gólu Biegona vedli po poločase 1:0, ale dvacet minut před koncem hosté srovnali a když vzápětí slávista Nikl zahodil penaltu, skončil zápas dělbou bodů.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...