VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Nehody

18.5.2016

KRIMI MIX: Zásahy záchranářů: vypjaté a smutné

Praha - Zásahy u dramatických událostí zaznamenali během středy pražští záchranáři. Sérii odstartovala ranní akce v Gutově ulici ve Strašnicích, kam byli zdravotníci přivoláni ke 42letému muži s bodným zraněním. Pacienta převáželi na oddělení ARO vinohradské nemocnice, připomněla Jiřina Ernestová z centrály záchranné služby.

17.5.2016

Cestu z Prahy na sever zatarasil střet tří kamionů

Praha /FOTOGALERIE/ - Bez zranění se v úterý neobešla nehoda tří kamionů, které se čtvrt hodiny po osmé srazily na pátém kilometru dálnice D8 na výjezdu z Prahy směrem na sever. Záchranáři převáželi jednoho pacienta do vinohradské nemocnice v Praze s pohmožděným hrudníkem a páteří.

16.5.2016

KRIMI MIX: Pomoc si přivolal muž, který nemluví

Praha - Linka první pomoci pro neslyšící, kterou provozuje pražská městská police, o víkendu úspěšně pomohla zraněnému cyklistovi. Hluchoněmý 56letý muž, který spadl z kola v Modřanské ulici, přičemž si porazil ruku a měl potíže s dýcháním, si sám prostřednictvím SMS zprávy dokázal přivolat pomoc.

16.5.2016

Od skoku do řeky sebevraha odradili

Praha /VIDEO/ - Rozmluvit sebevražedné úmysly se pražským strážníkům podařilo mladému muži, který kvůli tomu, že se s ním po letech vztahu rozešla přítelkyně, hodlal skočit z Karlova mostu Vltavy.

16.5.2016

Záchranáři v noci pomáhali s předčasným porodem dvojčat v Hlubočepích

Praha - Předčasně na svět se v noci na pondělí zachtělo hned dvěma miminkům naráz. Informovala o tom Jiřina Ernestová z centrály pražských záchranářů, podle jejíchž slov byli zdravotníci časně ráno voláni do Hlubočep k předčasnému porodu dvojčat.

16.5.2016

Jízdu po okruhu přibrzdily nehody

Praha - Velké dopravní problémy ve velké ranní špičce. Tak lze shrnout problémy, které v pondělí na Pražském okruhu ve směru jízdy k letišti vyvolala dopravní nehoda v Komořanském (nebo také Cholupickém) tunelu. Pět minut po osmé hodině se tam střetly nákladní a osobní auto.

15.5.2016

KRIMI MIX: Pátrání po páru školáků ukončilo upozornění svědka

Praha - Pátrání po dvojici školáků, kteří byli od pátku hledáni kvůli společnému útěku, ukončili o víkendu pražští a středočeští kriminalisté. Před polednem pražská policie informovala, že dvojici vypátrali policisté ze středních Čech již v sobotu vpodvečer.

13.5.2016

Náraz nepřišel, ale zranění ano

Praha - Hledá se viník - a hledají se i svědci. Takový je stav šetření nehodářů pražské dopravní policie, kteří již od prvního dubnového úterka pátrají po okolnostech zranění ženy cestující v autobuse městské hromadné dopravy.

13.5.2016

OBRAZEM: Plavidlo chytili dřív, než ujelo

Praha - Ostrý zásah zažili pražští hasiči ze základny v Holešovicích, kteří ve čtvrtek před polednem původně vyráželi na Vltavu na výcvik se člunem Florián. Poblíž ulice Varhulíkové si všimli 70metrové nákladové vany, u níž bylo na první pohled zřejmé, že něco není v pořádku.

12.5.2016

Přibylo zraněných motorkářů

Praha - Přibývá ošetřených motocyklistů. Tuhle souvislost nárůstu venkovních teplot v uplynulých dnech připomněla ve čtvrtek Jiřina Ernestová z centrály pražských záchranářů. Od začátku dubna ošetřily výjezdové skupiny pražské záchranky 40 zraněných motorkářů.

11.5.2016

Jsem v ohrožení, ohlásila pohřešovaná žena

Praha - S naléhavou žádostí o pomoc a spolupráci se ve středu odpoledne obrátili na veřejnost pražští policisté. Hledají 28letou ženu s lehkým mentálním postižením, která vyslala signál, že je v nesnázích.

10.5.2016

Náraz dodávky do kamionu skončil tragicky

Praha - Dopravní nehoda s tragickými následky, k níž došlo před Komořanským tunelem (známým také pod označením „cholupický"), omezila v úterý dopoledne provoz na Pražském okruhu na trase Modletice - Ruzyně (tedy ve směru jízdy od brněnské dálnice D1 k plzeňské D5).

9.5.2016

KRIMI MIX: Spadlý strom zasáhl sedm vozítek

Praha - Pohádkového skóre vyjádřeného slovy „sedm jednou ranou" dosáhl o víkendu strom, který při pádu v pražské Stromovce zavalil hned sedm vozítek. Jako z pohádky ovšem zní spíš informace, že se při tom nikomu nic nestalo.

9.5.2016

Kůň se zašprajcoval na přejezdu. Dobře to dopadlo

Praha /FOTOGALERIE/ - Bourací kladivo se stalo jedním ze stěžejních prostředků umožňujících pomoci jezdeckému koni, k jehož záchraně se v neděli odpoledne sjely do Řeporyj na okraji metropole týmy pražských hasičů a drážních hasičů - a spoledně s profesionály vyrazili do akce i příslušníci řeporyjského dobrovolného sboru.

8.5.2016

Pražští záchranáři ošetřili při maratonu 93 běžců

Praha - Záchranáři při nedělním mezinárodním maratonu v Praze ošetřili 93 běžců, z toho 21 odvezli do nemocnic. Nejčastější byly úrazy končetin, svalové křeče, kolapsy nebo vyčerpání, řekla mluvčí pražské záchranné služby Jiřina Ernestová. Policisté v průběhu závodu žádné komplikace nezaznamenali.

6.5.2016

Prasklá kanalizace zastavila v pražském Podolí tramvaje

Praha - Prasklá kanalizační přípojka zastavila v pátek odpoledne v Praze tramvajovou dopravu mezi Výtoní a Podolskou vodárnou. Opravy budou zřejmě trvat až do pondělí 9. května. To řekl mluvčí společnosti Pražské vodovody a kanalizace (PVK) Tomáš Mrázek.

6.5.2016

KRIMI MIX: Po nehodách museli přivírat Blanku

Praha - Regulaci vjezdu vozidel do tunelového komplexu Blanka si v pátek před polednem vyžádala nehoda v části zvané Bubenečský tunel; konkrétně na místě označené jako Nová Povltavská ulice: na kilometru 20,5 trasy Štěrboholy – Troja. Čtvrt hodiny po jedenácté se tam se dvěma osobními vozidly střetlo nákladní auto.

6.5.2016

Záchranáře překvapili sebevrazi i opilé děti

Praha - Nečekaný počet mladičkých pacientů s příznaky intoxikace překvapil ve čtvrtek pražské záchranáře. Z různých míst metropole převáželi do zdravotnických zařízení dvě dívky a dva chlapce ve věku mezi 14 a 16 lety, připomněla v pátek Jiřina Ernestová z centrály záchranné služby.

6.5.2016

Bouračka čtyř aut zatarasila výjezd z Prahy

Praha - Zdržení až kolem třičtvrtěhodinky přinesla v pátek odpoledne hromadná dopravní nehoda, k níž na výjezdu směrem z metropole došlo na 13. kilometru brněnské dálnice D1. Pět minut před třetí se za sjezdem na Říčany srazila čtyři osobní auta; nikomu se nic nestalo.

5.5.2016

KRIMI MIX: Mladík se zranil na hřišti po nezvládnutém cviku

Praha - S nečekanou žádostí přiběhl na služebnu městské policie na pražském Černém Mostě mladík, který sháněl pomoc pro svého kamaráda. Ten na nedalekém hřišti po nezvládnutém cviku spadl z posilovací hrazdy. Při pádu z dvoumetrové výšky se silně udeřil do hlavy, zůstal v bezvědomí - a příchozí si v této situaci nevěděl rady.

2.5.2016

KRIMI MIX: Nehoda tří aut udělala na D1 špunt

Praha - Odjezd z Prahy po dálnici D1 zkomplikovala v pondělí odpoledne hromadná nehoda, k níž došlo na kilometru 16,8 ve směru jízdy na Brno. Za sjezdem na Velké Popovice na Praze-východ se v pravém jízdním pruhu deset minut před půl třetí pruhu střetla tři osobní auta - a bohužel se nepotvrdily prvotní informace policie, že se nehoda obešla bez zranění.

29.4.2016

Pohřešovaný zmizel neznámo kam

Praha - S žádostí o pátrání po 57letém Ivanu B. se v pátek odpoledne obrátila na veřejnost pražské policie. Pohřešovaný byl naposledy spatřen doma v úterý ráno, připomněl policista Jan Daněk. S dodatkem, že od té doby o sobě muž nepodal žádnou zprávu - a nikdo neví, kde se nachází.

29.4.2016

Pálení čarodějnic provázejí opojné lektvary

Praha - Víte, kde budou večer vaše děti? Tak zní stručná a jasná otázka, s níž se před filipojakubskou nocí obrací na rodiče Jiřina Ernestová z centrály pražských záchranářů. Ne náhodou právě nyní; zkušenosti záchranářů hovoří jasně: čarodějnické reje jsou pro děti a mládež rizikové.

28.4.2016

KRIMI MIX: Krotit pacienta museli policisté

Praha - Pomoci záchranářům nikoli s péčí o krvácejícího pacienta, ale zvládat samotného pacienta museli policisté, které na Praze-východ přivolali zdravotníci do obce Škvorec na Úvalsku. O podrobnostech incidentu z nedělní noci, jehož hlavním aktérem byl agresivní muž, který měl viditelně upito, informovala ve čtvrtek policistka Eva Kropáčová.

26.4.2016

KRIMI MIX: Útěk školaček skončil šťastně

Praha - Ztratily jsme se. To v pondělí odpoledne řekla strážníkům z Prahy 15 dvojice školaček, na niž hlídka natrefila poblíž nádraží v Hostivaři – nebo spíš u retenční nádrže Hornoměcholupská. Dívky se nápadně podobaly pohřešované dvojici, která zmizela ze školní družiny v Praze 11 a po níž pátrala policie, připomněl v úterý Jan Čihák z centrály pražských strážníků.

21.4.2016

KRIMI MIX: Dítě sražené tramvají je vážně zraněno

Praha - Vážné zranění utrpěl 13letý chlapec, kterého ve čtvrtek odpoledne srazila tramvaj v Ječné ulici v centru metropole. Neštěstí, jehož přesné příčiny zůstávají předmětem šetření policie, se stalo poblíž zastávky Štěpánská. Hoch zůstal zaklíněný pod vozem; o jeho vyproštění se museli postarat hasiči.

20.4.2016

Muž hrozil sebevraždou, skončil na záchytce

Praha /AUDIO/ - Skočím z okna bytu v pátém patře a vyřeším tak svoji tíživou životní situaci. Tohle oznámení adresované na tísňovou linku městské policie 156 vyvolalo rozruch v Platónově ulici v pražských Modřanech. Hlídka strážníků z Prahy 12, která byla na místo vyslána, mohla ještě z ulice hlásit první příznivou zprávu: okno v pátém patře je otevřené, ale nikdo se v něm nenachází.

20.4.2016

Dvě opařené děti a jedno popálené. Během jediného dne!

Praha - Tři velmi smutné zásahy zažili v úterý pražští záchranáři. Pohled na zraněné dítě není radostný nikdy - obzvlášť smutný ale je, pokud se jedná o malého pacienta opařeného či popáleného. Jedná se totiž o velmi bolestivé a traumatizující poranění, často s celoživotními následky, připomněla ve středu Jiřina Ernestová z centrály pražských záchranářů.

19.4.2016

Dívka popíjející rum skončila v nemocnici

Praha - Večerní popíjení dvou 17letých slečen, které v parku na Hájích nalily do hrdel obsah láhve rumu, narušili strážníci z Prahy 11. Na počátku ovšem bylo upozornění všímavého občana, který do Kosmické ulice hlídku městské policie přivolal. Obě dívky byly už na pohled pod vlivem alkoholu.

13.4.2016

Policista poničil půl stovky aut. Vypadá to, že schválně

Praha - Jednapadesát zaparkovaných aut naboural v úterý krátce po půl páté odpoledne na pražských Vinohradech řidič terénního vozu Chrysler Jeep Grand Chrerokee, který byl pod vlivem alkoholu. V Šumavské ulici na cizí vozy zřejmě najížděl záměrně; v některých případech dokonce do stejného vozu narážel opakovaně, aby způsobil vážnější poškození.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies