VYBRAT REGION
Zavřít mapu

GABRIELA KOVÁŘÍKOVÁ

Gabriela Kováříková

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. („VLM“).

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY AUTORA

Mefisto v Hybernii? Žádná deprese, ale show o touze po mládí

Praha - S novým zpracováním klasického faustovského námětu ve výpravném muzikálu Mefisto přichází pražské Divadlo Hybernia. V premiéře jej uvede v úterý 1. listopadu u příležitosti desátého výročí od jeho slavnostního otevření.

Cena Thálie pro Zindulku, Županiče i Weigla

Praha - Ceny Thálie 2015 byly v sobotu v Národním divadle v Praze vyhlášeny a předány už potřiadvacáté. Celkem si je odneslo patnáct výherců ve čtyřech kategoriích. Když se Stanislav Zindulka dozvěděl, že obdrží Cenu Thálie za celoživotní činoherní mistrovství, první, co ho napadlo, bylo, jakou by měl radost jeho táta a jak pyšná by byla jeho milovaná profesorka Vlasta Fabianová.

Jan Kříž: Jsem starší a zkušenější. Chci, aby se to na jevišti odrazilo

Praha /ROZHOVOR/ - Doma už má Thálii za roli Dannyho Zuka v Pomádě (za rok 2012), kterou uvádí pražské Divadlo Kalich, kromě toho několikrát figuroval v širších nominacích na toto prestižní ocenění a aby toho nebylo málo - už za pár dní, konkrétně v sobotu 26. března, o něj bude usilovat znovu.

Nová Laura: Je pracovitá, zbytečně nereptá a není ukňouraná

Praha /ROZHOVOR/ - Třicet let v životě kapely - to už stojí za pořádnou oslavu. Laura a její tygři si toto výročí připomíná speciálním 2CD, které obsahuje debutovou klasiku z roku 1988 Žár trvá a sadu nových písniček soustředěných na albu Továrna na sny od Supraphonu.

Miroslav Etzler: Když mě pro hru oslovil Juraj Herz, neváhal jsem

Praha /ROZHOVOR/ - V bytě zesnulého fotografa Pascala se sjedou pozůstalí - ne, jak se ukáže, aby oplakali zesnulého, ale aby se bez skrupulí vrhli na rabování, protože dědit chtějí všichni. Když se kromě přítelkyně nebožtíka přihlásí ještě milenka a do toho přijde instalatérka opravovat plynový kotel, začne jít opravdu do tuhého.

Kapela Jelen: Staly se nám neuvěřitelné věci, pořád jsme v úžasu

Praha /ROZHOVOR/ - Kapela Jelen, zdá se, neumí odpočívat. Po úspěšném podzimním turné po českých a moravských klubech vyrazila opět k fanouškům - tentokrát do míst, do nichž ještě během své krátké kariéry nezavítala.

Na Anděly aspirují Bára Poláková, Slza i David Koller

Praha - Do svého pětadvacátého ročníku dospěly letos hudební Ceny Anděl (Czech Music Awards 2015). O jejich držitelích - v hlavních kategoriích - se rozhodne v sobotu 9. dubna v přímém přenosu České televize, ceremoniál se odehraje v Hudebním divadle Karlín v Praze.

Národní divadlo v nové sezoně: Pýcha a předsudek, Spalovač mrtvol či Krakatit

Praha - Dvacet premiérových titulů nastudují v příští sezoně umělecké soubory Národního divadla (ND). Podle jeho ředitele Jana Buriana zůstává na repertoáru dalších více než šedesát inscenací. První novinkou Baletu ND bude Andersenova Malá mořská víla.

Zpěvačka Kamila Nývltová: Trvá mi, než něco překousnu. Neporučím si

Praha /ROZHOVOR/ - Angelika, příběh o osudech svůdné markýzy, která je svým nechtěným sňatkem s hrabětem Joffreyem de Peyrac vržena do víru královských intrik, se vrací na jeviště pražského Divadla Broadway. Její obnovená premiéra je ohlášena na čtvrtek 18. února, v hlavní roli se opět představí Kamila Nývltová (v alternaci s Alžbetou Bartošovou a Michaelou Gemrotovou).

Výběr z pražských muzikálů: Angelika, Robin Hood, Sibyla i duchové

Praha - Sibyla, královna ze Sáby, Angelika, Robin Hood či Ať žijí duchové - to je jen namátkově výběr z muzikálů, které se co nevidět objeví na pražských divadelních scénách. Některé z nich se vrací v obnovené premiéře, jiné absolutní start teprve čeká.

Ivana Chýlková se vrací na scénu jako Dolly Leviová

Praha - Pro velký úspěch se do divadla Studio DVA na Václavském náměstí vrací vynikající Ivana Chýlková coby výřečná dohazovačka Dolly Leviová v muzikálu Hello, Dolly! Spolu s živým orchestrem vedeným Kryštofem Markem a ve skvělé režii Ondřeje Sokola přivítá po půlroční pauze opět nadšené diváky.

Ať žijí duchové: Korn a Kopta ztvární roli Jouzy, kterého hrál Lipský

Praha - Filmová komedie Ať žijí duchové ožije na jevišti Kongresového centra Praha jako muzikál. Pohádkový příběh s písněmi Jaroslava Uhlíře a Zdeňka Svěráka bude mít premiéru v pátek 22. dubna. Inscenaci v režii Antonína Procházky produkuje tým muzikálu Mamma Mia!, který právě v konkurzech vybírá představitele jednotlivých rolí.

Ota Jirák: Chlupáč Hele? Jak říkám. Láska na první pohled

Praha /ROZHOVOR, INFOGRAFIKA/ - Často se mu stává, že když potkává rodiče s malými dětmi, pokukují po něm. To pak jen stačí říct stejně jako Hele, jemuž propůjčuje hlas: „Ahoj kamarádi, máme vás rádi." A jak malí, tak velcí okamžitě vědí, s kým mají tu čest. Řeč je samozřejmě o dabingovém herci, komikovi a baviči Otu Jirákovi.

Zpěvák IMT Smile: S Lúčnicí jsme našli průniky v naší tvorbě

Praha /ROZHOVOR, VIDEO/ - Velký zážitek slibuje show Made in Slovakia, která spojuje na první zdání neslučitelné, totiž populární slovenskou kapelu IMT Smile a soubor Lúčnica. V pražské O2 areně bude k vidění v sobotu 19. prosince. Kde se nápad na tento projekt režírovaný Jánem Ďurovčíkem, jehož jméno znají i čeští diváci nejen díky jeho spolupráci s pražským Divadlem Kalich, zrodil?

Hudebnice Kateřina Englichová: Harfa už není jen éterický nástroj

Praha /ROZHOVOR/ - Za svou kariéru nahrála opravdu velké množství alb. Na každém z nich se přitom snaží přicházet s něčím jiným dokládá to i její novinka Musica per Arpa, na níž renomovaná harfenistka Kateřina Englichová objevuje krásu české a světové moderny. „Snažím se harfu nějakým způsobem popularizovat, i když to je možná příliš silné slovo, spíš tak jako ukázat, že se na ni dá hrát ledacos," říká Englichová.

Zpěvák Josef Zíma: Svou prací žiju i doma, muziky nemám nikdy dost

Praha /ROZHOVOR/ - Yvetta Simonová, Josef Zíma, Jiří Suchý, Jitka Molavcová, Karel Kahovec a George & Beatovens, Rangers Band a Patrola Šlapeto. Ti všichni to v neděli 13. prosince rozjedou ve Velkém sále pražské Lucerny, kde se odehraje letošní poslední koncert z Evergreen Tour, jehož jarní část se u diváků setkala s ohromným nadšením. Jak si jej užili sami účinkující?

Kapelník The Tap Tap Šimon Ornest: Hledáme talenty mezi lidmi s handicapem

Praha /ROZHOVOR/ - Nejednu novinku nabídne i letos velký mikulášský koncert kapely The Tap Tap, který se ve Státní opeře Praha odehraje v pondělí 30. listopadu. Diváci, kteří si nestačili zajistit vstupenky (už jsou vyprodané), jej budou moci sledovat v přímém přenosu druhého programu České televize - začátek je už v 18 hodin.

Herečka Frantová: Donášet na Wericha? V životě jsem ho neviděla

Praha /ROZHOVOR/ - Z Itálie, kde žije od své emigrace v roce 1968, přicestovala v pondělí navečer nejen proto, aby převzala v médiích hodně diskutované státní vyznamenání od prezidenta Miloše Zemana. V sobotu navíc herečka Jitka Frantová uvede na komorní scéně Národního divadla představení La Mia Primavera di Praga aneb Moje Pražské jaro.

Zpěvačka Tonya Graves: Moje srdce je dost velké pro každý žánr

Praha /ROZHOVOR/ - Po debutu I´m The Only Me (Jsem jaká jsem), vydaném před čtyřmi lety v produkci Hynka Tomana ze Support Lesbiens, přichází zpěvačka Tonya Graves k posluchačům s druhou sólovou deskou Back To Blues. Nejenže se na ní vrací ke svému milovanému žánru, ke svým kořenům, připomíná jí i umění skladatelů a interpretů, kteří utvářeli základy moderní populární hudby.

Support Lesbiens: Jsme nároční, nakladli jsme si na sebe vysoké cíle

Praha /ROZHOVOR/ - Po nahrávce Leave a Message z roku 2013 přichází skupina Support Lesbiens s novou deskou K.I.D. (King Is Dead), kterou vydává pod hlavičkou Warner Music. Oficiálně ji pokřtí 31. října v pražském Paláci Akropolis, kde si některé písně z alba zároveň odbydou i svoji koncertní premiéru. Hudebně se na něm podílela celá kapela.

Pořadatel festivalu Adam Viktora: Zelenkova hudba je zjevením

Praha /ROZHOVOR/ - Soubor Ensemble Inégal je intenzivním šiřitelem odkazu Jana Dismase Zelenky - navíc se tomuto českému skladateli rozhodl zasvětit i samostatný festival (koncerty se konají v krásném prostředí Rytířského sálu Velkopřevorského paláce a v kostele Panny Marie pod řetězem v Praze 1, a to od 13. do 16. října). Co jej k tomu vedlo?

Václav Noid Bárta: Bruslit a do toho zpívat, to zvládne jen ženská

Praha /ROZHOVOR/ - Napilno - nejen v posledních dnech - má zpěvák a skladatel Václav Noid Bárta. Na jaře hájil s Martou Jandovou barvy České republiky v mezinárodní soutěži Eurovision Song Contest ve Vídni, začátkem září si střihl roli předskokana na Velekoncertu Dana Landy na letišti v Letňanech. Mezitím chystal novou sólovou desku Jedinej krok, která vyjde ještě v tomto měsíci.

Baborák: Pokusím se 'nakazit' muzikanty, aby projekt brali za svůj

Praha /ROZHOVOR/ - Letošní Struny podzimu připravily v roce svých dvacetin pro diváky nejednu lahůdku. Jednou z vůbec nejočekávanějších je koncertní uvedení magické hudby k fenomenálnímu filmovému opusu Marketa Lazarová režiséra Františka Vláčila z roku 1967.

Janek Ledecký: Na svém názoru netrvám, těším se i na ten od producenta

Praha /ROZHOVOR/ - Od té doby, co se s rodinou vrátil z letní dovolené v Řecku, trávil Janek Ledecký čas na koncertech nebo ve studiu, kde natáčel - střídavě v Anglii a v Čechách - dlouho očekávané album Na konci duhy. Pokřtí jej v rámci koncertu spojeného s autogramiádou, který se odehraje ve středu 14. října v Hard Rock Cafe Praha.

Vlasta Chramostová: Ocitli jsme se na jakémsi zlomu časů a věků

Praha /ROZHOVOR/ - Herečka, někdejší disidentka a signatářka Charty 77 Vlasta Chramostová se stala první laureátkou nově zaváděné tradice Národního divadla. U příležitosti zahájení jeho 133. sezony vstoupila do Síně slávy, do níž budou podle ředitele Národního divadla Jana Buriana uváděni nejvýznamnější tvůrci, kteří formovali tvůrčí i společenský život a smysl první české scény.

Ponor do hlubin Atlantidy i do sebe sama

Praha - Doba muzikálům přeje. Vedle klasických titulů renomovaných světových autorů jsou už nějakou dobu v popředí diváckého zájmu i hitmuzikály, vytvořené ze skladeb konkrétního interpreta či skupiny. Tím zatím posledním, koho si u nás tvůrci vzali na paškál, je Miro Žbirka.

Hraběnku Kapuletovou, ženu, jíž otevře oči tragédie, ztvárnila Leona Machálková

Praha /ROZHOVOR/ - Jen pár dnů zbývá do premiéry Romea a Julie - v muzikálové podobě autora Gérarda Presgurvice - v pražském Fóru Karlín. V premiéře se tento francouzský kus představí 25. a 26. září. Jeho režie a choreografie se ujal Libor Vaculík, který se s tímto krásným příběhem setkává již počtvrté, české texty pocházejí z dílny Jana Fischera.

Tomáš Savka: Atlantida je hitmuzikál, který nabízí taky něco lidského

Praha /FOTOGALERIE, ROZHOVOR/ - Zatímco v hitmuzikálu Osmý světadíl s písněmi skupiny Elán šli jeho hrdinové za novou krajinou v ryze metaforické rovině, v případě Atlantidy se skladbami Mira Žbirky, která má v pražském Divadle Kalich slavnostní premiéru ve čtvrtek 10. září, tento kontinent doopravdy hledají. Celkem je jich sedm a to, co najdou, je podle slov režiséra, choreografa a spoluautora libreta Jána Ďurovčíka podstatou celé inscenace.

Pianista Ivo Kahánek: Dvořák? Geniální skladatel i 'milý soused odvedle'

Praha /ROZHOVOR/ - Pro letošní ročník se stal kurátorem komorní řady festivalu Dvořákova Praha, který začal v pondělí v pražském Rudolfinu. Excelentního pianistu a hudebního pedagoga Iva Kahánka, rodáka z Frýdku-Místku, taková nabídka velmi potěšila.

Herečka Bára Štěpánová: Líbí se mi objevování historie skrz příběhy

Praha /ROZHOVOR/ - Rádi se touláte přírodou a při té příležitosti se živě zajímáte o místní události, pamětnická vyprávění a lidské osudy? Pak by vás mohl zaujmout projekt Sametky (letos s podtitulem Od srpna k listopadu), jehož snahou je zábavnou formou zprostředkovat zejména nastupující generaci skutečné příběhy z doby bojů za svobodu a demokracii, které se v naší vlasti odehrávaly od srpna 1968 do listopadu 1989. Hráči je budou nacházet s pomocí GPS navigace ve schránkách (tzv. keškách), ukrytých na mnoha místech České republiky, s nimiž jsou nějak spojeny.

Herečka Petra Horváthová: Nejsem šlechtična, jinak se s Beatricí shoduji

Praha /ROZHOVOR/ – Loňský hit Letních shakespearovských slavností – hra Mnoho povyku pro nic v režii Jiřího Menzela – se 
vrací do Prahy. Tentokrát si návštěvníci tuto sváteční záležitost o lásce, intrikách a lžích, odehrávající se v 16. století v sicilské Messině, mohou vychutnat od středy až do 20. srpna na Letní scéně Hudební a taneční fakulty AMU na Malostranském náměstí.

Judit Bárdos: Shakespeare? Od něj mám ráda asi všechno

Praha /ROZHOVOR/ - Blýskla se ve filmu Andrey Sedláčkové Fair Play, teď se budou moci diváci setkat se slovenskou herečkou maďarského původu Judit Bárdos i na divadle. Od 29. do 31. července se představí na Letních shakespearovských slavnostech v Nejvyšším purkrabství Pražského hradu jako Viola v komedii Večer trojkráľový alebo Čo len chcete (ve dnech 2. a 3. srpna pak bude bratislavská inscenace k vidění v Ostravě).

Atlantida s hity Mira Žbirky už vzniká na jevišti Kalichu

Praha - Poprvé po několika týdnech korepetic přezpívali herci tvůrcům celý muzikál Atlantida, jehož premiéra se uskuteční 10. září v pražském Divadle Kalich. Jejich výkonům přihlížel i Miro Žbirka, z jehož písní je představení složeno – vůbec poprvé tak slyšel vlastní hity v podání mladých muzikálových talentů.

Houstlistka Demeterová: Musím si občas odskočit od klasiky a vyřádit se v rocku

Praha /ROZHOVOR/ - Ačkoli již více než rok žije v Anglii, do Prahy a nejen tam jezdí houslová virtuoska Gabriela Demeterová za koncerty a svými posluchači skoro každý měsíc. Začátkem dubna například vystoupila s programem Andělé a démoni v barokních houslích v zámku Nebílovy, výhledově by jej chtěla uvést i v Praze.

Karolína Hlaváčková: Že mě dechovka nebere? Naopak, přirostla mi k srdci

Praha /ROZHOVOR/ - Junior, Dupalka, Krajanka, Veselka, Kameníkovi muzikanti - na vystoupení zmíněných kapel se mohou příznivci dechové hudby těšit tuto sobotu. V neděli pak v areálu pražského Výstaviště u Křižíkovy fontány zahrají v rámci 19. ročníku mezinárodního festivalu Hraj, kapelo, hraj Pernštejnka, Věnovanka, Chodovarka, Májovanka a opět Krajanka.

Francouzský muzikál po českém způsobu v pražském Fóru Karlín

Praha - V létě si příběh o Romeu a Julii užijeme v rámci Letních shakespearovských slavností, s nástupem nového školního roku jej budeme moci vídat ovšem v muzikálové podobě autora Gérarda Presgurvice v pražském Fóru Karlín. V premiéře se tam tento francouzský kus představí 25. a 26. září, jeho režie a choreografie se ujme Libor Vaculík, české texty pocházejí z dílny Jana Fischera.

Divadelní léto s Romeem a Julií i Vysavačem

Praha /INFOGRAFIKA, ROZHOVOR/ - Klasické hry, loutková představení, ale i nová autorská one man show. A k tomu plejáda zvučných hereckých jmen. Letní přehlídky pod širým nebem (ale nejen tam) jsou i letos připravené pojmout tisíce diváků a uspokojit jejich apetit.

Tereza Voříšková: Stála jsem pod Juliiným balkonem a chtěla si ji zahrát

Praha /FOTOGALERIE/ - Generačně odlišný pohled na největší příběh lásky a smrti, příběh Romea a Julie, nabídne režisérský tandem SKUTR (Martin Kukučka a Lukáš Trpišovský). Uvede jej v rámci letošních Letních shakespearovských slavností, které se uskuteční od 25. června do 5. září v Praze, ale i v Brně, Ostravě a Bratislavě.

Herec Jiří Ployhar: Na Ládínka jsem už starý, tlustý a plešatý

Praha /ROZHOVOR/ - Gábi, Pepa, Týna, Ládínek, pes Zorro, kočka Žofie a samozřejmě doktor Halíř. Kdo by neznal postavy z kultovního maďarského animovaného seriálu o rodince Smolíkových? V těchto dnech ožívají na jevišti pražského divadla Studio DVA na Václavském náměstí - ve světové premiéře se divákům představí už 28. května. 

Podivný případ se psem: detektivka, ale i příběh o dospívání

Praha - Hit současných světových jevišť, Podivný případ se psem, vstoupil od 12. května na pražskou divadelní scénu, konkrétně Divadla Kalich. Hlavním hrdinou tohoto knižního bestselleru Marka Haddona i cenami ověnčené dramatizace z pera dramatika Simona Stephense je patnáctiletý Christopher.

Příběh Romea a Julie nabídne v muzikálu Forum Karlín

Praha - Českou verzi francouzského muzikálu Romeo a Julie Gérarda Presgurvice připravuje do pražského Fora Karlín režisér a choreograf Libor Vaculík. Premiéry díla, které bylo poprvé uvedeno v Paříži v roce 2001, se uskuteční 25. a 26. září.

Jan Cina: Tvoříme obraz autistického světa, jak ho sami vidíme

Praha /ROZHOVOR/ - Dospívající Christopher je matematický génius, ale také autista, který příliš nerozumí okolnímu světu. Přesto je do něj „vhozen", aby rozkryl záhadu, která zásadně ovlivní jeho další život. Řeč je o hrdinovi divadelního hitu Podivný případ se psem, který bude mít svoji pražskou premiéru 12. května v Divadle Kalich.

Nenávist neplodí nic dobrého aneb Tlučhořovi na jevišti

Praha - Už dlouhá léta slaví úspěchy na rozhlasových vlnách. Teď se seriál o rodince Tlučhořových, jehož protagonisty jsou Oldřich Kaiser a Jiří Lábus, objeví na divadelních prknech. Pro komorní operu o třech obrazech Rudá Marie zvolil její autor, mladý český skladatel a dirigent Jan Kučera, jako předlohu epizodu s názvem Staliňák. Premiéra se uskuteční 7. května na Nové scéně Národního divadla v Praze.

Josef Dvořák: Maxipsu Fíkovi to teď trochu natřeli Bob a Bobek

Praha /ROZHOVOR/ - Maxipes Fík, Bob a Bobek - králíci z klobouku, Příběhy včelích medvídků či Byla jednou koťata. Postavičky ze zmíněných večerníčků (ale i mnohé další) spojuje hlas herce Josefa Dvořáka, který s dabováním dětských příběhů na dobrou noc spojil velkou část svého pracovního života.

Zpěvačka Hana Zagorová: Svoji práci beru jako balíček převázaný mašlí

Praha /ROZHOVOR/ - Letošní Síň slávy, do níž při udělování Andělů v karlínském divadle každoročně vstupuje jedna z legend české hudební scény, se ve čtvrtek večer otevřela pro zpěvačku Hanu Zagorovou. Cena za celoživotní přínos se předává od prvního ročníku výročních cen Akademie populární hudby v roce 1991.

Michal Tučný: Trémista, který ale uměl i pořádně praštit do stolu

Praha /ROZHOVOR/ - Zpěvák skupiny Mandrage Vít Starý, Ondřej Hejma, Václav Bláha z Divokýho Billa, Richard Tesařík a Vlčnovské búdové umělkyně, Martin Písařík, Wabi Daněk, Allan Mikušek a mnozí další hudebníci se ve čtvrtek 16. dubna sejdou na jedinečném koncertě ve Velkém sále pražské Lucerny, aby jím vzdali hold nekorunovanému králi české country Michalu Tučnému. Od jehož úmrtí uplynulo 10. března dvacet let.

Zpěvák Vlasta Redl: Co nevymyslím v zimě, nemá cenu dohánět

Praha /ROZHOVOR/ - S repertoárem obsahujícím současnou i dřívější tvorbu vystoupí v neděli 26. dubna v pražském kině Lucerna moravský zpěvák, textař, skladatel a multiinstrumentalista Vlasta Redl. Koncert se uskuteční v rámci jarního turné s kapelou pod názvem Východní konference nebo též Orient Expres.

David Suchařípa: My starší máme výhodu, scházíme se a umíme si povídat

Praha /ROZHOVOR/ - Ani spolu, ani bez sebe - tato slova přesně vystihují to, o čem pojednává stejnojmenná novinka pražského Divadla Kalich. Ona (Jana Paulová) je renomovaná psycholožka, on (David Suchařípa) manažer marketingu. Coby sousedé se dokážou shodnout na jediném: že toho druhého prostě nemůžou vystát. Pod každodenními slovními přestřelkami a dohady ale prosvítá cit, který si oba zpočátku odmítají přiznat…

Thálie pro Blanku Bohdanovou i Josefa Zímu

Praha /FOTOGALERIE/ - Za svůj nejvýznamnější divadelní počin považuje, že dokázala odejít z Národního divadla v Praze (po čtyřiačtyřiceti sezonách služby) ze své vůle a zdravého úsudku. V sobotu na jeho jevišti převzala herečka Blanka Bohdanová prestižní Cenu Thálie za celoživotní činoherní mistrovství.

Iva Janžurová: Mám úkol - dodat podobě anglické královny duši české herečky

Praha /FOTOGALERIE/ - Každý týden v úterý přijímá Její Veličenstvo Alžběta II. své premiéry ke konzultacím. To proto, aby ji uvedli do obrazu, seznámili ji s aktuálním děním. Na tomto principu je postavena i hra britského autora Petera Morgana Audience u královny, jejíž česká premiéra se dnes uskuteční v pražském Stavovském divadle.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT