Domácí odehráli první poločas lépe než hosté, ale gól nevytěžili. Hned na úvod toho druhého pustili z výkopu do sóla nejlepšího střelce hosté Zahálku. Ten podobné situace proměňuje jistě, ale tentokrát se ukopl a dal vedle. Hosté měli pak ještě jednu velkou šanci, tu však zachránil perfektním zákrokem Pančev a dal týmu šanci duel vyhrát.

V 88. minutě se to Hostouni povedlo. Po centru Hucka už mohl skórovat Miker, ale míč ještě vracel před bránu, kde ho gólman hostů poslal k noze Krunerta a ten se prosadil.

Žižkovský brankář Milan Švenger (na snímku) odchytal v Zápech první poločas, na druhý pustil mezi tyče mladého Simona Slaninu. Gól neinkasoval nikdo.
Žižkov uhrál bezbrankovou remízu v Zápech. Už vyhlíží baráž o 2. ligu

„Jak nám chybělo štěstí v předešlých zápasech, tentokrát se k nám přiklonilo. Ale kluci hráli od začátku výborně, výkonem v prvním části mě až překvapili. Ve druhé části nám hodně pomohl Panči, který nám dal šanci ještě to zvládnout. A na klukách bylo vidět, jak moc to chtějí zlomit,“ hodnotil trenér Hostouně Dominik Rodinger.

Fotbalisté 1999 Praha na trávníku Motorletu porazili béčko Aritmy 2:0.
Obrazem z 1. A třídy: Pražská 1999ka porazila béčko Aritmy

Další ohlasy připravujeme…

Hostouň – Admira 1:0 (0:0)

Branka: 88. Krunert. Rozhodčí: Kolátor - Baum, Šimeček. ŽK: 55. De Siqueira, 74. Krunert, 88. Pančev - 28. Martinic, 53. Skalický. Diváků: 100.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …