KDY: Pátek 15-24, sobota 9-24, neděle 10-20
KDE: Výstaviště, Praha 7
ZA KOLIK: Zdarma

Silné stroje, vůně benzínu, tradiční spanilá jízda, ale i hudba, zábava pro celou rodinu, dobré jídlo a pití, kuchařské workshopy nebo soutěže o hodnotné ceny – takový je program takzvaného festivalového trojlístku zahrnujícího Prague Harley Days, Burger Fest a Koncert pro 10 milionů. 4. – 6. září, tak holešovické Výstaviště po dlouhé době opět ožije v duchu zábavy určené všem bez rozdílu věku, ať už přijedou na motocyklu, autem, tramvají nebo dorazí pěšky.

 

Festivalový trojlístek nabídne zábavu široké veřejnosti

 

Od pátku až o nedělního večera si tak všichni budou moci užít jedinečnou zábavu na třech odlišných a přitom propojených akcích. Vstup je navíc zcela zdarma, a to pro všechny tři akce, na všechny tři dny.

 

Milovníky zejména amerických motocyklů nadchnou letošní Prague Harley Days, jejichž 8. ročník se nyní koná. Těšit se mohou jak na výstavu nových motocyklů, včetně očekávaného adventure touringu Pan America, tradiční a oblíbenou spanilou jízdu motocyklů Harley-Davidson, která povede do centra Prahy a zpět na holešovické Výstaviště, ale i jízdy na strojích Harley-Davidson či Indian zdarma - a to už od páteční 10 hodiny dopoledne, soutěž přestaveb Custom Bike Show neboli V-twin Battle a mnoho dalšího.

 

Příznivce dobrého jídla a pití pro změnu asi nejvíce potěší Burger Fest. Ten se letos koná již po deváté v pořadí a pro návštěvníky má připraven nejen nespočet burgerů různých druhů a stylů, ale i další pochoutky nebo workshopy s vyhlášenými šéfkuchaři z ČR i zahraničí. Zájemci a držitelé VIP vstupenek se dokonce mohou těšit na kurz správného čepování piva a řadu dalšího. A chybět pochopitelně nebudou ani soutěže o hodnotné ceny jako grily, navigace nebo třeba kvalitní alkohol.

 

O hudební program se postará Koncert pro 10 milionů, který je věnován jako poděkování členům IZS za jejich nasazení v boji s koronavirem a které pořadatelé na víkendovou akci srdečně zvou. Koncertem bude provázet oblíbený Pavel Anděl a vystoupí zde například kapely jako Support Lesbiens, ZakázanÝ ovoce, YoYo Band, Láska, Lokomotiva a další.

 

Pokud ještě nemáte plán na blížící se víkend, dorazte na holešovické Výstaviště. Akce se uskuteční za dodržení všech preventivních bezpečnostních a hygienických opatření přímo pod širým nebem v dolní části holešovického Výstaviště. Pořadatelé zároveň připravili speciální VIP zóny, do kterých bude možné si na místě zakoupit limitovaný počet vstupenek.