Chodov – Sparta 9:7

Sparta sice po celou dobu zápasu co se týče skóre tahala za kratší konec provazu. Culkovým svěřencům se ale nezdála beznadějnou čtyřbranková ztráta a domácí tým si tak nemohl být ničím jistý.

Hosté sice prohrávali 1:5, 3:7 nebo 4:8 a nezlomilo je ani Pacanem neproměněné trestné stříleni. A tak nakonec deset minut před koncem stáhli na 7:8. Poslední dvě a půl minuty se dokonce Chodov bránil sparťanské power-play.

Definitivní podobu skóre dal Matěj Jendrišák, který střelou do prázdné brány zkompletoval hattrick. Podobně úspěšný byl i Sparťan Filip Pacan.
Chodov odehrál zápas bez zraněných Davida Podhráského a gólmana Jana Baráka. V sestavě ale chyběl i Adam Štegl a letní posily Jiří Krečměr a Jan Freund.

Branky: 4. Pražák (Šochman), 7. Jendrišák (Šochman), 11. Zozulák (Sýkora), 15. Jendrišák (Šochman), 27. Šochman (Jendrišák), 28. Šochman (Jendrišák), 42. Sýkora (Vrána), 47. vlastní branka, 60. Jendrišák – 13. Vrtiška (Moravec), 15. Berka (Pacan), 16. Pacan (Vaculík), 23. Pacan (Vaculík), 30. Mi. Soukup (Pacan), 45. Pacan (Vaculík), 50. Moravec (Marvánek). Rozhodčí: Dolanský, V. Sýkora. Vyloučení: 2:2. Využití: 0:1. Diváci: 164. Třetiny: 4:3, 2:2, 3:2.