Pražské Vtípečky se zelím a brněnské Hranice humoru vystoupí společně při speciální show. Dvě stand-upové skupiny z měst, která mnozí považují za vzájemné rivaly, dají stranou veškeré předsudky a pobaví publikum zajímavými postřehy ze života i nabouráváním tabu.

Plakát ke společnému vystoupení Vtípečků se zelím a Hranic humoru.Plakát ke společnému vystoupení Vtípečků se zelím a Hranic humoru.Zdroj: archiv Vtípečků se zelím

Vystoupení se uskuteční v sobotu 24. února v 19 hodin v pražském Ty kávo! Diváci se mohou těšit celkem na šest komiků. Vtípečky se zelím budou reprezentovat Ondřej Cabal, který je zároveň kmenovým členem podcastu Banán ve váze, chleba, či Ladislav Pešan, jenž si otevřel mostecký stand-upový klub přímo u sebe v obýváku. Posledním do třetice je spisovatel a komik Jiří Štraub, který minulý rok vydal rodinnou komediální knihu Krokodýlova kapela.

Hranice humoru pak zastoupí Daniel Martinez Martinek, otec dvou dětí, tantrický běžec, který o sportu spíše mluví, než aby ho aktivně provozoval, a pracovník v IT oboru. Diváky dále rozesměje Barbora Köttová, která dělá nejlepší a zároveň jediné filmové kvízy v Brně, a Tomáš Hucík Hájnikov působící i ve stand-up uskupení Slzy Štěstí.

„S komiky z Hranic humoru se potkáváme na takzvaných open mic večerech, kde zkoušíme nové vtipy. O společné show sníme už dlouho a letos to konečně klaplo,“ řekl komik a spoluzakladatel Vtípečků se zelím Ondřej Cabal.

Vstupenky lze zakoupit zde.