Tentokrát byla představena finálová desítka dívek, které poletí příští týden na zahraniční soustředění na Zanzibar, do hotelu White Paradise Zanzibar. Finalistky na tiskovou konferenci oblékly šaty od návrhářky Chiara Boni, které pro ně speciálně vybíral kreativní ředitel Sam Dolce ve Fashion Church.

Do poroty galavečera zasedne i Nguyễn Thúc Thùy Tiên vietnamská královna krásy která byla korunována Miss Grand International 2021 a Chanique Rabe namibijská modelka, módní návrhářka a držitelka titulu v soutěži krásy, která byla korunována Miss Supranational 2021.

Na tiskové konferenci pořadatelé také představili novou korunku pro vítězku letošního ročníku Miss Czech Republic a neodmyslitelnou součástí bylo i potvrzení živého vysílání finálového večera 7. května ve 20:20.

Součástí tiskové konference bylo i Meet&Greet s Natálií Kočendovou, čerstvou vítězkou TOP MODEL OF THE WORLD 2022, která právě přiletěla ze soutěže v Egyptě. Sledujte na oficiálním Instagramu Miss Czech Republic cestu těchto finalistek za korunkou krásy. Která bude nová královna - Miss Czech Republic 2022?

Autor: Honza Král

Děkujeme za příspěvek!