FORTUNA:LIGA

Sobota: 16.00 Bohemians – Olomouc, 19.00 Sparta – Pardubice
Neděle: 19.00 Slavia – Mladá Boleslav

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Sobota: 14.00 Dukla – Táborsko
Neděle: 10.15 Slavia B – Chrudim, 15.30 Varnsdorf – Sparta B

ČFL skupina A

Pátek: 17.00 Písek – Dukla B
Sobota: 10.15 Motorlet – Admira
Neděle: 10.15 Bohemians B – Vltavín

ČFL skupina B

Neděle: 10.15 Žižkov – Ústí nad Labem

Divize skupina A

Sobota: 10.30 Komárov – Aritma

Divize skupina B

Sobota: 15.30 Český Brod – Admira B, 16.00 Cheb – Újezd
Neděle: 10.15 Meteor – Březová

Přebor

Sobota: 10.15 Radotín – ČAFC, Braník – Uhříněves, 10.30 Dukla JM – Kolovraty,
Zličín – Podolí, Královice – Vyšehrad, Hostivař – Přední Kopanina, 11.00 Spoje
– Tempo, 14.00 Žižkov B – Motorlet B

1. A třída skupina A

Pátek: 19.00 Štěrboholy – Strašnice
Sobota: 10.30 Vršovice – Xaverov, Praga – Háje, 15.30 Dolní Chabry – Třeboradice
Neděle: 15.30 Ďáblice – Újezd nad Lesy, Dubeč – Tempo B, Kyje – Březiněves, 17.00 Dolní Počernice – Kunratice

1. A třída skupina B

Sobota: 10.15 Libuš – Nebušice, 10.30 Uhelné sklady – Modřany, 15.30 Střešovice – Raptors, 1999 Praha – Zbraslav
Neděle: 15.30 Kbely – Řeporyje, Aritma B – Slivenec, Cholupice – Zlíchov, Vyšehrad B – Přední Kopanina B

1. B třída skupina A

Sobota: 10.30 Čakovice – MSM, 13.30 Radotín B – Střešovice B
Neděle: 15.30 Zličín B – Lipence, Písnice – Podolí B, Bílá Hora – Troja, Braník B –
Řepy, Spoje B – Řeporyje B, Meteor B – Stodůlky

1. B třída skupina B

Sobota: 10.00 Hrdlořezy – Ďáblice B, 11.00 Bohnice – Uhříněves B, 12.00 Junior – Újezd nad Lesy B, 15.30 Vinoř – Hostivař B, Klánovice – Háje B
Neděle: 15.30 Satalice – Partisan, ČAFC B – Kolovraty B, 17.00 Újezd B – Chodov

2. třída skupina A

Pátek: 20.15 FK Dukla – Smíchov
Sobota: 15.30 Nebušice B – Košíře, Slivenec B – Lipence B, Suchdol – Lochkov
Neděle: 15.30 Střešovice C – Točná, Zbraslav B – Modřany B

2. třída skupina B

Sobota: 15.30 Kunratice B – Zlíchov B, Dolní Počernice B – Kačerov,
16.00 Raptors B – Libuš B
Neděle: 15.30 Praga B – Dolní Chabry B, Strašnice B – Troja B, Třeboradice B – Královice B

2. třída skupina C

Sobota: 13.30 Vršovice B – Dubeč B, 15.30 Benice – Kyje B, Malešice – Cholupice B, Stodůlky B – Dukla JM B
Neděle: 13.15 Praga C – Nusle, 15.30 Koloděje – Dolní Měcholupy

3. třída skupina A

Pátek: 20.15 Bílá Hora B – Lysolaje
Sobota: 15.30 Březiněves B – Řepy B, 16.00 Ambassadors – Stodůlky C
Neděle: 11.00 Meteor C – Suchdol B, 15.30 Prosex – Chuchle

3. třída skupina B
Sobota: 12.30 Hrdlořezy B – Újezd C, 17.45 Benice B – Šeberov
Neděle: 15.30 Běchovice – Union Žižkov, Krč – Chodov B, 18.00 Štěrboholy B –
Xaverov B

3. třída skupina C

Neděle: 15.30 International – Horní Měcholupy, Čakovice B – Běchovičtí
sršni, Bohnice B – Hostivař C, Malešice B – Partisan

I. česká liga dorostu U19

Pátek: 10.30 Mladá Boleslav – Slavia, 11.00 Jihlava – Sparta, 13.15 Slovácko – Dukla

I. česká liga dorostu U17

Pátek: 12.45 Mladá Boleslav – Slavia, 13.15 Jihlava – Sparta, 15.30 Slovácko – Dukla

Česká liga dorostu U19

Neděle: 10.00 Vyšehrad – Bohemians, Petřín Plzeň – Meteor, Admira – Teplice, 12.15 Sparta B – Mladá Boleslav B, 13.15 Slavia B – Tempo, 15.30 Plzeň B – Žižkov

Česká liga dorostu U17

Neděle: 10.00 Sparta B – Mladá Boleslav B, 12.15 Vyšehrad – Bohemians, Petřín Plzeň – Meteor, Admira – Teplice, 13.15 Plzeň B – Žižkov

Přebor staršího dorostu

Sobota: 10.00 Admira B – Hostivař, 12.45 Praga – Vršovice, 15.30 Ďáblice – Vyšehrad, Bohnice – Motorlet B, Zbraslav – Zličín
Neděle: 10.30 Dolní Chabry – Tempo B, 15.30 Přední Kopanina – FA Alexe Zbura, 16.00 Xaverov – Střešovice

Přebor mladšího dorostu

Sobota: 10.00 Vyšehrad – ČAFC, 11.00 Xaverov – Dukla JM, 13.00 Motorlet B – Bohnice
Neděle: 10.45 Braník B – Střešovice, 11.00 Praga – Ďáblice, FA Praha – Admira B, 14.00 Stodůlky B – Vršovice

1. liga žen

Sobota: 14.00 Slavia – Sparta
Neděle: 14.00 Slovácko – Dukla

2. liga žen

Neděle: 15.00 Sparta B – Teplice, Líšeň – FC Praha

1. liga dorostenek

Sobota: 10.30 Dukla – Sparta, 15.00 Plzeň – Slavia