VYBRAT REGION
Zavřít mapu

GABRIELA KOVÁŘÍKOVÁ

Gabriela Kováříková

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. („VLM“).

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY AUTORA

Petr Koliha: Jaká místa mám v Praze rád

Praha - „Na Déčku se snažíme být aktivní, po všech stránkách motivující, takže hledáme a upozorňujeme i na činnosti spojené s pohybem. Za sebe bych našim malým i větším divákům doporučil následující místa," říká Petr Koliha, ředitel dětského kanálu České televize, ČT :D.

Jitka Jílková: Jaká místa mám v Praze ráda

Praha - Tlumočnice, překladatelka a organizátorka kulturních akcí Jitka Jílková působí již řadu let jako ředitelka Pražského divadelního festivalu německého jazyka. Letos se akce nazývaná také Theater.cz rozběhne 19. listopadu a bude probíhat až do 5. prosince. V Praze Jílková ráda zajde na náplavku nebo do Divadla Komedie. Kde ale jako malá okukovala svatby?

Jan Rosák: Hady bych dal, ale do vody v kleci bych nešel

Praha /FOTOGALERIE/ - Mezi adrenalinovými soutěžemi je Pevnost Boyard opravdovou legendou od 90. let, kdy vznikla, se dočkala pětatřiceti národních zpracování. Počínaje 3. zářím (ve 20.15) můžeme sledovat její českou verzi, kterou divákům nabídne televize Prima. Sílu, odvahu a smysl pro dobrodružství v ní prokážou známé tváře, které budou (vždy v pětičlenných týmech) plnit nejrůznější úkoly s cílem uhodnout heslo k otevření trezoru. Jsou mezi nimi například Vojta Kotek, Jakub Prachař, Leona Machálková, Kateřina Neumannová, Vanda Hybnerová, Jakub Kohák, Taťána Kuchařová, Ondřej Brzobohatý, Kristýna Leichtová, Jan Čenský či Petr Vacek. Úlohy tajemného a zároveň váženého otce Fourase, česky zvaného Fury, se chopil Jan Rosák.

Markéta Procházková: Jaká místa mám v Praze ráda

Praha - Muzikálová herečka Markéta Procházková v současné době ztvárňuje roli Montespan v muzikálu Angelika v Divadle Broadway. Vidět ji můžete také v muzikálu Pomáda nebo Tajemství, nově se stane i jednou z tváří druhé řady televizní show Tvoje tvář má známý hlas, která na obrazovkách Novy startuje už tuto neděli.

Déčko je na špici dětských stanic

Praha - S jedenácti původními pořady vstupuje do své čtvrté podzimní sezony samostatný dětský kanál – televize Déčko. Pracuje i na prvním kresleném seriálu pro děti a na nových epizodách večerníčku Pat a Mat.

Henrieta Hornáčková: Jaká místa mám v Praze ráda

Praha - Herečka Henrieta Hornáčková má za sebou premiéru Evžena Oněgina v Divadle ABC, kde hraje Olgu. Nyní začíná zkoušet v Divadle Rokoko moderní grotesku Top Dogs a od nové sezony povede i dílny pro rodiče s dětmi zvané Divadelní ABCeda.

Ivana Jirešová: Jaká místa mám v Praze ráda

Praha - Ivanu Jirešovou můžeme s nástupem nové divadelní sezony vidět nejen ve dvou rolích v muzikálu Mýdlový princ s písněmi Václava Neckáře v Divadle Broadway, ale i na televizních obrazovkách. Bude totiž jednou z tváří druhé řady zábavné show Tvoje tvář má známý hlas, kde se bude společně s ostatními soutěžícími proměňovat v domácí i světové hvězdy populární hudby.

Yvetta Blanarovičová: Jaká místa mám v Praze ráda

Praha - Zpěvačka a herečka Yvetta Blanarovičová má na svém kontě mnohé muzikálové role v Divadle Broadway se bude s nástupem nové sezony objevovat opět coby Contoire v muzikálu Michala Davida Angelika. Vedle účinkování na jevišti se stará i o nové talenty svého projektu La Sophia.

Pocity jsou sdělením našich písní

Ačkoliv nejsou na hudební scéně úplnými nováčky – navíc se znají z předchozích projektů – pořádně o sobě dali vědět až nedávno. Pětice pražských muzikantů, která si říká Hodiny, zabodovala hned debutovým singlem Stmívání, jenž se momentálně pohybuje za hranicí šesti set tisíc zhlédnutí na YouTube (lépe řečeno, pomalu se blíží k sedmi stům tisícům).

Aleš Háma: Jaká místa mám v Praze rád

Praha - Herec, zpěvák, kytarista, moderátor i televizní taxikář Aleš Háma rodák z Karlových Varů si Prahu zjevně zamiloval a pronikl do jejích tajů a zákoutí. Účinkuje v Divadle Broadway v muzikálu Mýdlový princ a v současné době pilně zkouší roli Kratzmara v obnovené premiéře muzikálu Adéla ještě nevečeřela.

Olga Lounová: Jaká místa mám v Praze ráda

Praha - Olga Lounová v létě nikdy nezahálí. 27. srpna koncertuje na zámku v Nelahozevsi, k tomu o tom samém víkendu absolvuje Barum Czech Rally Zlín a na podzim ji můžete vidět v muzikálech Mamma Mia! a Mýdlový princ v Praze. Jinak samozřejmě skládá nové písničky a připravuje koncertní turné.

Michaela Tomešová: Jaká místa mám v Praze ráda

Praha - Michaelu Tomešovou znají diváci nejen z televizní obrazovky, ze seriálu Ulice, ale i z jeviště (účinkuje především v muzikálech Divadla Kalich). Momentálně se ovšem připravuje na hlavní roli Květušky v muzikálu Adéla ještě nevečeřela v Divadle Broadway. Obnovená premiéra je ohlášena na 6. října.

Tomáš Töpfer: Jaká místa mám v Praze rád

Praha - Televizní a divadelní herec, režisér, scenárista, bývalý senátor, pedagog na pražské DAMU a ředitel Divadla na Vinohradech Tomáš Töpfer je rodilý Vinohraďák. „Prahu mám rád," říká. Nechte se jím pozvat do míst, která už dnes z větší části ztratila svou původní tvář.

Turné s přáteli představí Davida Kollera v novém světle

Osobností, jako je David Koller má tuzemská hudební scéna málo. O respektu, který vzbuzuje mezi fanoušky i muzikanty napříč generacemi a žánry svědčí jeho aktuální projekt nazvaný David Koller & Friends.

Zpěvák Josef Vágner: Jaká místa mám v Praze rád

Praha - Poprvé se v muzikálu objevil v osmi letech, kdy mu skladatel Karel Svoboda svěřil roli malého Alberta v titulu Monte Cristo. Později jej proslavila píseň Mně sílu dáš, irská balada s textem Eduarda Krečmara, která se stala titulním songem jeho debutového alba. Dnes můžeme Josefa Vágnera vídat například jako Nicolase v Angelice, účinkuje i v muzikálu Mýdlový princ s písněmi Václava Neckáře (oba v Divadle Broadway).

Moderátor Alexander Hemala: Jaká místa mám rád

Praha - Původem rodák z Brna si Prahu zamiloval na první pohled. Slavný český moderátor a hlasatel Alexander Hemala žije v metropoli od svých deseti let. Rád vzpomíná na dětská léta na Praze 6 i na své bydlení na Hanspaulce. Posledních dvacet let žije spokojeně v Lysolajích. Hlavně díky svému pejskovi má místní okolí prošlapané křížem krážem.

Hudebník Ladislav Angelovič: Jaká místa mám v Praze rád

Praha - Ladislav Angelovič zastává v kapele The Tap Tap několik funkcí je jejím mluvčím, hraje v ní na elektronického padového bubeníka a moderuje její koncerty. V září se skupina vrací na Novou scénu Národního divadla, kde uvádí představení na motivy knihy Jesus Betz. Nese název Nefňuka (aneb podivuhodná dobrodružství Kristla Špána na souši i na moři). Herci a muzikanti s různými hendikepy jsou do něj maximálně zapojeni jejich elektrické vozíky slouží jako motory k rozhýbání loutek a scénickým dějům.

Zpěvák Matěj Homola: Jaká místa mám v Praze rád

Praha - Matěj Homola je nejen zpěvák a kytarista skupiny Wohnout, ale i autor knihy Chci bejt jako oni (autobiografická a retrospektivní publikace o českém skateboardingu v letech 1985-2000). „Našel jsem doma svůj starý archív skejtových fotek a napadlo mě z toho vydat úzký výběr, protože je to už přeci jen historie. K fotografiím jsem napsal vlastní příběh, protože skejt mě vychoval a zažil jsem mnoho jeho vývojových etap," říká Matěj. S kapelou Wohnout chystá k jejím dvacetinám koncert na 16. listopadu v Incheba areně na Výstavišti.

Humor, krimi i napětí

Kriminálka v hlavní roli s Jiřím Bartoškou, cyklus mikrokomedií a dobrodružná soutěž. Tři novinky nabídne divákům v rámci podzimního vysílacího schématu s podtitulem „Čím víc, tím líp" televize Prima. Za filmový přestup roku označila navázání spolupráce s režisérem Zdeňkem Troškou, s nímž spolupracovala při natáčení filmu Strašidla (v kinech se objeví v 18. srpna).

Zpěvačka Ewa Farna: Jaká místa mám v Praze ráda

Praha - Zpěvačka Ewa Farna slaví v letošním roce deset let působení na české hudební scéně. Pro fanoušky připravuje na 
11. listopad ve Fóru Karlín zatím svůj největší koncert v kariéře. Naživo zazní hity jako Měls mě vůbec rád, Boky jako skříň, Boží mlejny melou, Ticho, Leporelo, zcela nové písničky, ale i oblíbené covery od Adele či Whitney Houston. 

David Landštof: Jaká místa mám v Praze rád

Praha - David Landštof je bubeník, výkonný producent labelu Tranzistor, autor a producent retrospektivních alb o českém trampingu Wabi a Ďáblovo stádo. Vystupuje či vystupoval s Radůzou, Justinem Lavashem, Anetou Langerovou, Lenkou Dusilovou, Xindlem X či Robertem Křesťanem a Druhou trávou. Angažuje se i v projektu Kino otevřeno, který oživuje zavřená jednosálová kina ve městech a obcích České republiky.

ČT natáčí další Mazaly

Praha /FOTOGALERIE/ - Rytíř Theobald v podání Pavla Kříže, bílá paní Albína Jany Bernáškové, alchymista Balone ztvárněný Matoušem Rumlem či Sněhurka s tváří Veroniky Kubařové se vracejí. Česká televize odstartovala natáčení druhé řady úspěšného komediálního seriálu pro děti Mazalové.

Pražský filharmonický sbor jede na Bregenzský festival

Pražský filharmonický sbor čeká měsíc intenzivního, téměř každodenního vystupování na operním festivalu v rakouském Bregenzu (Bregenzer Festspiele), kde je už od roku 2010 rezidenčním sborem. Od 21. července do 21. srpna vystoupí celkem čtyřiadvacetkrát v Turandot Giacchoma Pucciniho, třikrát v Hamletovi Franca Faccia a jednou v Messa da requiem Gaetana Donizettiho.

Ženy, muži a ty lásky…

Zatím jim počasí příliš nepřálo – premiéru Večera tříkrálového aneb Cokoli chcete (28. 6.) v Nejvyšším purkrabství Pražského hradu museli organizátoři Letních shakespearovských slavností kvůli dešti zrušit. Menší liják pozlobil (i když jen v první půli) i premiéru autorské inscenace Patrika Hartla 4 sestry (11. 7.) na Letní scéně Vyšehrad, jíž divadlo Studio DVA uvedlo další ročník Metropolitního léta hereckých osobností.

Herec Jan Sklenář: Jaká místa mám v Praze rád

Praha - Po roce se na program Letních shakespearovských slavností, konkrétně od 2. do 20. srpna, vrátí tragédie Romeo a Julie (uváděna bude v plenéru Hudební a taneční fakulty AMU, Lichtenštejnský palác, Malostranské nám. 13). Hlavní mužskou roli v ní ztvárňuje Jan Sklenář, partnerkou je mu Tereza Voříšková. Generačně odlišný pohled na největší příběh lásky a smrti režíroval tandem SKUTR (Martin Kukučka a Lukáš Trpišovský). 

Markéta Foukalová: Jaká místa mám v Praze ráda

Praha - Zpěvačka Markéta Foukalová je už několik let součástí žánrově se neomezující pražské skupiny Lanugo, která nedávno oslavila desáté narozeniny. Krásu Markéta nachází nejen v hudbě, ale i v místech, o která se teď dělí se čtenáři.

Ředitel Divadla na Vinohradech Tomáš Töpfer: Chápu odchod Viktora Preisse

Praha /ROZHOVOR/ - Divadelní sezona 2015/16 před pár dny skončila jak ji hodnotí ředitel Divadla na Vinohradech Tomáš Töpfer? „Možná by bylo lepší zeptat se našich diváků, jak sezonu hodnotí oni. Podle jejich ohlasů to byla sezona úspěšná.

Režisér Petr Svojtka: Jaká místa mám v Praze rád

Praha - Režisér a umělecký šéf Městských divadel pražských Petr Svojtka pochází z rodiny několika generací divadelníků. Je to Pražák každým coulem – nechte se provést místy, která má rád.

Kapelník skupiny The Tap Tap Šimon Ornest: Jaká místa mám v Praze rád

Praha - Kapelník Šimon Ornest teď se skupinou The Tap Tap vyráží na letní festivaly, po prázdninách se ale vrátí na Novou scénu Národního divadla, kde se 4. a 26. září odehrají první reprízy inscenace se zpěvy Nefňuka (aneb podivuhodná dobrodružství Kristla Špána na souši i na moři). Do představení, které vzniklo podle knihy Jesus Betz francouzských autorů Freda Bernarda a Francoise Roca, jsou maximálně zapojeni herci a muzikanti s různými handicapy.

Dramatik a režisér Dodo Gombár: Jaká místa mám v Praze rád

Praha - Dodo Gombár, dramatik, režisér a umělecký šéf pražského Švandova divadla, pochází původně ze Smolenic, malebné obce na úpatí Malých Karpat v trnavském okresu. Praha je tak vlastně už jeho třetím domovem: už léta totiž pracuje zároveň ve Zlíně pro tamější Městské divadlo. Divadlo na Smíchově, které v tomto roce slaví už 135. narozeniny, zůstává nicméně v centru jeho zájmu.

Sochař Otmar Oliva: Jaká místa mám v Praze rád

Praha - „Skrz Prahu jsem poznal Řím a skrz Řím jsem poznal zpátky Prahu. Rozdíl je v tom, že ta jejich italská Vltava teče opačně. Pravda. Často jsem jako student vnímal a stále vnímám ten její barokní horizont a ten katolicko – luteránsko – husitský ‚kulturní bod'," říká akademický sochař Otmar Oliva, který se specializuje na tvorbu liturgických předmětů a úpravu chrámových prostor.

Večery s Doležalovou, Rodenem či Čvančarovou

Večer tříkrálový aneb Cokoli chcete, 4 sestry či Mezi úterým a pátkem - s nástupem léta se hlásí o slovo i divadelní přehlídky v Praze, které kromě již zmíněných nabídnou desítky lákavých titulů.

Herečka Lucie Polišenská: Radost si užívám, až se vše zklidní

Praha - Žádný laciný lesík, jak jej známe z televizních pohádek, ale obří trampolína, velká reprobedna, ochozy, žebřík a pěnovými dílky pokrytá podlaha – v této nezvykle odvážné výpravě se odehrává poslední novinka sezony Národního divadla, Shakespearův Sen čarovné noci (v překladu Jiřího Joska), který v historické budově první české scény nastudoval umělecký šéf činohry a režisér Daniel Špinar. Postavu rázné Heleny v ústředním čtyřlístku hrdinů svěřil Lucii Polišenské (dále Pavla Beretová, Patrik Děrgel a Jiří Suchý z Tábora), výrazné posile omlazeného hereckého souboru.

Herec Vasil Fridrich: Jaká místa mám v Praze rád

Praha - Zatím poslední pozoruhodnou rolí herce Vasila Fridricha je Ivan Vojnický (v Čechovově Strýčku Váňovi, jak jej na sklonku divadelní sezony nastudoval v Divadle Rokoko režisér Petr Svojtka). Sledovat jeho proměnu z uštěpačného, následně láskou paralyzovaného a obelhaného muže v bezmocného zoufalce, jehož zmařený život na něj čím dále více doléhá, je vskutku lahůdka. V září si ji určitě dopřejte!

Mít obavu? Nedalo se

Praha /ROZHOVOR/ - Spisovatel, herec, zpěvák a autor písňových textů Jan Vodňanský slaví pětasedmdesátiny unikátní kompilací archivních skvostů. Příznačně v Činoherním klubu, který hostil mnoho zásadních vystoupení dvojice V + S, a navíc v den svých 75. narozenin, 19. června, pokřtí Jan Vodňanský společně se zpěvačkou Hanou Navarovou a dalšími hosty unikátní album archivních skvostů Tarantule a jiné nevydané songy.

Herečka Marta Dancingerová: Jaká místa mám v Praze ráda

Praha - Půvabná Marta Dancingerová pochází ze Znojma. Do Prahy se dostala nejprve na studia herectví na DAMU, kde si talentované herečky brzy všiml pedagog, režisér a ředitel Švandova divadla Daniel Hrbek, který jí ve „Švanďáku" nabídl stálé angažmá. Nová tvář smíchovské scény bydlí v Dejvicích, takže do práce tak jezdí většinou „vyhlídkovou" tramvají č. 20. V hezkém počasí si už ale dopravu vyzkoušela i na skládacím kole po cestičkách přes Petřín a Kinského sady. Krásnou cestu si pochvaluje, stejně jako role, které ji po divadelních prázdninách opět čekají

Začíná Metropolitní léto hereckých osobností

Světová premiéra letní komedie Patrika Hartla 4 sestry v hlavních rolích s Ivanou Chýlkovou, Annou Šiškovou, Janou Strykovou, Berenikou Kohoutovou a Romanem Štabrňákem obohatí program 13. ročníku Metropolitního léta hereckých osobností. Divadlo Studio DVA jej na Letní scéně Vyšehrad zahájí již příští čtvrtek, 23. června. Tradiční divadelní přehlídka nabídne nejen v plenéru, ale i v domovském divadle na Václavském náměstí rekordních 88 představení.

Herec Zdeněk Podhůrský: Jaká místa mám v Praze rád

Praha - Herec, zpěvák, moderátor, dabér (a ke všemu i fešák) Zdeněk Podhůrský je – jak už výčet jeho povolání dokresluje – muž mnoha zájmů. V pražském Divadle Kalich momentálně hraje v muzikálech Johanka z Arku a Robin Hood.

Horké letní večery

Praha /GALERIE/ - Láska a její nejblázni- vější podoby jsou hlavním tématem sváteční komedie Večer tříkrálový aneb Cokoli chcete, která je novinkou letošních Letních shakes- pearovských slavností.

Kytarista Lubomír Brabec: Jaká místa mám v Praze rád

Praha - Kytarový virtuos Lubomír Brabec pochází z Plzně, díky své profesi i svým koníčkům projel kus světa, a dnes nejraději pobývá v domku u řeky Otavy blízko hradu Rabí. Ovšem Praha je pro něj stále důležitým centrem – a to nejen hudební kultury. Žije v ní od svých studentských let a řadu pražských míst považuje ve svém životě za důležitá. Představil nám taková, která má spojená se vzpomínkami, lidmi, či životními zážitky.

Helena Štáchová: Jaká místa mám v Praze ráda

Praha - Ředitelka Divadla Spejbla a Hurvínka Helena Štáchová před pár dny slavnostně otevřela na Staroměstské radnici velkou výstavu Devadesát let s Hurvínkem. Těší ji, že divadelní cestě Spejbla a Hurvínka je nyní věnován tak krásný prostor, jakým je Křížová chodba a Rytířský sál na Staroměstské radnici. 

Herec a principál divadla Jan Hrušínský: Jaká místa mám v Praze rád

Praha - „Herec patří do kavárny," řekl Jan Hrušínský, představitel mnoha divadelních, filmových i televizních rolí a principál Divadla Na Jezerce. K takzvané „pražské kavárně" se proto taky hrdě hlásí. Volné chvíle rád tráví v přírodě, k níž byl veden rodiči a témuž učí i své potomky.

Hobojista Vilém Veverka: Jaká místa mám v Praze rád

Praha - Hobojista Vilém Veverka vydal loni na podzim pozoruhodné album barokních hobojových koncertů. Podle hudebních recenzentů i touto další nahrávkou stvrdil své nezadatelné místo mezi nejrespektovanějšími hobojisty v mezinárodním měřítku.

Zpěvák Jindra Polák: Jaká místa mám v Praze rád

Praha - „Letošní klubovou šňůru jsme si užili na maximum, naši fanoušci nás nabili neskutečnou energií. A teď už se nemůžeme dočkat, až protáhneme nohy na čerstvém vzduchu a tu energii jim zase budeme moct vrátit, at už na některém z letních festivalů nebo na našich samostatných open air koncertech Jelen pod širým nebem," hlásil Jindra Polák, frontman čím dál tím úspěšnější kapely Jelen.

Zpěvák Jan Kříž: Jaká místa mám v Praze rád

Praha - Když zrovna nemusí trávit čas v divadle na zkouškách, s potěšením vyráží - třeba si zaběhat - do Milíčovského lesa, nebo se prochází po nábřeží Vltavy. Dvojnásobný držitel ceny Thálie (za postavy Dannyho Zuka v Pomádě a Michala v Dětech ráje) občas rád zajde i na pivko a něco z grilu nebo na kávu, kterou si vychutnává v místě, kde se dá v klidu zašít.

Hurvínek zapátrá, v čem tkví věhlas Karla IV.

Praha /ROZHOVOR/ - Výstavami v prostorách Staroměstské radnice v Praze, v Muzeu loutkářských kultur v Chrudimi i v Muzeu hlavního města Prahy na Florenci, reedičním CD Hurvínek na dvoře lucemburském, zbrusu novou knihou Hurvínkovo přání, pamětními mincemi ve zlatě i ve stříbře a koncertem v pražském Fóru Karlín oslaví své devadesáté narozeniny nezbedný synátor pana Spejbla a miláček čtyř generací dětí i dospělých - Hurvínek.

Prague Conspiracy: Nahrávali jsme a zároveň hlídali ovce, zda se nerozutekly

Praha /ROZHOVOR/ - S novinkou Inner Game přichází k posluchačům pražská rocková kapela Prague Conspiracy, která na české hudební scéně působí od roku 2010. Obsahuje deset skladeb, na nichž se autorsky podíleli všichni její členové - jako první vypustili do světa singl Times Like These, který má i vlastni videoklip.

Milan Kňažko o roli Shylocka: Všichni si někdy tak trošku lžeme

Praha /FOTOGALERIE/ - Hodinu a půl se na jevišti pohybuje úplně sám, mluví plynule česky a spoléhat se musí jenom na svoji paměť, která mu, jak ve středu předvedl novinářům, funguje obdivuhodně. Řeč je o slovenském herci Milanu Kňažkovi, jenž se ve středu 27. dubna představí divákům v pražském Divadle Na Jezerce v české premiéře hry Shylock.

Jiří Ornest: Nikdy jsem nezažil tolik cynismu jako při zkoušení Nefňuky

Praha /ROZHOVOR/ - Unikátní divadelní představení se zpěvy Nefňuka (aneb podivuhodná dobrodružství Kristla Špána na souši i na moři), do něhož jsou zapojeni herci a muzikanti s různými handicapy ze skupiny The Tap Tap, vzniká pod vedením režisérů Jiřího Ornesta a Jakuba Macečka na Nové scéně Národního divadla v Praze. Jeho premiéra je ohlášena na neděli 24. dubna.

Na Slovensku se představila Lucie, ale v Praze zazpívá Hanka

Praha /ROZHOVOR/ - Kulaté narozeniny se mají pořádně oslavit - zvlášť když jde o padesátiny. Osmnáctinásobná zlatá slavice Lucie Bílá si je toho vědoma a k těm vlastním, které připadly na 7. dubna, připravila hned několik exkluzivních počinů. „Na ‚můj' jubilejní rok 2016 jsem se moc těšila. Jak jinak bych měla slavit než se svými fanoušky a s lidmi, které mám ráda a pro které tady trojčím už třicet let," usmívala se zpěvačka.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT