VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Nehody

12.8.2016

Vážné riziko pro děti: pití, jídlo, grilování

Praha – Maléry jsou to nejenom velmi bolestivé, traumatizující a někdy s celoživotními následky, ale také jde o hodně smutné případy, které mohou změnit život celým rodinám. Tak lze nahlížet na nehody spojené s popálením nebo opařením dítěte, které bohužel rozhodně nejsou ojedinělé.

9.8.2016

Na Sokolovské se srazilo auto s tramvají, řidič vozu je zraněn

Praha - Na Sokolovské ulici mezi křižovatkou Balabenka a Palmovkou se v úterý krátce po půl desáté srazilo osobní auto s tramvají. Silniční i tramvajový provoz byl v místě nehody asi hodinu zastaven, policie dopravu odkláněla. Řekla mluvčí pražské policie Iveta Martínková. Podle mluvčího pražské záchranné služby Dominika Horna byl při nehodě zraněn řidič osobního automobilu, s mnohačetnými zraněními skončil ve vinohradské nemocnici. V tramvaji nikdo zraněn nebyl.

8.8.2016

Vrtulník pomáhal motorkáři i sadaři

Praha – Nehody na silnicích i v sadu zaměstnaly v pondělí pražské záchranáře. Ráno zasahovaly pozemní týmy ve Vršovicích, kde u tramvajové zastávky Koh-i-noor srazilo osobní auto 54letého chodce. Utrpěl zhmožděné zranění hlavy, sdělila Deníku Jiřina Ernestová z centrály pražských záchranářů. „Po akutním ošetření byl převezen do vinohradské nemocnice," konstatovala.

AKTUALIZOVÁNO
8.8.2016

Kvůli nehodě byl uzavřen Komořanský tunel ve směru k D1

Praha - Nehoda osobního a nákladního auta uzavřela v pondělí odpoledne Komořanský tunel na Pražském okruhu. Řidiči jím dočasně neprojedou ve směru k dálnici D1, řekl mluvčí pražské policie Jan Daněk. 

AKTUALIZOVÁNO
7.8.2016

Na D10 shořel autobus, dálnice byla čtyři hodiny neprůjezdná

Mnichovo Hradiště (Mladoboleslavsko) - Na dálnici D10 u Mnichova Hradiště na Mladoboleslavsku shořel v noci na dnešek autobus kvůli technické závadě. Uvnitř cestovaly dvě desítky lidí, všem se podařilo včas vystoupit. Nikdo nebyl zraněn, pouze jednu pasažérku převezla záchranná služba do nemocnice s podezřením na psychický šok. Dálnice byla kvůli nehodě téměř čtyři hodiny neprůjezdná, sdělil mluvčí středočeských hasičů Jaroslav Gabriel.

AKTUALIZOVÁNO
6.8.2016

Na dálnici D1 u Prahy srazilo auto chodce, srážku nepřežil

Mnichovice (Praha-východ) - Na dálnici D1 u Mnichovic nedaleko Prahy dnes srazilo osobní auto chodce. Jedenašedesátiletý muž střet nepřežil, řekla mluvčí středočeské policie Markéta Johnová. Dálnice ve směru na Prahu byla po nehodě asi tři hodiny průjezdná jen jedním pruhem, před místem srážky se tak vytvořila několikakilometrová kolona.

5.8.2016

Na nájezdu z Pražského okruhu na D6 srazilo auto policistu

Praha - Na nájezdu z Pražského okruhu na karlovarskou dálnici D6 srazilo odpoledne auto policistu, který tam vyšetřoval nehodu dvou vozidel. Vrtulník ho přepravil se zraněním do nemocnice, nikdo další nebyl zraněn, řekla policejní mluvčí Markéta Johnová.

AKTUALIZOVÁNO
5.8.2016

Překopnutý plynovod zastavil dopravu na Sokolovské ulici v Praze

Praha -  Překopnutý plynovod v pátek na více než dvě hodiny zcela zastavil automobilovou i tramvajovou dopravu na Sokolovské ulici v pražské Libni. Sokolovská byla uzavřena mezi křižovatkou s ulicí Pod Plynojemem a Palmovkou. Informovali o tom mluvčí společnosti Pražská plynárenská a hasičů. Evakuace budov v okolí úniku nutná nebyla. Obnovit provoz se podařilo po 165 minutách – v 15.19. Plynovod se podařilo opravit až kolem 18.00.

AKTUALIZOVÁNO
4.8.2016

Potápěči lovili z Vltavy sudy „s naftou“

Praha /FOTOGALERIE/ - Jednalo se sice jen o cvičení – to ale neznamená, že by práce byla jednodušší. Deníku to ve čtvrtek řekl člen potápěčské skupiny pražských hasičů Jiří Bolen, který se u Rašínova nábřeží, pod železničním mostem na Výtoni, účastnil nácviku spojeného s lovením dvou sudů s naftou, které podle scénáře cvičení spadly do řeky při překládce z nákladního automobilu na loď. Cvičení necvičení, pro potápěče je to podle Bolenových slov stejné – ostatně jako každý ponor ve sladké vodě: pohyb i vlastní práci komplikuje špatná viditelnost.

4.8.2016

Hasiči budou ve Vltavě cvičit likvidaci úniku látek do řeky

Praha /FOTOGALErIE/ - Hasičští potápěči budou ve čtvrtek ráno cvičit ve Vltavě likvidaci nebezpečných látek uniklých do řeky. Lovit budou barely s motorovou naftou, z nichž jeden se potopil do řeky. Asi hodinu a půl dlouhé cvičení začne na náplavce na Rašínově nábřeží v 9.00 ráno, informovala mluvčí pražských hasičů Pavlína Adamcová.

3.8.2016

KRIMI MIX: Nehoda na vjezdu do Prahy uzavřela dálnici D1

Praha /FOTOGALERIE/ - Velmi vážná dopravní nehoda zatarasila ve středu odpoledne příjezd do Prahy po dálnici D1. Po střetu kamionu a dodávkového automobilu, k němuž došlo půl hodiny před šestou na kilometru 0,4, museli policisté uzavřít všechny tři jízdní pruhy na prvním kilometru. Bylo třeba umožnit přistání vrtulníku s lékařskou posádkou spěchající na pomoc těžce zraněnému pacientovi.

2.8.2016

Dopravu na 31. kilometru D5 zkomplikoval hořící autojeřáb

Praha - Dopravu na dálnici D5 dnes ráno zkomplikoval u Žebráku na Berounsku hořící autojeřáb. Požár se podařilo uhasit, z auta ale vytekly provozní kapaliny, které bylo potřeba odklidit, řekl mluvčí středočeské policie Pavel Truxa. Dálnice byla proto ve směru na Plzeň zhruba dvě hodiny neprůjezdná a vytvořila se dlouhá kolona. Plně obnoven byl provoz až po poledni.

1.8.2016

Střet dvou aut poničil také semafor

Praha - Bez účasti záchranářů se v pondělí bohužel neobešel střet svou osobních vozidel v křižovatce Černokostelecké a Průmyslové ulice při východním okraji hlavního města, kde se krátce před desátou hodinou zranili dva lidé – a byl také poškozen semafor.

AKTUALIZOVÁNO
31.7.2016

Na silnicích v červenci zemřelo 56 lidí, nejméně za desítky let

Praha - Na českých silnicích zemřelo v červenci podle předběžných čísel 56 lidí, což je za první prázdninový měsíc nejméně od roku 1970. Vyplývá to z informací ředitele dopravní policie Tomáše Lercha a z policejních statistik. Letošek tak vylepšil dosavadní minimum z roku 2011, kdy si červencové nehody vyžádaly 63 obětí. V loňském červenci zahynulo na českých silnicích 80 lidí.

AKTUALIZOVÁNO
30.7.2016

Na Slapech se potopil přívoz s desítkami lidí, bez zranění

Živohošť - Poblíž Živohošti na vodní nádrži Slapy se dnes odpoledne potápěl lodní přívoz. Na palubě bylo 50 až 60 lidí, nikdo nebyl zraněn, řekli mluvčí středočeských hasičů Vladimíra Kereková a středočeské policie Jakub Vinčálek. Příčinu nehody policie vyšetřuje ve spolupráci se Státní plavební správou.

27.7.2016

KRIMI MIX: Auto u Štěchovic zasypalo kamení

Praha - Vážné dopravní dopraní komplikace, které mají na svědomí bouřkové srážky, řeší ve středu policisté společně s hasiči na Praze-západ. V úseku Štěchovice – Davle opět zazlobil dlouhodobě problémový nestabilní svah nad silnicí podél Vltavy.

27.7.2016

Potácející se mladík poničil náklaďák

Praha - Mám špatný den a chtěl jsem se jen projet. Takové vysvětlení svého počínání nabídl 19letý mladík, kterého strážníci z Prahy 3 odhalili jako řidiče pod vlivem drog, který se navíc nerozpakoval usednout bez dovolení majitele za volant cizího náklaďáku.

AKTUALIZOVÁNO
27.7.2016

Při nehodě se zranili lidé v tramvaji

Praha /FOTOGALERIE/ - Šest zranění vyžadujících převoz do nemocnice si ve středu vyžádala nehoda v pražském Karlíně, která se půl druhé hodiny po poledni stala v oblasti Invalidovny. Zřejmě ji má na svědomí šofér těžkého nákladního auta, které v Sokolovské ulici narazilo do soupravy jedoucí směrem od centra právě ke stanici Invalidovna; ta po střetu vykolejila. Přesné okolnosti nicméně stále zůstávají předmětem šetření.

27.7.2016

Úterní nehoda blokuje D5 i ve středu

Praha - Až půlhodinovému zdržení se ve středu po ránu nevyhnuli řidiči mířící po dálnici D5 od Berouna do metropole. Místo úterní vážné nehody na čtvrtém kilometru, kde se bagr převážený na podvalníku za nákladním autem nevešel pod most, zůstalo po šestihodinové úplné uzavírce průjezdné pouze levým jízdním pruhem, takže se tvořily kolony. 

26.7.2016

Ve Vysočanech se kvůli havárii potrubí propadla vozovka

Praha - Ve Vysočanské ulici v Praze se večer propadla vozovka. Důvodem je havárie vodovodního potrubí. V úterý to řekla mluvčí pražské policie Iveta Martínková. Takzvaná Vysočanská estakáda je neprůjezdná.

26.7.2016

Cestu do Prahy zatarasil spadlý bagr

Praha - Vážné dopravní komplikace na příjezdu do metropole po plzeňské dálnici přinesla nehoda šokující svou neobvyklostí, která se dvacet minut před třetí odpoledne stala těsně před Prahou. Na dálničním kilometru 4,3 spadl z podvalníku za nákladním automobilem bagr a dálnice zůstala neprůjezdná.

AKTUALIZOVÁNO
25.7.2016

Provoz na D1 ve směru na Brno zastavila hromadná nehoda

Praha - Provoz na D1 ve směru na Brno dnes odpoledne zhruba na hodinu zastavila na 37. kilometru hromadná nehoda dvou aut, dodávky, autobusu a dvou kamionů. Záchranáři na místě ošetřovali celkem pět lidí včetně středně těžce zraněného řidiče autobusu, kterého přepravil vrtulník do pražské motolské nemocnicem řekli mluvčí středočeské policie Jakub Vinčálek a mluvčí středočeské záchranky Petra Effenbergerová. Na dálnici jsou stále dlouhé kolony.

25.7.2016

Od nehody ujel šofér se zákazem

Praha - Od začátku července pátrali policisté z Čelákovic na Praze-východ po řidiči mazdy, který ujel od bouračky. K té došlo na křižovatce jižně od města, mezi Nehvizdy a Zálužím, kde 51letý řidič peugeotu jedoucí Zálužskou ulicí zastavil před křížením s Pražskou na stopce. Šofér mazdy jedoucí za ním to neubrzdil, zezadu do peugeotu narazil – a následně z místa ujel.

23.7.2016

Nedaleko obce Slapy zemřel motorkář po srážce s autem

Praha - U obce Slapy u Prahy v sobotu ráno zemřel motorkář po strážce s nákladním autem. Podlehl na místě těžkým zraněním. Nehodu vyšetřují policisté, řekl středočeský policejní mluvčí Pavel Truxa.

AKTUALIZOVÁNO
22.7.2016

Provoz metra v centru Prahy zastavil pád muže pod soupravu

Praha - Provoz metra v centru Prahy na lince B zastavil v pátek po 16.00 pád muže pod soupravu metra. Novinářům to řekli mluvčí pražského Dopravního podniku a zdravotnické záchranné služby. Metro B nejezdilo mezi stanicemi Smíchovské nádraží a Florenc, lidé museli využít jiné linky MHD.

AKTUALIZOVÁNO
22.7.2016

Kamion zašpuntoval dálnici D1 u Říčan

Říčany -  Velmi vážné dopravní komplikace na výjezdu z metropole východním směrem přinesla v pátek na celé dopoledne nehoda kamionu na dálnici D1 u Říčan. Havárie na 12. dálničním kilometru ve směru jízdy k Benešovu se čtvrt hodiny po sedmé ráno neobešla bez účasti záchranářů, protože řidič utrpěl lehké zranění; po prohlídce ho zdravotníci ponechali na místě nehody.

AKTUALIZOVÁNO
22.7.2016

V Praze se srazil autobus MHD s kamionem, pět raněných

Praha - V Praze se dnes ráno na křižovatce ulic Patočkova a Pod Královkou v Břevnově srazil autobus městské hromadné dopravy s nákladním automobilem. Lehce byli zraněni oba řidiči a dvě ženy z autobusu, další žena cestující v autobusu má středně těžká zranění. Křižovatka je uzavřena, policie dopravu odklání, řekli mluvčí pražské policie a záchranné služby Iveta Martínková a Dominik Horn.

VÍME PRVNÍ / AKTUALIZOVÁNO
19.7.2016

Silnice Praha -Tábor je kvůli havarijnímu stavu mostku zcela uzavřená

Benešov /OBRAZEM/- Při rekonstrukci vozovky hlavní silnice I/3 Praha - Tábor v pondělí 18. července byl zjištěný pro další provoz nebezpečný stav mostku přes Erbenovu ulici. Silnice je zcela uzavřená. Rekonstrukce mostku prodlouží komplikace ve městě minimálně o měsíc.

16.7.2016

Při nehodě v pražském Radotíně zemřel motorkář

Praha - Při srážce osobního automobilu a motocyklu v pražském Radotíně zahynul v sobotu odpoledne motorkář. Kriminalisté zjišťují příčiny tragické nehody, řekla mluvčí pražské policie Iveta Martínková.

16.7.2016

Přivolat pomoc je někdy problém. Lidé nevědí, kam

Praha /FOTOGALERIE/ – Záchranka skvěle slouží pacientům i samotným záchranářům. Výmluvně pojmenovaná aplikace pro chytré mobily, která je od července plně funkční po celé republice, dovede úžasnou věc: umí přivolat pomoc stiskem jediného tlačítka, a to přesně tam, kde je zásah zdravotníků potřebný. Její hlavní funkcí je totiž zprostředkovat volání na tísňovou linku 155.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení