Bohnický Sport bar Flirt v osmém pražském obvodu navštěvuje převážně omladina a ta se věnuje pouze své vlastní zábavě. Právě chvilky nepozornosti některých návštěvníků baru využili oba zadržení jedenadvacetiletí násilníci. Těsně před zavírací hodinou podniku nepozorovaně vložili vyhlédnuté oběti do kapsy mobilní telefon a čekali pak na příhodný okamžik. Ten nastal vzápětí, když se skupinka nic netušících chlapců a jedné dívky ubírala k domovu. „Oba násilníci je zastavili a obvinili dotyčného chlapce z krádeže, Ten se nařčení pochopitelně bránil, avšak mezitím jeden z násilníků údajně zcizený mobil ihned prozvonil. Samozřejmě že chlapcovo překvapení bylo veliké, když z kapsy vytáhl takřečený neotřesitelný důkaz. To zavdalo násilníkům příčinu k fyzickému napadení domnělého zloděje,“ řekl Deníku kriminalista Martin Beránek.

Okamžitý útok byl vskutku nemilosrdný – úder pěstí do obličeje, který chlapce srazil k zemi. To byl pouhý začátek devastace těla oběti, protože oba násilníci pak do své oběti ještě kopali jak smyslů zbavení. Následovaly údery do zad, hrudníku a krku, než si svůj mobilní telefon násilník vzal opět zpátky. „Nezůstalo jen u toho, protože chlapce ještě oloupili o jeho telefon, z něhož vyňali SIM kartu a tu pak předali některému z ostatních osob ve skupině,“ nadále líčil situaci Martin Beránek.

Jediná dívka ve skupině se zastala zbité oběti a požadovala navrácení telefonu zkrvaveného chlapce. Odpovědí násilníků bylo, že svou oběť ležící na zemi opět zkopali. „Způsobili mu tak frakturu tří zubů, zhmoždění hlavy i zad. Chlapec musel být ošetřen ve fakultní nemocnici na Bulovce,“ uzavřel kriminalista Beránek. Zdánlivý konec případu se však nekonal. Oba násilníci posléze pod výhrůžkami tvrdé odvety partu omladiny nutili k mlčenlivosti či křivé výpovědi. Jako by si byli vědomi, že jejich „bezva finta“ s nastraženým telefonem bude mít dohru na policii. Taky ano, a jeden z agresorů je již umístěn ve vazební cele. Oběma hrozí za loupežné přepadení a vydírání až pětiletý trest.