VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Televize Metropol připravila nové magazíny

Praha - Od pondělí přinese Televize Metropol pět nových magazínů, které budou zaměřeny na kulturu, sport, volný čas, zdravý životní styl a děti.

16.1.2012
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Shutterstock

S novým rokem připravila Televize Metropol pro své diváky magazíny, které se vždy cíleně zaměří na určitou oblast hlavního města a dění v něm. Dvacetiminutové magazíny budou vysílány každý všední den. První magazín je zařazen do vysílání na pondělí.

Magazíny, kterými se rozhodla Televize Metropol obohatit své vysílání, jsou zaměřené na pět oblastí, jimiž jsou kultura, sport, volný čas, zdravý životní styl a děti.

Pondělky jsou věnované kultuře. První kulturní magazín, informující o kulturním dění v metropoli, diváci uvidí 16. ledna ve 20:30 pod názvem PRAHA KULTURNÍ. Bude informovat o kulturním dění v metropoli. Představíme divadla, muzea, galerie a akce, které se konají. Cílem je poskytnout Pražanům co největší kulturní přehled.

V úterý je na programu magazín METROPOLE PRAHA, jež diváky provede světem infrastruktury, zaměří se na rozvoj, investice a podnikatelské příležitosti. Diváci se dovědí o současných i budoucích projektech, které Praha chystá.

Na středy je přichystaná PRAHA VITÁLNÍ. Hlavním tématem středečního dílu je zdraví, sociální problematika a zdravý životní styl. Přineseme důležité informace o prevenci nemocí nebo také o místech, která poskytují sociální služby. A to jak seniorům, tak i sociálně slabým nebo znevýhodněným.

Ve čtvrtek budou divákům předloženy užitečné tipy na sportování v rámci magazínu PRAHA V POHYBU. Přineseme informace o hřištích a cyklostezkách. Věnovat se budeme i odpočinku. Neopomeneme místa, jakými jsou například zoologická nebo botanická zahrada.

Týden uzavře magazín Děti v Praze, který bude informovat o akcích pro děti a mládež a o ekologické výchově. Představíme vzdělávací instituce pro děti, které se zaměřují na vyplnění volného času. Cílem je poskytnout rodičům co největší přehled událostí, které mohou se svými dětmi navštívit.

16.1.2012
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Nejvtipněji naložené vozy na silnicích. Nákladem je vše, co si zamanete.
AUTOMIX.CZ
54

GALERIE: Nejvtipněji naložené vozy na silnicích. Nákladem je vše, co si zamanete

Opravář. Ilustrační foto.

O šikovné české ručičky je opět zájem. Opravny jsou zpět

Nad Havlem chtěli lidé budku u zastávky, jejich úsilí mělo úspěch

Praha – Neúnavná občanská iniciativa může slavit úspěchy. Ve Staré Krči se právě díky úsilí místních podařilo prosadit zřízení nového přístřešku u autobusové zastávky Nad Havlem. Radní Prahy 4 pro oblast územního rozvoje Alžběta Rejchrtová (Trojkoalice/Zelení) v té souvislosti ocenila roli aktivních občanů v čele s Vladimírem Hroudou.

Dle očekávání: Karel Srp v radě ÚSTR nezasedne. Kvůli členství v KSČ

Dlouholetý předseda Jazzové sekce Karel Srp se podle očekávání nestal členem Rady Ústavu pro studium totalitních režimů (ÚSTR). Senát dnes vzal na vědomí stanovisko své volební komise, že Srp jako bývalý člen předlistopadové komunistické strany nesplňuje zákonnou podmínku spolehlivosti. O Srpově nominaci do rady tak horní komora ani nerozhodovala. Srp se jednání Senátu nezúčastnil.

Pěstujeme olivy

I u nás se dají vypěstovat olivovníky. Můžete je mít i doma, vždyť naprosto nejlepší pro naše podmínky je jejich pěstování v květináčích. A tak se jich nebojte a pojďme společně na to.

Co je pro někoho stará veteš, jinému poslouží. Zaklínadlo zní: Re-Use

Praha – Pomoci vdechnout nový život starým věcem mají takzvaná Re-Use centra, která umožní nacházet uplatnění pro starší, avšak stále funkční či využitelné předměty. Ty by jinak kvůli své nemodernosti skončily v odpadu. Po vzoru Vídně nebo třeba Budapešti začíná magistrát hledat vhodné prostory pro spuštění pilotního projektu – dobře dostupnou krytou halu. Či více hal: buď pro otevření hlavního Re-Use centra, nebo několika center menších.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení