Jaký jste měl večer?

Je úžasné být zpátky v Praze a zvláště zde v legendárním klubu Roxy, který je jeden z nejlepších v Evropě. Byl jsem tady pár let zpátky a naprosto to tady zbožňuji a je super být zpět.

Máte rád Prahu nebo Česko obecně?

Prahu zbožňuji a do Česka jezdím teď už asi 10 let a byla to první země, ve které jsem hrál mimo domovskou Anglii. Dnb scéna je zde úžasná a lidé jsou neskuteční. Dále na Česku mám rád jídlo, dobré pivo a krásnou přírodu s památkami.

Jakou jste měl cestu?

Kupodivu má cesta sem byla vcelku hladká, když vemu v potaz, že hodně letů z Anglie má teď dost velká zpoždění, kvůli nepříznivému a bouřlivém počasí, které v Británii momentálně panuje. Ale zase jsem mohl v klidu celý den pracovat na setu na dnešní večer a taky na dalších projektech, na kterých momentálně pracuji.

Kdy máte v plánu nás podstít další návštěvou?

To si nejsem právě jistý, ale vlastně jestli si správně pamatuji, tak již dost brzy a to už příští měsíc 23. února 2024 budu vystupovat v Ostravském klubu Fabric.

A co takhle nám prozradit nějaké plány ohledně nového alba?

Něco málo vám prozradit můžu. Pomalu a jistě práce na novém albu dokončuji. Mělo by vyjít někdy v první polovině letošního roku. Budou se skládat hlavně z již vydaných skladeb jako Immortal, Fall to the dust, Awake s ÆON:MODE, ale taky nějaké nové písničky, které zatím ještě nevyšly, avšak brzy jedna z nich vyjde, na které jsem spolupracoval s entishikary. Sám se nemůžu dočkat až konečně vyjde a na následnou zpětnou vazbu od mých fanoušků.

Děkujeme Merikovi, že si na náš rozhovor udělal čas, zodpověděl na pár našich otázek a budeme netrpělivě očekávat, kdy nás znovu potěší jeho návštěvou v naší zemi, které jak jsme se dozvěděli, nebude ani tak dlouhé.

Nakonec vás můžeme už jen pozvat do Prahy na Let it Roll Winter edition, který se bude konat v pražském O2 Universum a to přesněji o víkendu 16.-17.2.2024.