VYBRAT REGION
Zavřít mapu

VLADIMÍR ŠŤASTNÝ

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. („VLM“).

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY AUTORA

OBRAZEM: Vernisáž výstavy Vysmátý podzim a zima

V Galerii PRE v Praze se uskutečnila vernisáž výstavy děl výtvarníků, kteří mají rádi humor. K vidění jsou tak obrazy Ivana Mládka, Františka Ringo Čecha, Petra Urbana, Štěpána Mareše, Romana Jurkase a Rosti Osičky. 

OBRAZEM: Léto ve Stromovce

Praha - Po několika chladných dnech se opět vrací léto a Pražané v metropoli vyhledávají místa, kde mohou příjemně trávit volný čas. Stromovka mezi ně rozhodně patří. Takhle to tu vypadalo v sobotu, kdy někteří návštěvníci neodolali vábení nových rybníků. A to i přes zákaz a metrovou hloubku vody.

OBRAZEM: Třetí ročník triatlonového závodu Challenge Prague

Praha - Centrum Prahy se v sobotu stalo dějištěm mimořádná sportovní události. Třetí ročník triatlonového závodu v Praze byl poprvé zařazen do série Challenge. V atraktivních kulisách hlavního města se závodilo na tratích 1,9 km plavání, 90 km na kole a 21,1 km běhu. Počasí se umoudřilo a tak si sportovci i diváci užili parádní den. 

OBRAZEM: Výstava v rámci Evropského týdne astronomie

Praha - Na náměstí Jana Palacha před Rudolfinem můžete na dvaceti panelech vidět výstavu těch nejhezčích vesmírných objevů. Výstava je součástí Evropského týdne astronomie a kosmických věd. Snímky byly pořízeny teleskopy.     

OBRAZEM: Provokatéři vystavují v Butovicích

Praha -Tři fotografy, kteří jsou uznáváni jak u nás, tak i ve světě díky své provokativní tvorbě, představuje multižánrové Czech Photo Centre v Nových Butovicích. Výstava Provokatéři zachycuje snímky tří generací moderní české fotografie. Zatímco v 60. a 70. letech byl enfant terrible domácí scény Taras Kuščynskyj, později se jím stal Jan Saudek. Současnou tvorbu těchto rebelů pak v Czech Photo Centre zastupuje Antonín Tesař.

OBRAZEM: Z Václavského náměstí odstartovaly legendy motoristického sportu

Praha - Víkendové setkání legend motoristického sportu Rallye Praha Revival 2017 odstartovalo v pátek z Václavského náměstí. Sedmý ročník úspěšné akce, kterou pořádá Ústřední automotoklub ČR, se zúčastní 165 posádek. Program bude pokračovat po oba víkendové dny, kdy se vozidla vydají do Kladna a následně do Teplic.

OBRAZEM: Děti se učily první pomoci

Praha - Ladronka přivítala děti z mateřinek a prvního stupně základních škol. U příležitosti právě aktuálního Měsíce bezpečnosti si mohli malí zvědavci za asistence záchranářů užít třeba otočný simulátor autonehody, přístroj učící správnému mytí rukou nebo setkání se psy zajišťujícími canisterapii.

NGO Market ve Foru Karlín letos představil přes 250 neziskových organizací

Praha - Letošní NGO Market se odehrál ve středu v pražském Foru Karlín a představil přes 250 neziskových organizací, které se věnují nejrůznějším oblastem od sociálních služeb přes podporu demokracie a lidských práv, vzdělávání, výchovu či ochranu životního prostředí až po kulturu a volný čas. Veletrh nabídl návštěvníkům bohatý doprovodný program plný workshopů, seminářů a praktických ukázek z činnosti neziskovek.

OBRAZEM: V Českém muzeu hudby vystavují rukopis Dvořákovy Rusalky

Praha - Z výstavy v České národní budově v New Yorku se vrátil unikátní autograf partitury opery Rusalka. Originální rukopis slavné opery Antonína Dvořáka byl naposledy v České republice vystaven před více než 25 lety a nyní jej mají návštěvníci možnost spatřit od 11. dubna do 17. dubna 2017 v České muzeu hudby. Kromě rukopisu se návštěvníci mohou těšit také na tzv. Dvořákův americký skicář č. 6, první vydáni libreta opery, skladatelovy dopisy nebo první nahrávky árií z opery. Představeny jsou i různé kostýmní a scénické návrhy Rusalky vytvořené během 20. století významnými výtvarníky.

OBRAZEM: V Praze začala přehlídka Prague Design Week

Praha - Čtvrtý ročník ikonické přehlídky Prague Design Week odstartoval v Tančícím domě. Milovníkům designu bude na jeho čtyřech podlažích až do neděle 16.dubna prezentovat instalace 82 vystavovatelů a nabízet doprovodný program v podobě promítání,workshopů a přednáš s designéry.

OBRAZEM: V Letňanech proběhl autobusový den PID

Praha - Autobusový den PID u příležitosti oslav 25. výročí příměstských autobusových linek Pražské integrované dopravy proběhl v Letňanech.

OBRAZEM: Výstava vede od ambice ke smyslu

Praha /FOTOGALERIE/ - Vysočanská White Pearl Gallery představuje experimentální tvorbu malíře a grafika Dominika Mareše. Je inspirována ohněm, světlem, přírodou, moderní civilizací a technikou. Pracuje také s industriálním prostředím, na jeho obrazech se mimo jiné setkáte s asfaltem či latexem.

OBRAZEM: Víkend v metropoli patřil zvířatům

Praha /FOTOGALERIE/ - Uplynulý víkend byl v metropoli věnován domácím mazlíčkům. V sobotu se v Konferenčním centru City uskutečnila výstavní a prodejní burza terarijních zvířat a exotického ptactva.

OBRAZEM: Králičí šampióni porovnávali své síly ve sportovních disciplínách

Praha /FOTOGALERIE/ - Ve sportovní hale TJ Sokol Královské Vinohrady se v sobotu konalo 5. mistrovství České republiky v Králičím hopu. Asi 60 králíků různých druhů a barev závodilo ve čtyřech disciplínách: rovinná dráha, skok daleký, skok vysoký a parkurová dráha. Závodní tým vždy tvořil králík na postroji veden člověkem. 

OBRAZEM: Na Smíchově proběhly zabíjačkové hody

Praha /FOTOGALERIE/ - Hody na náměstí 14. října. Ve spolupráci s desítkami klubů a kluboven, spolků a společností přichystala pátá městská část týden plný akce, zábavy a masopustního veselí s názvem Dny Prahy 5. Jeho součástí jsou i zabijačkové hody na Smíchově, kde mohou jejich návštěvníci ochutnat jitrnice, jelita, tlačenku či zabijačkovou polévku od českých řezníků, čerstvé pečivo a další farmářské produkty. Hody se konají na náměstí 14. října až do této neděle, a to vždy od 10 do 18 hodin.

V klubovně Ústřední knihovny proběhlo setkání hercem Davidem Prachařem

Praha /FOTOGALERIE/ - Cyklus barevné črty nabídl ve čtvrtek setkání s divadelním a filmovým hercem Davidem Prachařem, který tentokrát zvolil jako svou barvu sytě žlutou. Lidé si přišli poslechnout jeho vyprávění do klubovny Ústřední knihovny na Mariánském náměstí v Praze 1. Akci připravilo divadelní a filmové oddělení Městské knihovny v Praze.

OBRAZEM: Kresby Oldřicha Kulhánka vystavují v Praze 3

Praha /FOTOGALERIE/ - Výstavu vzkaz, na které představila dílo českého malíře a grafika Oldřicha Kulhánka, připravila ve spolupráci s Galerií M&K Galerie Toyen. V Informačním centru Praha 3 na náměstí Jiřího z Poděbrad jsou v těchto dnech k vidění kresby výtvarníka, jehož dílo je zastoupeno v mnoha světových sbírkách výtvarného umění, jako například v galeriích Albertina ve Vídni či Centre Pompidou v Paříži. Pro Kulhánkovu grafiku je typické zaujetí pro figuru, v jeho tvorbě lze nalézt torza lidských tváří a rukou. Výtvarník také v letech 19921993 vytvořil grafické návrhy současných českých bankovek.

OBRAZEM: Punková legenda Petr Hošek oslavil své narozeniny ve velkém stylu

Praha /FOTOGALERIE/ - Legenda českého Punku Petr Hošek, z kapely Plexis, oslavil své 50.narozeniny v Lucerna Music Baru. Na oslavu pozval sguadru svých nejlepších kamarádů jako,Visací zámek,E!E,S.P­.S.,Slaves Of Stadium Rock nebo Konfront.

OBRAZEM: Karikaturisté připomněli výročí smrti Bohumila Hrabala

Praha - V úterý se konala vernisáž výstavy S Bohumilem na věčné časy a to v galerii v budově městské části Prahy 8. Letos je to totiž 20 let od skonu tohoto význačného českého spisovatele. Česká unie karikaturistů ho uctí a oslaví svými kresbami.

OBRAZEM: Výstava ukazuje život v Istanbulu

Praha /FOTOGALERIE/ - Do 25. února mohou milovníci umění i cestování navštívit v Českém centru v Rytířské ulici výstavu tureckého fotografa Mustafy Dedeoğlu (na snímku) s názvem Nadčasové město Istanbul. Spíš než na představení moderního vzhledu Istanbulu se série fotografií soustředí na zachycení bočních uliček metropole, melancholických rysů jeho historických čtvrtí a portrétů místních obyvatel. Mustafa Dedeoğlu své práce představil i na výstavách v mnoha zemích od Španělska, Francie a Gruzie přes USA až po Írán a Katar.

OBRAZEM: V muzeu učili, jak zajišťovat stopy

Praha /FOTOGALERIE/ - Doprovodný program v rámci akce Ledová Praha 2017 představilo svým návštěvníkům o víkendu Muzeum Policie ČR na Karlově. V muzeu bylo možné potkat policisty a četníky v dobových uniformách, vidět ukázky historického šermu či stát se svědky zásahu proti nebezpečnému pachateli. Zájemci se také dozvěděli, co zkoumá daktyloskopie a jak se vyhledávají, zajišťují a zkoumají daktyloskopické stopy. Policisté také dětem radili, jak se chovat bezpečně v silničním provozu či jak předcházet dalšímu možnému ohrožení například cestou ze školy.

OBRAZEM: Státníky z ledu vyřezali na střeše Harfy

Praha /FOTOGALERIE/ -  Na střeše Galerie Harfa vznikaly z kvádrů ledu v průběhu soboty ledové sochy znázorňující světové i domácí politiky. Umělci „vyřezali" pomocí motorových pil z této netradiční hmoty například i sochu premiéra Bohuslava Sobotky (vlevo), prezidenta Miloše Zemana ztvárnili při jeho dovolenkové plavbě v nafukovacím člunu. 

OBRAZEM: Primátorka přijala kominíky

Praha /FOTOGALERIE/ - Tradiční novoroční setkání se zástupci kominického cechu se včera odehrálo na Nové radnici. Hosté se zapsali do Knihy města a pro štěstí označili čelo primátorky křížkem ze sazí. Setkání probíhají už přes dvacet let, k obnovení tradice došlo na začátku devadesátých let.

OBRAZEM: Nový přístroj umožní lepší péči a menší radiační zátěž

Praha /FOTOGALERIE/ - Na II. interní klinice ve Všeobecné fakultní nemocnici otevřeli nově zrekonstruovanou katetrizační laboratoř. Pořídili také nový koronární angiograf, který by měl zajistit kompletní rentgenové zobrazení pro vyšetření v rámci tamního Komplexního kardiovaskulárního centra.

OBRAZEM: Centrum estetické a laserové medicíny se pochlubilo novým přístrojem

Praha /FOTOGALERIE/ - V Centru estetické a laserové medicíny, lékařské kosmetiky a regenerace na Národní třídě představili kombinovaného a personalizovaného přístrojového ošetření s hi-tech přístroji nové generace a lehce invazivních, nicméně bezpečných metod. Jedná se o šetrná ošetření, která mají rychlý účinek, ale zachovají přirozenou, ne plastickou krásu bez jizev, nebo maskovité tváře. 

OBRAZEM: Slovenští umělci vystavovali v Meetfactory

Praha /FOTOGALERIE/ - Trik a hra s realitou na tato témata reaguje skupinová výstava slovenských umělců, která ve čtvrtek začala v galerii MeetFactory v Praze 5. Díla Jána Gašparoviče, Mateje Gavuly, Jonáše Grusky, Daniela Grúňa a Romana Ondáka pracují s fikcí, s nákloností uvěřit v něco a zároveň odhalit klam či se schopností vnímání a rozpoznávání optických a zvukových her. Divák se v rámci přehlídky stává součástí instalací a videoprojekcí. Výstava potrvá do 19. února.

OBRAZEM: V bytovém domě Malešice byla otevřena nová jídelna

Praha /FOTOGALERIE/ - V Bytovém domě Malešice, který zrekonstruovala Městská část Praha 10, postupně vzniká celý komplex veřejných služeb. Ve středu se zde otevřela nová jídelna, která denně nabízí obědy nejen pro obyvatele bytového domu, ale pro širokou veřejnost.

OBRAZEM: Herna Pod nad odhalovala sny

Praha /FOTOGALERIE/ - Prostor, ve kterém se pobavily nejen děti, ale i jejich rodiče. To byla výtvarná herna inspirovaná nevšedními obrazy umělkyně Marlene Tseng Yu. Svá výsledná díla si mohli všichni zkusit vytvořit na místě speciální metodou foukání, rozlévání barvy a tepla. Ve výsledných skvrnách a tvarech potom každý z návštěvníků mohl objevit například něco, co se mu kdysi zdálo. Tvořivá a zábavná dílna s názvem Pod nad se konala ve Veletržním paláci v Holešovicích. Určená byla dětem do pěti let.

OBRAZEM: Na zámku ještě drží Ladovské Vánoce

Praha - Ve Chvalském zámku v Horních Počernicích se o víkendu rozloučí s Vánoci. Výstava nezaměnitelných obrazů Josefa Lady, která byla ke zhlédnutí od 26. listopadu, se tuto neděli uzavře. Interaktivní výstava nabízí chytání ryb nebo stavění sněhuláka. K vidění je ale i sklepení a výstavy Andělé a betlémy s Vánočním keramickým městečkem. Sváteční tematiku vystřídají v půlce ledna upíři. Výstava s názvem Dracula a ti druzí aneb Upíři na Chvalském zámku je o smyšlených i reálných postavách postavách dějin střední Evropy. Originální figuríny a pohyblivé obrazy budou ke zhlédnutí až do 9. dubna. V únoru se pak na zdejším zámku můžete těšit také na strašidelné nocování nebo masopustní průvod.

OBRAZEM: V Rock Café začala výstava inspirovaná zpěvačkami

Praha /FOTOGALERIE/ - Milovníci umění a kapel Blastersex, Sour Bitch a Larika si užijí výstavu 13laster 13itches mladé výtvarnice známé jako Lusi Lu. K vidění je zde celkem 26 obrazů. Na jedné straně je to 13 obrazů z výstav v Rio de Janeiru, Berlíně a Tijuaně. A na druhé straně 13 portrétů zpěvaček těchto kapel, což je v první řadě dlouholetá múza autorky, Mariana z kapely Blastersex, která hrála na zahájení výstavy, dále okouzlující Dora Bondy a její kolegyně z kapely Larika a sexy punkerky Sour Bitch, které zahrají na zakončení 31.1. a zároveň oslaví 9 let.

OBRAZEM: Pražané si užívali letošní sněhovou nadílku

Praha /FOTOGALERIE/ - První letošní sníh si užívali obyvatelé hlavního města plnými doušky. Pár centimetrů sněhu tak vyhnal ven téměř všechny, kteří marně čekali ladovské bílé Vánoce. Krmení labutí u polozamrzlé Vltavy nebo stavění drobných sněhuláků se tak konečně stalo skutečností. Sněhu se navíc Pražané dočkali o pár dní dříve než v loňském roce. Na některých místech bylo potřeba sníh i odklízet. Předpovědi na další dny se navíc nesou v podobném duchu. Teploty mají i nadále zůstat pod bodem mrazu a sněhová nadílka by se české metropoli neměla vyhnout ani v dalších dnech.

OBRAZEM: Hudebníci roztančili pražské metro

Praha /FOTOGALERIE/ - Ve čtvrtek  se v šesti vestibulech metra rozezněl pop, funk, jazz, ale i vánoční koledy. Pražané si mohli vystoupení v rámci akce Nalaďte se v metru i o Vánocích užít ve stanicích metra Florenc, Můstek, Hlavní nádraží, Palmovka, Muzeum a Vltavská. Nechyběl ani zpěvák Jan Smigmator a Swinging Trio (na snímku).

OBRAZEM: Děti závodily na lezecké stěně

Praha /FOTOGALERIE/ - Závod v boulderingu neboli lezení po stěně si v úterý vyzkoušeli kluci a holky na lezecké stěně v Lokal Bloku na smíchovském náměstí 14. října. Závod nazvaný Pražský opičák byl určen pro lezce do 17 let a každý lezec musel překonat deset stěn

OBRAZEM: Děti zdobily stromky

Praha /FOTOGALERIE/ - Soutěž o nejkrásnější vánoční stromeček „Zdobit může každý Zdobit bude každý" v pondělí uspořádal v Loretánské zahradě spolek Prevence dětem a Sbor dobrovolných hasičů Prahy 1. Na akci určené pro veřejnost včetně mateřských a základních škol a středisek pro seniory měli návštěvníci příležitost zkrášlit jeden z téměř čtyřiceti vánočních stromků.

OBRAZEM: Podzemí Prahy se otevřelo lidem

Praha /FOTOGALERIE/ - Podzemní prostory Národního divadla a dalších budov si mohla v sobotu prohlédnout veřejnost v rámci projektu Na den pod zem. Objevovat taje atomových krytů, katakomb, tunelů a historických sklepení se vydaly stovky lidí a prohlídky byly podle organizátorů kompletně naplněny. Kromě Národního divadla (na snímku) se lidé dostali také do bunkru Parukářka, podzemí Stavovského divadla, kostela Panny Marie Vítězné, Národního památníku hrdinů heydrichiády, stanice metra Karlovo náměstí a Muzea studené války v hotelu Jalta na Václavském náměstí.

OBRAZEM: Stovky seniorů vyrazily do metropole

Praha /FOTOGALERIE/ - Šest set. Tolik seniorů se sníženou pohyblivostí v sobotu vyrazilo do ulic Prahy na Vánoční projížďku. Tu letos už po pětadvacáté uspořádala organizace Život 90. Do svátečně nazdobené metropole vyvezly seniory autobusy z celkem třiceti míst. O tom, co přesně si chtějí prohlédnout, si rozhodovala každá posádka sama.

OBRAZEM: Čtenářský maraton pomáhal dětem

Praha /FOTOGALERIE/ - Na Staroměstském náměstí se v úterý uskutečnil čtenářský maraton se spisovateli a známými tvářemi, které spolupracují s akcí Pomozte dětem Čtení pro Kuře. Na náměstí se včera četlo z pěti knih, mezi nimiž byla také knížka spisovatelky Ivany Peroutkové Anička na řece.

OBRAZEM: Lampář rozsvěcí Karlův most

Praha -  Až do 23. prosince mají Pražané i turisté možnost potkat na Karlově mostě lampáře v historickém obleku, který rozsvěcí plynové osvětlení pomocí dlouhé tyče. Se zažehnutím začíná současně s rozsvícením veřejného osvětlení, což je přibližně v 16.05 hodin. Lampář vychází od Kampy, přejde po jedné straně mostu a vzápětí se po druhé straně vrací zpět. Plynové osvětlení se v metropoli běžně zažehává automaticky. Během adventu ale vždy několik luceren rozsvěcí sám lampář. Praha se k této tradici vrátila před 14 lety, tedy v roce 2002.

Národní technické muzeum zpřístupnilo jídelní vůz pro Františka Josefa I.

Praha /FOTOGALERIE/ - Při příležitosti 100. výročí od úmrtí Františka Josefa I. zpřístupnilo Národní technické muzeum jídelní vůz císařského vlaku. Až do 27. listopadu tak mají návštěvníci možnost nahlédnout do interiéru salónního vozu, kterým se vozil František Josef I. Vlak byl vyroben v roce 1891 na pražském Smíchově v továrně Františka Ringhoffera. Ve své době se jednalo o nejluxusnější vůz v Evropě. Interiér je obložen vzácným dřevem, nachází se v něm kožené tapety a veškerý původní mobiliář.

Obrazem: Signal Festival rozsvítil Prahu

Praha - Celkem 23 instalací od umělců z jedenácti zemí světa mohli spatřit diváci od čtvrtka do neděle v pražských ulicích. Kromě videomappingů na Paláci Kinských na Staroměstském náměstí, Tyršově domě nebo na kostele svaté Ludmily na náměstí Míru (vlevo nahoře) si návštěvníci užili také unikátní kupoli s projekcemi na Klárově, obří světelné figury od australské umělkyně Amandy Parer, instalaci připomínající přesýpací hodiny na piazzettě Národního divadla (vpravo nahoře) nebo třeba rej světlušek ve Vojanových sadech (dole).

OBRAZEM: U Pinkasů závodili výčepní

Praha /FOTOGALERIE/ - Už posedmé vyběhli výčepní a číšníci s pivem do schodů v Restauraci U Pinkasů v populárním závodě Pinkasova noční můra. Vzdali tak hold všem, kteří v této legendární pražské hospodě v minulosti běhali s pivem za běžného provozu a pro které se 45 schodů ze sklepa do restaurace stalo opravdovou noční můrou.

Obrazem: Podolská vodárna opět dává vodu Pražanům

Praha /FOTOGALERIE/ -  Obyvatelé metropole si po mnoha letech opět pochutnají na vodě z Vltavy. Pražské vodovody a kanalizace (PVK) na začátku týdne totiž zprovoznily Podolskou vodárnu. Ta pouští do kohoutků vodu z Vltavy a slouží hlavně jako záložní zdroj. Důvodem spuštění je plánovaná oprava přivaděče pitné vody z Želivky od 25. do 28. září.

OBRAZEM: Hlavolamy vystavují na radnici

Praha /FOTOGALERIE/ - Výstava hry a hlavolamy se již po dvaadvacáté od středy koná v prostorách Novoměstské radnice. Výstava je určena dětem i dospělým, kteří si rádi hrají a dají při tom přednost „deskovkám" před tablety a počítači. Tradičně nejoblíbenější je na celé výstavě velká herna deskových her, kam mohou přijít jejich milovníci hned ráno v 8 hodin a hrát si třeba celý den v kuse. Výstavu bude možné navštívit až do soboty 24. září.

OBRAZEM: Sportovní festival pro děti - Sporťáček 2016

Praha/FOTOGALERIE/ - Ve sportovním areálu Hamr v Praze Braníku v sobotu proběhl 6.ročník největšího náborového festivalu pro mládež u nás. Děti si zde pod dohledem slavných sportovců mohly vyzkoušet co je baví. Tenis, míčové sporty, ale i motokáry nabo lakros.

OBRAZEM: Oslava Dne letiště v Letňanech

Praha/FOTOGALERIE/- V sobotu se široké veřejnosti otevřelo jedno z nejstarších českých letišť v Praze Letňanech. K vidění byly nejen letouny a parašutistické seskoky, ale i velkolepá vzdušná bitva první světové války v provedení zmenšených modelů původních strojů.

OBRAZEM: Náplavku roztančili Romové

Praha /FOTOGALERIE/ - Romská kultura a historie byla ve středu k vidění na divadelní Lodi Tajemství, která kotví na Rašínově nábřeží. Program plný hudby, divadla, literatury, workshopů a vzdělávacích seminářů se tak přesunul na hladinu Vltavy. Akci s názvem Roma Big Top odstartovali romští žongléři na náplavce.

OBRAZEM: V Praze se otevřela nová Hračkotéka

Praha -  Růžovým šampaňským v pondělí pokřtily patronky Kristýna Liška Boková a Zuzana Kolková, alias Divoké matky, nově otevřenou prodejnu Hračkotéka v Růžové ulici 7. Ta doplnila již zavedenou Hračkotéku ve Štěpánské.

OBRAZEM: Jaromír Jágr ve Stromovce dováděl s dětmi

Praha /FOTOGALERIE/ - Hokejová hvězda si tři dny hrála s dětmi. Nechybělo ani přetahování lanem. Léto Jaromíra Jágra v Česku se chýlí ke konci. Zámoří se těší na jeho čtyřiadvacátou sezonu v NHL, ale ještě předtím nejslavnější český hokejista objíždí akce na podporu svého klubu kladenských Rytířů. Jednou z nich byla i třídenní akce pro děti s podtitulem Dostaň Jágra!

OBRAZEM: Děti tráví konec léta na lanech

Praha /FOTOGALERIE/ - Poslední volné chvíle v pondělí začal další z příměstských táborů Pod lany 2016. Lanové centrum Proud pro letošní léto naplánovalo devět turnusů, poslední třídenní končí 31. srpna. Děti ve věku od 6 do 16 let tak tráví celé dny venku. 

OBRAZEM: V Praze se sejdou zástupci botanických zahrad z celé České republiky

Praha /FOTOGALERIE/ - Od úterý 23. srpna do středy 24. srpna se koná Botanické družení 2016, setkání zástupců botanických zahrad z celé České republiky.V le­tošním roce je hostitelem a pořadatelem tohoto setkání Botanická zahrada sídlící na Praze 9,Pod Táborem,která patří Střední odborné škole stavební a zahradnické na Jarově.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT