"V předposledním utkání sezóny jsme předvedli jeden z našich lepších výkonů, na jaře možná vůbec nejlepší," hodnotil pro klubový web kouč Admiry František Peřina.

Na první gól se čekalo pouze devět minut. Burýšek vybojoval míč pro Mráze a ten za pomoci teče jednoho z obránců otevřel skóre. Srovnáno bylo krátce po změně stran, když se prosadil domácí mladík Drchal. Rozhodující moment utkání přišel v 74. minutě. Po rohovém kopu všechny přeskočil Burýšek a gólmanovi nedal šanci.

"Hrálo se otevřené utkání s kvalitním soupeřem, kde se hra přelévala rychle na obě strany, což se divákům mohlo líbit. Nám pomohla brzy vstřelená branka, která nám dala sebevědomí, a po zbytek poločasu jsme byli, myslím, lepším týmem. Do toho druhého vstoupili lépe domácí a také se jim podařilo záhy vyrovnat. Rychlé a bojovné utkání pak plynulo i se šancemi na obou stranách k asi zasloužené remíze, ale v 74. min. výsledek přiklonil na naši stranu Vojta Burýšek po výtečně zahraném rohovém kopu Jirkou Jandovským. Domácí se pak snažili o vyrovnání. My jsme ale pracovali velmi dobře v defenzívě, a přestože si Jihočeši ještě vypracovali dvě šance, vítězství jsme v samém závěru zkušeně uhájili," dodal kouč Admiry.

Ta zakončí sezonu v sobotu dopoledne od 10.15 hodin, kdy do Kobylis přijedou druhé Domažlice.

Táborsko akademie - Admira 1:2 (0:1)

Branky: 51. Horák - 9. Mráz, 74. Burýšek. Rozhodčí: Fojtík – Jansa, Beneš. Žluté karty: 18. Vysušil, 70. Kubovský – 35. Čížek. Diváků: 180.

Admira: Keller – Fric, Krunert (75. Kunc), Mráz, Čácha, Jiří Jandovský (89. Polívka), Burýšek (75. Martinic), Konejl, Záruba (86. Marek), Čížek, Zahálka.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...