VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Neznámá žena okradla spícího muže, obětí je možná víc

Praha – Hledal zábavu a povyražení – stal se však jen obětí krádeže.

3.3.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jiří Sejkora

Na sedmapadesátiletého muže z Prahy se zřejmě v sobotu 19. února zaměřila žena, jíž nejsou cizí praktiky takzvaných uspávaček. Výsledek? Muž přišel o peníze a doklady; škoda dosahuje téměř 6,5 tisíce korun.

Zprvu to přitom vypadalo na báječně strávenou noc. S dosud neznámou ženou se muž seznámil zcela náhodně kolem osmé večer v nočním podniku ve Vodičkově ulici. Dlouho si povídali. Tři hodiny po půlnoci se pak přesunuli do jiného podniku ve Spálené ulici. Odtud pak dvojice vyrazila taxíkem do malého hotelu ve Vršovicích. A právě tam došlo ke zločinu.

Peněženka byla pryč

„Krátce po příchodu na pokoj muž usnul – a probudil se až kolem šesté hodiny ráno,“ konstatovala ve čtvrtek Eva Miklíková z ředitelství pražské policie. V té chvíli byla již společnice pryč. A s ní zmizela i mužova peněženka i s obsahem.

Ženu podezřelou z krádeže sice zachytily bezpečnostní kamery v hotelu, vypátrat se ji ale zatím nepodařilo. Proto se policisté obracejí na veřejnost se žádostí o pomoc. Přivítají jakékoliv poznatky, které by vyšetřovatele navedly na její stopu. „Nevylučují zároveň, že obdobných případů mohlo být spácháno daleko více,“ zdůraznila Miklíková. „Obracejí se proto na všechny případné poškozené, aby je taktéž kontaktovali. Všechna oznámení přijme policie kdykoliv na lince 158.“

PODEZŘELOU je žena ve věku kolem 42 let, silnější, přibližně 170 cm vysoké postavy, s hustými hnědými vlasy po ramena. Oblečena byla do delší modré bundy a modrých džínových kalhot. Hovořila plynně česky. Představila se jménem Renáta.

#nahled|http://g.denik.cz/63/57/3835761_kr_de__p_tr_n__podez_el__usp_va_ka_praha_vr_ovice_p_tr_n__denik_flash_midle.jpg|http://g.denik.cz/63/57/3835761_kr_de__p_tr_n__podez_el__usp_va_ka_praha_vr_ovice_p_tr_n_.jpg|PODEZŘELOU je žena ve věku kolem 42 let, silnější, přibližně 170 cm vysoké postavy, s hustými hnědými vlasy po ramena. Oblečena byla do delší modré bundy a modrých džínových kalhot. Hovořila plynně česky. Představila se jménem Renáta.#
#nahled|http://g.denik.cz/63/57/3835760_kr_de__p_tr_n__podez_el__usp_va_ka_praha_vr_ovice_p_tr_n__denik_flash_midle.jpg|http://g.denik.cz/63/57/3835760_kr_de__p_tr_n__podez_el__usp_va_ka_praha_vr_ovice_p_tr_n_.jpg|PODEZŘELOU je žena ve věku kolem 42 let, silnější, přibližně 170 cm vysoké postavy, s hustými hnědými vlasy po ramena. Oblečena byla do delší modré bundy a modrých džínových kalhot. Hovořila plynně česky. Představila se jménem Renáta.#
#nahled|http://g.denik.cz/63/57/3835759_kr_de__p_tr_n__podez_el__usp_va_ka_praha_vr_ovice_p_tr_n__denik_flash_midle.jpg|http://g.denik.cz/63/57/3835759_kr_de__p_tr_n__podez_el__usp_va_ka_praha_vr_ovice_p_tr_n_.jpg|PODEZŘELOU je žena ve věku kolem 42 let, silnější, přibližně 170 cm vysoké postavy, s hustými hnědými vlasy po ramena. Oblečena byla do delší modré bundy a modrých džínových kalhot. Hovořila plynně česky. Představila se jménem Renáta.#
#nahled|http://g.denik.cz/63/57/3835758_kr_de__p_tr_n__podez_el__usp_va_ka_praha_vr_ovice_p_tr_n__denik_flash_midle.jpg|http://g.denik.cz/63/57/3835758_kr_de__p_tr_n__podez_el__usp_va_ka_praha_vr_ovice_p_tr_n_.jpg|PODEZŘELOU je žena ve věku kolem 42 let, silnější, přibližně 170 cm vysoké postavy, s hustými hnědými vlasy po ramena. Oblečena byla do delší modré bundy a modrých džínových kalhot. Hovořila plynně česky. Představila se jménem Renáta.#

Autor: Milan Holakovský

3.3.2011
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Nový přístřešek v tramvajové zastávce Nad Havlem
2

Nad Havlem chtěli lidé budku u zastávky, jejich úsilí mělo úspěch

Miloš Zeman a Karel Srp starší. Ilustrační foto.
5

Dle očekávání: Karel Srp v radě ÚSTR nezasedne. Kvůli členství v KSČ

Pěstujeme olivy

I u nás se dají vypěstovat olivovníky. Můžete je mít i doma, vždyť naprosto nejlepší pro naše podmínky je jejich pěstování v květináčích. A tak se jich nebojte a pojďme společně na to.

Co je pro někoho stará veteš, jinému poslouží. Zaklínadlo zní: Re-Use

Praha – Pomoci vdechnout nový život starým věcem mají takzvaná Re-Use centra, která umožní nacházet uplatnění pro starší, avšak stále funkční či využitelné předměty. Ty by jinak kvůli své nemodernosti skončily v odpadu. Po vzoru Vídně nebo třeba Budapešti začíná magistrát hledat vhodné prostory pro spuštění pilotního projektu – dobře dostupnou krytou halu. Či více hal: buď pro otevření hlavního Re-Use centra, nebo několika center menších.

Na ozdravné pobyty pro děti ze smogových oblastí půjde 40 milionů

Praha - Na ozdravné pobyty dětí, žijících ve smogových oblastech, půjde 40 milionů korun z Národního programu Životní prostředí. Žádat o ně mohou školy, školky a nově i dětské skupiny, a to od 4. září. Oproti dřívějším dotacím je nyní podmínkou, aby byl pobyt spojený s ekologickou výchovou. V dnešní tiskové zprávě to sdělilo ministerstvo životního prostředí.

Ztraceným lidem v lesích pomohou záchranné tabulky

Praha - Body záchrany. Tak se jmenují destičky se speciálním kódem, s jehož pomocí hasiči či záchranáři lehce lokalizují člověka v nouzi. V pražských lesích jich nově přibylo 29.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení