Pokud máte malé děti, tak Čiperky určitě znáte. Jejich písnička Vosy překonala na YouTube 40 milionů zhlédnutí a tak není divu, že tato dětská hudební kapela je velmi populární. Letos to je právě 10. let, kdy Čiperkové vstoupili na hudební scénu. Takové narozeniny se musí oslavit ve velkém stylu a tak vznikl nápad připravit velkolepý Čiperkafest.

Jelikož Praha 14 letos sfoukne 30 narozeninových svíček a disponuje krásným parkem U Čeňku, napadlo pořadatele narozeninové oslavy spojit. Účinkující na Čiperkafestu: kromě již zmíněných Čiperků na Čiperkafestu vystoupí spousta dalších umělců dětské scény.

Ze Slovenska dorazí idol nejen dětí, ale i maminek charismatický Miro Jaroš. Veselou šou, do které napsal písničky Pokáč, předvede Áňa, Pó a pes. Nemyslete si, že pes je obyčejný maskot! Je to naopak velice živý Barney, který umí plno psích kousků.

Pro menší děti také vystoupí Lumpína a její drak, Mlsotkové a prasátka Pigy a Lily. Nezapomíná se ani na dospívající, kteří se mohou těšit na dívčí kapelu Rebelky nebo na Mínu.

Celé rodiny pak pobaví originální bubenická šou Groove Army. Vystoupení je interaktivní, kdy se každý návštěvník může stát členem této šou a zakusit rytmus. Celou akcí provází moderátorka Evropy 2 Katka Říhová.

Bohatý doprovodný program Nejen kluky určitě zaujme freestyle koloběžková a skate šou. Kromě exhibic jsou součástí workshopy pod vedením profesionálních sportovců.

Svoje parkourové kousky předvede náš nejznámější parkourista Tary, který má také připraven workshop. Na malé princezny a prince čekají koníci na hobby horsing a pohádková stezka, ale to pořád není zdaleka všechno.

Připravena je tvořílkovská, hlavolam, fingerboard a sportovní zóna a mnoho dalšího. Vstupenka stojí 290 Kč a rodinná (2+2) 1 090 Kč, k té navíc obdržíte zdarma CD Čiperkové a kamarádi. Předprodej v sítích Ticketlive.