Písničku s energickým textem doprovází rytmické bicí, v mezihře zaslechneme mandolínu a ke konci si můžeme užít sborové zpěvy, na kterých se podílí většina kapely. Na textu písničky pracoval frontman kapely - Ondřej Kobrle.

Spolu s Matoušem Blažkem, baskytaristou kapely, se chopili hudební stránky. Dominik Špaček (Cody Seven) ze studia Unbeatable records se postaral o mix a master. Kapela vznikla v roce 2017 díky tehdejším studentům Ondřejem Kobrlem (zpěv), Janem Vaňkem (elektrická kytara) a Petrem Polívkou (akustická kytara). S postupem času se ke kapele přidala Viktorie Machytková (housle), Jáchym Šilha (bicí) a Matouš Blažek (baskytara).

Dlouhou dobu byl jejich „domovským” klubem Music Club Jižák, který, poměrně rychle, začali naplňovat k prasknutí. Své posluchače si získali v roce 2020 debutovým EP „Kdo je Hanych?”, které popisovalo studentský život nejen členů kapely, ale i ostatních posluchačů. O rok později v roce 2021 vyšlo EP „Balón”, které je poměrně klidnější. Ale i v tomto případě se jim podařilo vyprodat křest.

V roce 2022 nastal pro kapelu první zlom při vydávání písničky „ONA”. Hned po vydání písnička vystřelila mezi všechny fanoušky a začala se šířit dál. Hned v závěsu vyšel singl „Skvělý”, kterým kapela předává lidem pozitivní energii. Po těchto dvou písničkách začala kapela brát svou tvorbu vážně a vznikly dvě pecky „Svět záhad” a „Ty mi za to stojíš”, které nejen zvedly posluchače na streamovacích platformách, ale i počty fanoušků na koncertech.

Avšak největší přerod zažila kapela minulý rok. Na jaře kapela vystupovala na skautské akci Jamboree, kde jejich písničky zpívalo kolem 3000 návštěvníků, a stali se z nich fanoušci po celé republice. S vydáním EP „Přijde mi” se ze studentské kapely stala kapela, která dospívá nejen v osobním životě, ale i ve svých textech. Zaujala i starší publikum, což dokázal vyprodaný křest v Gauči na Výstavišti.

Dalšími úspěšnými koncerty byl v únoru 2024 Malostranské Besedě a v dubnu Rock Café Prague. Nejbližší možnost, kde kapelu mohou fanoušci slyšet je 26. 4. v Olomouci a 27. 4. konečně zavítá do Brna.