"Co se týče hry, tak kvalita byla velmi nízko. Spousta nakopávaných balonů a soubojů, ale také hodně šancí na obou stranách," říká k utkání kapitán Motorletu Marek Kodr.

Domácí se dostali do vedení už po pěti minutách. Bouček fauloval Šulce a Žížala z penalty nezaváhal. Tentýž hráč se prosadil i ve 24. minutě a těsně před koncem první půle dal výsledku už konečnou podobu třetí trefou Amobi.

„Samozřejmě cítíme veliké zklamání. I s ohledem na průběh zápasu, kdy jsme brzy inkasovali, což je samozřejmě nepříjemné na začátek, ale pak jsme nějak hráli, měli jsme šance, ale bohužel góly dával soupeř. Poslední tři utkání je to jako přes kopírák, nejsme horší, ale nedáme šance a bez toho je těžké vyhrávat. Sebemenší chybu soupeř potrestá a my ne a ne se prostě odrazit,“ přiznává trápení trenér Králova Dvora Tomáš Šilhavý.

"Jsme rádi, že se nám naše šance podařilo proměnit. Soupeř většinou ztroskotal na našem gólmanovi, který odchytal zatím nejlepší zápas od příchodu do Motorletu. Celkově bych ale řekl, že šlo o zasloužené vítězství," dodává kapitán Kodr.

Motorlet - Králův Dvůr 3:0 (3:0)

Branky: 5. z pen. a 24. Žížala, 39. Amobi. Rozhodčí: Hodek – Langmajer, Mazanec. Žluté karty 3:2. Diváků: 127.

Připomeňte si podzimní derby Motorletu s Admirou ve fotogalerii:

Fotogalerie: ČFL: Motorlet - Admira


Načítám výsledky ...


Načítám tabulku ...