Unikátní spojení stand-up komedie a hospodského kvízu. Tak Vtípečky se zelím lákají na svoji show v Prague Fear House.

„Vzezření pražského podniku Fear House je promyšlené do nejmenšího detailu a potěší každého hororového fanouška. Právě ty chceme na naši show nalákat, jelikož kvíz je dělaný především pro ně. Zkusit si ho ale může kdokoliv,“ říká jeden z vystupujících Pavel Wünsch.

Komici i Creepypasteři

Komik je zároveň autorem kvízu a hororových povídek, takzvaných creepypast, které se v namluvené podobě pravidelně objevují na oblíbeném YouTube kanálu Dark Sensey. Tam publikuje své příběhy i další vystupující Jiří Štraub.

Plakát k hororové show Vtípečků se zelím.Plakát k hororové show Vtípečků se zelím.Zdroj: Se souhlasem Vtípečků se zelím

Krom nich návštěvníky klubu Fear House ve středu 6. března pobaví ještě Ondřej Cabal a Martin Černý. „Bojíme se rádi a předpokládáme, že stejně na tom budou i lidé, kteří se na nás přijdou podívat. Pokusíme se je rozesmát a možná i vyděsit. Čeho se ale určitě nemusíte bát, jsou blbé vtipy, což je teze, na níž jsme vystavěli i naši videopozvánku,“ dodává Wünsch.

Pozvánku mohou zájemci zhlédnout zde a vstupky zakoupit zde.

Vtípečky se zelím založili v roce 2022 Ondřej Cabal a Aleš Pitrmoc. Jejím cílem je shromažďovat začínající komiky a kolektivně rozvíjet řemeslo stand upu. V tom jim pomáhají také známí a zkušení komici Jiří Jakima a Tigran Hovakimyan.