Jednalo se opět o velmi zábavné vydání tohoto pořadu, v němž celebritu přivítali moderátor Nikola Orozovič a další členové skupiny Just!Impro. Zpoza klavíru obohatil celou akci svým hudebním i pěveckým vystoupením Václav Tobrman. Již tradičně zcela zaplněný sál dokázal, že tato originální vystoupení přitahují diváky, kteří si oblíbili projekt vyžadující ze strany účinkujících pohotové vtipné reakce, což s občasným zapojením publika přináší oběma stranám neopakovatelné a vždy originální zážitky.

Program se skládal z řady veselých scének, k nimž jako zdroj posloužil samotný host. Ivan Hlas zapadl do této správné party, dokázal zajímavě vyprávět o vlastním životě, vzpomínal na své pěvecké začátky, kdy se už jako čtyřletý zpíváním bránil pravidelným nevolnostem v autě, podělil se i o zážitky z pobytu v Africe, kde jako šestiletý dokonce pilotoval letadlo a předal svým hostitelům řadu podnětů k improvizacím, např. z prostředí pralesa, létání, her na kovboje či hudební výuky.

Improvizátoři předložili divákům příběh Kovboj kuchařem střídavě v různých žánrech – v tomto případě do něho promítli veselohru, horor a romantiku. Formou vzájemného dabingu nás dovedli do tehdejší Osvětové besedy na hodinu hudby. Při slovní hře s předepsaným počtem slov nechali společně havarovat letadlo se všemi pasažéry, přičemž „pilotoval“ sám Ivan Hlas.

Dopadlo to tedy, jako kdyby se opět stal malým chlapcem a stroj mu byl svěřen o něco déle… V první části programu obecenstvo jako vždy určilo šest slov, z nichž během představení Václav Tobrman složil a interpretoval vtipnou píseň. Nový druh improvizace předvedli účinkující scénkou v temném sále z nočního rozhlasového vysílání na téma Skladatel v noci, kde tázajícího se moderátora rozhovor nakonec těžce zaskočil.

Diváci významně ovlivnili obsah programu a po dotazech směrovaných na aktuálního hosta určili také téma improvizace Věty z kapsy a poslali účinkujícím vzkazy na papírcích, které pak na jevišti zazněly jako repliky. Tradiční závěr programu přinesl filmový dabing pozvaného hosta, tentokrát na téma pilot, aby tak navázal na již demonstrovanou změnu Hlasovy profese.

Před samotným ukončením a pozvánkou na příští setkání si měl Ivan Hlas představit, že má možnost poslat všem lidem na světě krátký vzkaz. Jak by jeho SMS zněla? Jeho odpověď v této nelehké době pohladila po duši. ,,Buďte na sebe hodný!“

Improvizační talk show 321Jedem! se již nechala inspirovat plejádou známých osobností, mezi jinými hercem Jiřím Lábusem, novinářem Jankem Kroupou, herečkou Ivanou Chýlkovou, cestovatelem Ladislavem Ziburou, módní návrhářkou Liběnou Rochovou, zpěváky Ondřejem Rumlem, Michalem Horákem a mnoha dalšími.

V březnu přivítají Orozovič a spol.na prknech Malostranské besedy lékaře ze záchranné služby MUDr. Ondřeje Šedivku a v dubnu plánují setkání se známým kajakářem a medailistou Ondřejem Synkem. Už teď je jisté, že se diváci mají na co těšit!