Pražanky začaly velmi dobře a první čtvrtinu vyhrály 18:6. Do poločasu těžily z pevné obrany a držely dvouciferný náskok. Po změně stran jim ale defenziva už tolik nefungovala a dovolily domácím šňůru 11:0. Ani jednou však české mistryně soupeře nepustily do vedení.

Basketbalistkám USK pomohly doskoky

Montpellier sice až do posledních vteřin držel naději alespoň na prodloužení, ale hostující hráčky zvládly zkušeně koncovku. V posledních dvou minutách nedovolily soupeři ani bod a ubránily důležité vítězství.

Nejlepší hráčkou utkání byla s 18 body a osmi doskoky pivotka USK Kia Vaughnová. Proti úporné obraně francouzského celku se však příliš neprosazovaly hráčky z perimetru. Nejlepší hráčka soutěže Sonja Petrovičová tentokrát dala jen osm bodů. Basketbalistkám USK se nedařila ani střelba, ale pomohly si doskoky. Pod košem jasně dominovaly a posbíraly o 21 míčů více.