PÁTEK 23. června
ATLETIKA
Mistrovství USK Praha ve vícebojích mladšího žactva: stadion Přátelství na Strahově (Běžecká 2407/2, Praha 6), 15.30 - 19.00
SOBOTA 24. června
AMERICKÝ FOTBAL
Česká 1. liga: 14.00 Prague Lions - Pardubice Stallions (Bruslařská, Praha 10)
ATLETIKA
Běh historickým Vítkovem: 41. ročník běhu silnicí a terénem na 3700m, prezentace (od 8.00) a start (od 9.30) u jezdecké sochy Žižky na Vítkově (Praha 3)
Kros Zdiby - Klecany: 2. ročník běhu na 6800m, prezentace (9.00 - 10.15 hlavní závod a štafety, 11.00 - 12.10 děti) a start (10.30 hlavní závod a štafety, 12.30 děti) přívoz Klecánky (Praha východ)
BASEBALL
Extraliga mužů: 13.00 a 16.00 Eagles Praha - Hroši Cardion Brno (Eagles park v Krči, Pálkařská 225, Praha 4), 13.00 a 16.00 Kotlářka Praha - Skokani Olomouc (areál Markéta, Ankarská, Praha 6), 16.00 Tempo Titans Praha - Draci Brno (Zelenkova 3, Praha 4)
BASKETBAL
Mistrovství Evropy žen: 12.30 a 15.00 skupina o 5.-8. místo, 18.00 a 20.30 semifinále, všechny zápasy O2 arena (Českomoravská, Praha 9)
FOTBAL
Přípravný zápas: 10.00 Slavia Praha - Viktoria Žižkov (tréninkový areál Eden, Vladivostocká 1460, Praha 10)
Tip na výlet: Turnaj O pohár starosty Benátek nad Jizerou: 10.00 FK Mladá Boleslav - Slovan Varnsdorf, 12.00 Bohemians Praha 1905 - FC Hradec Králové, 14.30 o 3. místo, 16.30 finále
NOHEJBAL
Extraliga mužů: 10.00 TJ Avia Čakovice - MNK Silnice Group Modřice (Ke Stadionu, Praha 9)
1. liga mužů: 15.00 TJ Avia Čakovice B - SKN Žatec (Ke Stadionu, Praha 9)
PLÁŽOVÝ VOLEJBAL
Pankrácká Juniorliga: turnaj rodičů s dětmi, Beachklub Pankrác (Horáčkova, Praha 4), od 9.00
POZEMNÍ HOKEJ
Final four extraligy: 10.00 (HC 1972 Rakovník - HC 1946 Praga) a 12.15 (SK Slavia Praha - HC Hostivař) semifinále extraligy žen, 14.30 (TJ Plzeň Litice - HC 1972 Rakovník) a 16.45 (SK Slavia Praha - HC Bohemians) semifinále extraligy mužů, všechny zápasy areál Slavie v Edenu (Vladivostocká 1460, Praha 10)
RAGBY
Finále extraligy mužů: 14.00 RC Sparta Praha - Tatra Smíchov, stadion Markéta (U Vojtěšky 11, Praha 6)
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA
Čerti s andělem: 18. ročník závodu pro nejmladší gymnastky, hala ZŠ Strossmayerovo náměstí 4 (Praha 7), od 10.00
NEDĚLE 25. června
AMERICKÝ FOTBAL
Česká 1. liga: 16.00 Prague Black Panthers - Příbram Bobcats, na Uhelných skladech (V Cibulkách, Praha 5)
ATLETIKA
Prague Park Race: běh Šáreckým údolím na 14 km, hromadný start od 10.00 u kempu Džbán (Nad Lávkou, Praha 6)
Terénní triatlon Hostivař: 5. ročník běhu, prezentace 7.30 - 9.00 (Tenisový areál Turinská, Praha 10), start 10.00 molo hostivařské přehrady
BASEBALL
Extraliga juniorů U18: 12.00 a 16.00 Kotlářka Praha - Patriots Liberec (areál Markéta, Ankarská, Praha 6)
BASKETBAL
Mistrovství Evropy žen: 12.30 o 7. místo, 15.00 o 5. místo, 18.00 o 3. místo, 20.30 finále, všechny zápasy O2 arena (Českomoravská, Praha 9)
DOSTIHY
97. České derby České podnikatelské pojišťovny: dostihové závodiště Conseq park ve Velké Chuchli (Radotínská 69, Praha 5). Program dne: (areál otevřen již od 12.00) 14.00 Cena výživových programů Fitmin, 14.30 13. Cena TRM, 15.10 14. Tattersalls Mile, 15.45 58. Conseq Zlatý pohár, 16.25 97. České derby České podnikatelské pojišťovny, 17.00 Cena Wago, 17.30 Simsonova Cena Tüchler, 18.00 Cena EBF
NOHEJBAL
1. liga mužů: 13.00 SK Start Praha - TJ Sokol Horažďovice Vynk Hapon (Střelecký ostrov, Praha 1)
PLÁŽOVÝ VOLEJBAL
Total beach tour: turnaj mužů a žen, Beachklub Pankrác (Horáčkova, Praha 4), od 9.00
Ládvík cup: turnaj pro děti, Beach klub Ládví (Chabařovická 4, Praha 8), od 9.00
POZEMNÍ HOKEJ
Final four extraligy: 13.00 finále žen, 15.30 finále mužů, oba zápasy areál Slavie v Edenu (Vladivostocká 1460, Praha 10)