VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotografická soutěž: Zimní zážitek v Libereckém kraji

ČR /SOUTĚŽ PRODLOUŽENA/ - Liberecký kraj pořádá společně s firmou VLP a.s. fotografickou soutěž na téma „Zimní zážitek v Libereckém kraji“. Soutěž trvá od 29. 12. 2011 do 8. 2. 2012 a hlavní výhrou jsou víkendové pobyty pro dva v hotelech a penzionech Libereckého kraje.

29.12.2011 2
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto:

Soutěžíme o pobyt v Hotelu Krakonoš v Rokytnici nad Jizerou, v Hotelu Perla Jizery v Josefově dolu a v Penzionu Diana v Bedřichově.

Pravidla a technická specifikace

Fotky se vkládají do http://www.liberecky-kraj.cz/cs/souteze/zimni-zazitek-v-libereckem-kraji.html.

Všechny soutěžní fotografie budou umístěnyhttp://www.liberecky-kraj.cz/cs/souteze/soutezni-fotografie-zimni-zazitek-v-libereckem-kraji.html

Fotografie hodnotí zástupci portálů www.denik.cz a www.liberecky-kraj.cz

• Soutěž trvá od 29.12.2011 do 8. února 2012.
• Jeden soutěžící může mít najednou nejvýše tři fotografie.
• Fotografie musí být soutěžícím nahrávány v nejvyšší možné kvalitě, maximálně však o velikosti do 5 MB, ve formátu JPG.
• Fotografie musí být v kvalitě umožňující její reprodukci,
• Vítězem se stává autor fotografie, která získá nejvyšší počet bodů
• Provozovatel si vyhrazuje právo zrušit přístup na stránky www.liberecky-kraj.cz všem hodnotitelům, kteří se při hodnocení chovají neeticky a proti duchu fair play.
• Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo smazat fotografie, které porušují pravidla soutěže nebo neodpovídají soutěžnímu tématu, toto rozhodnutí přísluší pořadateli a není proti němu odvolání.
• Fotografie budou zobrazovány v pořadí dle času zaslání.
• Soutěžní fotografii lze kdykoli smazat
• Fotografie vkládané do soutěže nelze v průběhu soutěže upravovat (měnit název, popis atd.)
• Soutěžní fotografie jsou po dobu soutěže zobrazovány se jménem autora a doplňkovým textem (název fotografie). Nejsou u nich zobrazeny komentáře.
• Soutěžní fotografie nesmí obsahovat rámeček.
• U fotografie musí být řádně vypořádána autorská práva třetích osob
• Pořadatel rozesílá ceny pouze v rámci České a Slovenské republiky.
• Pořadatel si vyhrazuje právo jakkoli změnit, upravit či zrušit soutěž bez udání důvodu a to po celou dobu jejího trvání, výhry v soutěži nejsou právně vymahatelné.
• Zasláním snímků do soutěže souhlasíte s jejich zveřejněním na webu www.liberecky-kraj.cz

Prohlášení soutěžících

Zasláním fotografie současně poskytuje účastník pořadateli a organizátorovi souhlas s uveřejněním svého jména, příjmení a místa bydliště v souvislosti s prezentací této soutěže v médiích a reklamních materiálech pořadatele po dobu 1 roku od skončení soutěže.

Soutěžící svou účastí ve fotosoutěži vyjadřuje svůj souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů společnosti Liberecký kraj, jako pořadateli se sídlem U Jezu 642/2a, Liberec 461 80, IČ: 70891508 pro marketingové účely, tj. služeb včetně zasílání informací o pořádaných akcích, výrobcích a jiných aktivitách, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., na dobu do odvolání souhlasu a organizátorovi soutěže společnosti VLTAVA-LABE-PRESS, a.s.,., se sídlem Přátelství 986, 104 00 Praha 10 – Uhříněves, IČ: 61860981, za účelem vyhodnocení soutěže a předání výher. Pořadatel a organizátor shromažďují osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a v souladu s ostatními právními předpisy České republiky upravujícími nakládání s osobními údaji v informačních systémech. Účastník bere na vědomí, že má práva dle § 11 a § 21 zák. č. 101/2000 Sb., tj. zejména že poskytnutí údajů je dobrovolné, že svůj souhlas může kdykoliv písemně odvolat, že má právo na opravu údajů a jejich likvidaci.

Soutěžící svou účastí ve fotosoutěži vyjadřují souhlas s pravidly a podmínkami soutěže a zavazují se je dodržovat. Zasláním fotografie soutěžící prohlašuje, že je autorem zaslané fotografie, případně že má všechna práva fotografii užít a použitím fotografie Libereckým krajem nebudou poškozena práva třetích osob. Soutěžící účastí v soutěži uzavírá s Libereckým krajem licenční smlouvu v souladu s autorským zákonem a poskytuje Libereckému kraji jako nabyvateli nevýhradní oprávnění fotografie zaslané do fotosoutěže užít ke všem způsobům užití podle § 12 autorského zákona (dále jen „licence“). Licence se poskytuje bezúplatně. Licence se poskytuje jako neomezená, a to jak územně, časově, tak i množstevně. Nabyvatel je oprávněn licenci nevyužít. Tato licence nabývá platnosti a účinnosti dnem zaslání fotografie do soutěže.

Hotel Perla Jizery

Hotel Perla Jizery se nachází v Jizerských horách v malebné horské vesničce Josefův Důl. Poloha hotelu v Jizerských horách je ideální nejen pro lyžaře jakéhokoliv věku

Hotel Perla Jizery poskytuje nejen komfortní ubytování pro každého, ale také množství dalších služeb, pomocí kterých se snažíme hostů splnit jejich očekávání. Ať se jedná o romantickou dovolenou, odpočinek v Jizerských horách, nebo jiný typ ubytování. Hotel nabízí i restauraci s barem a krbem, terasu s grilem a srub s relaxačními aktivitami jako je ruská či finská sauna, trampolínu či ping-pong.

Webové stránky hotelu: www.hotel-perla-jizery.cz
Rodinný Hotel Krakonoš

Rodinný Hotel Krakonoš se nachází v centru města Rokytnice nad Jizerou v nadmořské výšce 600 m v západní části Krkonoš. Nádherná příroda – aktivní i pasivní dovolená či prázdniny jsou hlavním lákadlem, které právě Krkonoše nabízí.

Zima - Po dobu ubytování nabízíme 20 % slevu na stravovací služby v hotelové restauraci, vinárně, klubovně a 10 % slevu na relax služby a lyžařskou školu, a 15 % slevu na vícedenní a bodové jízdné ve Skiregion, v půjčovně lyží a program Benefit – připojení se k internetu pomocí WiFi na hotelových pokojích, Skibus a parkování na hotelovém parkovišti zdarma. V termínu 17.12.-10.04.2012 si můžete zakoupit skipas na 2-6 dnů v recepci hotelu

Webové stránky hotelu: www.hotelkrakonos.cz
Penzion Diana

Penzion Diana nabízí ubytování přímo v centru rekreačního lyžařského střediska obce Bedřichov v regionu Jizerské hory. Vleky jsou vzdáleny 5 minut chůze od pensionu, k dispozici 7 vleků, sjezdové tratě různé náročnosti, umělé zasněžování, možnost večerního lyžování. Další lyžařské areály v okolí: Severák v Horním Maxově, Špičák u Tanvaldu, Desná. K dispozici je 80 km upravovaných běžeckých tratí.

Webové stránky penzionu: www.penziondiana.wz.cz

29.12.2011 VSTUP DO DISKUSE 2
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Premiér Bohuslav Sobotka vystoupil 26. května v Praze na tiskové konferenci.
17

Sobotka bude mít dostavení s ministry, zhodnotí práci vlády

Tipy Deníku

Kam za zážitky nejen o víkendu? Inspirujte se na novém webu Tipy Deníku

AUTOMIX.CZ

GALERIE: Nejvtipněji naložené vozy na silnicích. Nákladem je vše, co si zamanete

Kromě přepravy cestujících je auto od nepaměti využíváno k převozu nákladu. A jak dnes uvidíte, je tím myšleno doslova jakéhokoliv nákladu. Připravte se na bizarní přehlídku převážených věcí všeho druhu, kdy vás už nepřekvapí ani auto naložené v dalším autě.

O šikovné české ručičky je opět zájem. Opravny jsou zpět

Praha - Opravny a opravárny zažívají velký návrat. Recyklace odpadů se stala pro lidi přirozeností, nyní začínají přemýšlet, jak množství odpadu minimalizovat. Vyhledáním opraváře šetří nejen přírodu, ale někdy i peníze. 

Nad Havlem chtěli lidé budku u zastávky, jejich úsilí mělo úspěch

Praha – Neúnavná občanská iniciativa může slavit úspěchy. Ve Staré Krči se právě díky úsilí místních podařilo prosadit zřízení nového přístřešku u autobusové zastávky Nad Havlem. Radní Prahy 4 pro oblast územního rozvoje Alžběta Rejchrtová (Trojkoalice/Zelení) v té souvislosti ocenila roli aktivních občanů v čele s Vladimírem Hroudou.

Dle očekávání: Karel Srp v radě ÚSTR nezasedne. Kvůli členství v KSČ

Dlouholetý předseda Jazzové sekce Karel Srp se podle očekávání nestal členem Rady Ústavu pro studium totalitních režimů (ÚSTR). Senát dnes vzal na vědomí stanovisko své volební komise, že Srp jako bývalý člen předlistopadové komunistické strany nesplňuje zákonnou podmínku spolehlivosti. O Srpově nominaci do rady tak horní komora ani nerozhodovala. Srp se jednání Senátu nezúčastnil.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení