Na domácí straně Holeš, Takács či gólman Markovič, který už také okusil chuť prvoligového utkání, v rudém dresu Costa, Pulkrab nebo právě Juliš. Jak slávisté, tak sparťané vyrukovali na svého soupeře s posilami z A týmů.

Byla to Slavia, kdo se ujal už v šesté minutě vedení. Centr z rohu našel Rondiče a ten hlavou otevřel skóre. V následujících minutách zahodily oba celky několik slibných příležitostí, do šaten se ale nakonec odcházelo za nerozhodného stavu.

Gabrielův centr z pravé strany hrací plochy se snesl až k noze Pulkraba, proti němuž gólman Markovič zasáhnout nedokázal a Sparta srovnala.

Druhá část utkání nabídla řadu šancí na obou stranách. Hostující Mareček nejprve z přímého kopu těsně minul bránu, o chvíli později pak dokonce sparťané skórovali, ale gól kvůli ofsajdu nebyl uznán. Na domácí straně se pak do šancí dostali Takács či Zinhasovič, ovšem bez brankového efektu.

Ten přišel ke smůle domácích a radosti hostí až dvě minuty před koncem. Míč do brány slávistů dostal Juliš a rozhodl o vítězství Sparty 2:1.