"Konečně jsme na jaře vyhráli zápas venku a přivezli tři body. To, co se ale na hřišti odehrávalo, určitě výsledku 0:3 neodpovídá. Králův Dvůr nám byl velice zdatným soupeřem a musím říct, že jsme na jaře prohráli s horšími mužstvy, než byli v sobotu cábelíci," uznal trenér Admiry František Peřina.

"Domácí začali poměrně velkým náporem a v podstatě 30 minut měli vytrvalou převahu. Nutno dodat, že jsme jim to ale sami hodně ulehčili, když jsme po zisku míče měli velký počet zbytečných a jednoduchých ztrát. Teprve velký závar po standardní situaci s několika zablokovanými střelami na soupeřovu branku hru vyrovnal a do kabin se o poločase odcházelo za stavu 0:0," hodnotil Peřina zápas pro klubový web.

Ten do druhého poločasu prostřídal sestavu a přeskupil středovou řadu. Od té doby se výkon jeho svěřenců zvedal a aktivita přinesla tři pěkné góly. Mezi 67. a 86. minutou se postupně trefili Záruba, Fric, Michálek a výhra 3:0 byla na světě."

Hodně nám pomohl brankář Martin Keller, který vychytal soupeři tři nebo čtyři jasné brankové příležitosti. Proto jsem rád, že si mohl připsat další vychytanou nulu. Výsledek nelze přeceňovat. Čekají nás ještě tři utkání a přál bych si, abychom je všechna vyhráli," přeje si František Peřina.

Podívejte se na fotogalerii z předchozích zápasů Admiry…

Fotogalerie: FOTO: Vyhrocený duel béčka fotbalové Viktorie Plzeň žádný gól nepřinesl

Králův Dvůr – Admira Praha 0:3 (0:3)

Branky: 67. Záruba, 79. Fric, 86. Michálek. Rozhodčí: Severýn, Švagr, Andras. ŽK: Nazarenko – Fric, Jandovský, Skalický. Diváků: 200.

Admira: Keller – Herc, Čížek, Skalický, Fric – Trajhan (46. Mráz) – Jandovský (69. Michálek), Čácha, Douděra (83. Vlček), Zahálka (83. Kunc) – Záruba (77. Šiler).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...