Z břehu za domažlickou tribunou zápas sledoval i bývalý reprezentant Michal Horňák, trenér Viktorie Žižkov – domažlického soupeře v baráži. Ale ještě před koncem se zvedl a odešel… Jeho protějšek Pavel Vaigl totiž nechal většinu opor jen na lavičce. Gólman Čerepko, stoper Teršl a kapitán Mužík zasáhli do hry až ve druhé půli, útočník Dvořák a středopolař Pavlík vůbec, další zkušení záložníci Vůch s Došlým do Prahy ani nedorazili.

„My se soustředíme na sebe. Potřebovali jsme starší kluky pošetřit, nechtěli jsme, aby se někdo zranil,“ odmítl po zápase domažlický trenér Pavel Vaigl, že by trumfy Jiskry ukryl schválně. Michal Horňák ale bude mít podle něho i tak dostatek informací. „Viděl jsem ho tak na pěti šesti našich zápasech. Bude nás mít dobře načtené,“ usmíval se trenér Jiskry. I on hru soupeře sleduje. „Máme videa z jejich zápasů, byli jsme se také podívat osobně,“ přiznal Vaigl.

Žižkovské béčko porazilo Podolí 3:0 a může si oddychnout, v přeboru je záchraněné. Naopak tým z Kavčích Hor ještě bude muset o udržení bojovat.
První sestupující je jasný. Z přeboru sestoupí tým Radotína. Kdo dál?

Pro domácí Admiru znamenal zápas konec sezony. Bez ohledu na víkendové zápasy týmů skupiny A z České fotbalové ligy obsadí konečnou pátou příčku. Remíza s Domažlicemi 1:1 byla už čtvrtá v řadě mezi těmito dvěma soupeři. "Není to náhoda, stačíme i takovým klubům," těší trenéra Pražanů Františka Peřinu.

"Domažlice chtěly zápas předehrát kvůli regeneraci na baráž a přijeli s taktikou, aby se hráči nezranili, některé opory i šetřily. I tak ale mají kádr dvaceti vyrovnaných fotbalistů, kteří jsou skvělí. Bylo to fyzicky i herně náročné utkání. Hráčům děkuji za výkon, napravili si reputaci z předchozích utkání," dodal.

Fotbalisté 1999 Praha na trávníku Motorletu porazili béčko Aritmy 2:0.
Obrazem z 1. A třídy: Pražská 1999ka porazila béčko Aritmy

Načítám výsledky …


Načítám tabulku …