VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Hokejová extraliga startuje za měsíc v pátek 9. září

Praha - Nový ročník hokejové extraligy začne přesně za měsíc v pátek 9. září a bude se hrát v době příprav i samotného Světového poháru v Torontu. Základní část vyvrcholí 52. kolem v pátek 3. března příštího roku a její vítěz získá Pohár prezidenta Českého svazu ledního hokeje. Play off začne předkolem tři dny nato a nový mistr bude korunován nejdříve ve středu 19. dubna a nejpozději týden nato.

9.8.2016
SDÍLEJ:

Liberec pokořil Spartu. Kapitán Jan Výtisk s trofejíFoto: ČTK/Radek Petrášek

Extraligu v základní části přeruší tradičně tři reprezentační přestávky v listopadu, prosinci a únoru. Bude to kvůli turnajům Euro Hockey Tour - Karjala v Česku a Finsku (3. až 6. listopadu), Channel One Cup ve Finsku a Rusku (15. až 18. prosince) a LG Hockey Games ve Švédsku (9. a 12. února).

Při Světovém poháru, který se koná od 17. září nejpozději do 1. října a předcházejí mu přípravné zápasy s Ruskem v Petrohradu (8. září) a v Praze (10. září) a v Pittsburghu s Výběrem Severní Ameriky (14. září), se ale nejvyšší soutěž bude hrát. V nominaci není žádný zástupce extraligy.

Systém bojů o titul i udržení zůstává stejný. Předkolo play off budou hrát týmy na 7. až 10. místě na tři vítězné zápasy, od čtvrtfinále už se pokračuje na čtyři vítězné. Skupina o 11. až 14. místo, kam se započítávají výsledky ze základní části, začne v úterý 7. března. O obou účastnících baráže bude jasno nejpozději po posledním šestém kole v pátek 24. března. Baráž na 12 kol pro týmy ze 13. a 14. místa a dva nejlepší celky první ligy startuje v úterý 28. března a skončí v neděli 23. dubna.

Program hokejové Tipsport extraligy v sezoně 2016/17:

Pátek 9. září - 1. kolo:

17:00 HC Oceláři Třinec - HC Dynamo Pardubice, HC Vítkovice Steel - HC Sparta Praha,

17:10 Mountfield Hradec Králové - BK Mladá Boleslav (ČT Sport),

17:30 Piráti Chomutov - HC Energie Karlovy Vary, PSG Zlín - HC Kometa Brno,

18:00 HC Olomouc - HC Verva Litvínov.

Neděle 11. září - 2. kolo:

15:10 HC Škoda Plzeň - HC Oceláři Třinec,

15:30 HC Energie Karlovy Vary - Bílí Tygři Liberec,

17:00 HC Kometa Brno - Mountfield Hradec Králové, HC Vítkovice Steel - Piráti Chomutov, HC Dynamo Pardubice - HC Sparta Praha,

17:30 HC Verva Litvínov - PSG Zlín, BK Mladá Boleslav - HC Olomouc.

Úterý 13. září - 3. kolo:

17:00 HC Oceláři Třinec - HC Verva Litvínov,

17:10 Bílí Tygři Liberec - HC Sparta Praha (ČT Sport),

17:30 Piráti Chomutov - HC Škoda Plzeň, PSG Zlín - HC Vítkovice Steel,

18:00 HC Olomouc - HC Dynamo Pardubice, HC Kometa Brno - BK Mladá Boleslav, Mountfield Hradec Králové - HC Energie Karlovy Vary.

Pátek 16. září - 4. kolo:

17:00 HC Vítkovice Steel - Mountfield Hradec Králové,

17:10 HC Verva Litvínov - Piráti Chomutov (ČT Sport),

17:30 BK Mladá Boleslav - PSG Zlín, HC Škoda Plzeň - HC Kometa Brno,

18:00 HC Dynamo Pardubice - Bílí Tygři Liberec, HC Energie Karlovy Vary - HC Olomouc,

18:30 HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec.

Neděle 18. září - 5. kolo:

15:00 HC Oceláři Třinec - HC Energie Karlovy Vary,

15:30 Piráti Chomutov - Bílí Tygři Liberec,

17:00 HC Olomouc - HC Sparta Praha, HC Kometa Brno - HC Vítkovice Steel, PSG Zlín - HC Škoda Plzeň,

17:10 Mountfield Hradec Králové - HC Dynamo Pardubice (ČT Sport),

17:30 BK Mladá Boleslav - HC Verva Litvínov.

Úterý 20. září - dohrávka 1. kola:

18:00 Bílí Tygři Liberec - HC Škoda Plzeň.

Pátek 23. září - 6. kolo:

17:10 HC Vítkovice Steel - BK Mladá Boleslav (ČT Sport),

17:30 HC Verva Litvínov - Mountfield Hradec Králové, Piráti Chomutov - HC Sparta Praha, HC Škoda Plzeň - HC Olomouc,

18:00 Bílí Tygři Liberec - HC Oceláři Třinec, HC Dynamo Pardubice - PSG Zlín.

Neděle 25. září - dohrávka 6. kola:

15:30 HC Energie Karlovy Vary - HC Kometa Brno.

Úterý 27. září - 7. kolo:

17:00 HC Vítkovice Steel - HC Energie Karlovy Vary,

17:10 HC Olomouc - HC Oceláři Třinec (ČT Sport),

17:30 BK Mladá Boleslav - HC Škoda Plzeň, Piráti Chomutov - HC Dynamo Pardubice,

18:00 Mountfield Hradec Králové - HC Sparta Praha, HC Kometa Brno - HC Verva Litvínov.

Pátek 30. září - 8. kolo:

17:00 HC Oceláři Třinec - Piráti Chomutov,

17:30 HC Verva Litvínov - HC Vítkovice Steel, HC Škoda Plzeň - Mountfield Hradec Králové,

18:00 Bílí Tygři Liberec - HC Olomouc, HC Dynamo Pardubice - HC Kometa Brno, HC Energie Karlovy Vary - BK Mladá Boleslav,

18:30 HC Sparta Praha - PSG Zlín.

Neděle 2. října - 9. kolo:

15:30 Piráti Chomutov - HC Olomouc, HC Energie Karlovy Vary - HC Verva Litvínov,

16:10 HC Kometa Brno - HC Sparta Praha (ČT Sport),

17:00 PSG Zlín - HC Oceláři Třinec, Mountfield Hradec Králové - Bílí Tygři Liberec,

17:30 BK Mladá Boleslav - HC Dynamo Pardubice.

Úterý 4. října - předehrávka 10. kola:

18:00 HC Dynamo Pardubice - HC Energie Karlovy Vary.

Pátek 7. října - 10. kolo:

17:00 HC Oceláři Třinec - HC Kometa Brno,

17:20 Piráti Chomutov - PSG Zlín (ČT Sport),

17:30 HC Škoda Plzeň - HC Verva Litvínov,

18:00 Bílí Tygři Liberec - HC Vítkovice Steel, HC Olomouc - Mountfield Hradec Králové,

18:30 HC Sparta Praha - BK Mladá Boleslav.

Neděle 9. října - 11. kolo:

15:30 HC Energie Karlovy Vary - HC Škoda Plzeň,

17:00 PSG Zlín - HC Olomouc, Mountfield Hradec Králové - HC Oceláři Třinec, HC Kometa Brno - Bílí Tygři Liberec, HC Vítkovice Steel - HC Dynamo Pardubice,

17:30 HC Verva Litvínov - HC Sparta Praha, BK Mladá Boleslav - Piráti Chomutov.

Pátek 14. října - 12. kolo:

17:00 HC Oceláři Třinec - BK Mladá Boleslav,

17:30 Piráti Chomutov - HC Kometa Brno, PSG Zlín - Mountfield Hradec Králové,

18:00 Bílí Tygři Liberec - HC Verva Litvínov, HC Dynamo Pardubice - HC Škoda Plzeň, HC Olomouc - HC Vítkovice Steel.

Neděle 16. října - 13. kolo:

15:30 HC Energie Karlovy Vary - PSG Zlín,

16:30 HC Škoda Plzeň - HC Sparta Praha,

17:00 HC Vítkovice Steel - HC Oceláři Třinec, HC Kometa Brno - HC Olomouc, Mountfield Hradec Králové - Piráti Chomutov,

17:30 BK Mladá Boleslav - Bílí Tygři Liberec, HC Verva Litvínov - HC Dynamo Pardubice.

Úterý 18. října:

Dohrávka 9. kola:

17:00 HC Vítkovice Steel - HC Škoda Plzeň.

Dohrávka 12. kola:

18:30 HC Sparta Praha - HC Energie Karlovy Vary.

Předehávka 32. kola:

17:30 HC Verva Litvínov - Mountfield Hradec Králové.

Pátek 21. října - 14. kolo:

17:00 HC Vítkovice Steel - HC Sparta Praha,

17:30 HC Škoda Plzeň - Bílí Tygři Liberec, HC Verva Litvínov - HC Olomouc, BK Mladá Boleslav - Mountfield Hradec Králové,

18:00 HC Dynamo Pardubice - HC Oceláři Třinec, HC Energie Karlovy Vary - Piráti Chomutov, HC Kometa Brno - PSG Zlín.

Neděle 23. října - 15. kolo:

15:00 HC Oceláři Třinec - HC Škoda Plzeň, HC Sparta Praha - HC Dynamo Pardubice,

15:30 Piráti Chomutov - HC Vítkovice Steel,

16:00 Bílí Tygři Liberec - HC Energie Karlovy Vary,

17:00 HC Olomouc - BK Mladá Boleslav, Mountfield Hradec Králové - HC Kometa Brno, PSG Zlín - HC Verva Litvínov.

Úterý 25. října:

Předehrávka 16. kola:

18:30 HC Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec.

Předehrávka 34. kola:

17:30 HC Škoda Plzeň - Mountfield Hradec Králové.

Pátek 28. října - 16. kolo:

15:30 HC Energie Karlovy Vary - Mountfield Hradec Králové,

16:30 HC Škoda Plzeň - Piráti Chomutov,

17:00 HC Oceláři Třinec - HC Verva Litvínov, HC Vítkovice Steel - PSG Zlín, HC Dynamo Pardubice - HC Olomouc,

17:30 BK Mladá Boleslav - HC Kometa Brno.

Neděle 30. října - 17. kolo:

15:00 HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha,

15:30 PSG Zlín - BK Mladá Boleslav, Piráti Chomutov - HC Verva Litvínov,

16:00 Bílí Tygři Liberec - HC Dynamo Pardubice,

¨17:00 HC Olomouc - HC Energie Karlovy Vary, HC Kometa Brno - HC Škoda Plzeň, Mountfield Hradec Králové - HC Vítkovice Steel.

Středa 9. listopadu - 18. kolo:

17:00 HC Vítkovice Steel - HC Kometa Brno,

17:30 HC Verva Litvínov - BK Mladá Boleslav, HC Škoda Plzeň - PSG Zlín,

18:00 Bílí Tygři Liberec - Piráti Chomutov, HC Energie Karlovy Vary - HC Oceláři Třinec, HC Dynamo Pardubice - Mountfield Hradec Králové,

18:30 HC Sparta Praha - HC Olomouc.

Pátek 11. listopadu - 19. kolo:

17:00 HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec,

17:30 BK Mladá Boleslav - HC Vítkovice Steel, PSG Zlín - HC Dynamo Pardubice, Piráti Chomutov - HC Sparta Praha,

18:00 HC Kometa Brno - HC Energie Karlovy Vary, Mountfield Hradec Králové - HC Verva Litvínov, HC Olomouc - HC Škoda Plzeň.

Neděle 13. listopadu - 20. kolo:

15:00 HC Oceláři Třinec - HC Olomouc, HC Sparta Praha - Mountfield Hradec Králové, HC Dynamo Pardubice - Piráti Chomutov,

15:30 HC Energie Karlovy Vary - HC Vítkovice Steel, HC Verva Litvínov - HC Kometa Brno,

16:00 Bílí Tygři Liberec - PSG Zlín,

16:30 HC Škoda Plzeň - BK Mladá Boleslav.

Úterý 15. listopadu - 21. kolo:

17:00 HC Vítkovice Steel - HC Verva Litvínov,

17:30 BK Mladá Boleslav - HC Energie Karlovy Vary, PSG Zlín - HC Sparta Praha, Piráti Chomutov - HC Oceláři Třinec,

18:00 HC Olomouc - Bílí Tygři Liberec, HC Kometa Brno - HC Dynamo Pardubice, Mountfield Hradec Králové - HC Škoda Plzeň.

Pátek 18. listopadu - 22. kolo:

17:00 HC Oceláři Třinec - PSG Zlín,

17:30 HC Škoda Plzeň - HC Vítkovice Steel, HC Verva Litvínov - HC Energie Karlovy Vary,

18:00 HC Olomouc - Piráti Chomutov, HC Dynamo Pardubice - BK Mladá Boleslav, Bílí Tygři Liberec - Mountfield Hradec Králové.

Neděle 20. listopadu - 23. kolo:

15:30 HC Vítkovice Steel - Bílí Tygři Liberec, HC Energie Karlovy Vary - HC Dynamo Pardubice, HC Verva Litvínov - HC Škoda Plzeň, PSG Zlín - Piráti Chomutov,

17:00 HC Kometa Brno - HC Oceláři Třinec, Mountfield Hradec Králové - HC Olomouc,

17:30 BK Mladá Boleslav - HC Sparta Praha.

Úterý 22. listopadu - dohrávka 7. kola:

17:30 PSG Zlín - Bílí Tygři Liberec.

Pátek 25. listopadu - 24. kolo:

17:00 HC Oceláři Třinec - Mountfield Hradec Králové,

17:30 HC Škoda Plzeň - HC Energie Karlovy Vary, Piráti Chomutov - BK Mladá Boleslav,

18:00 HC Olomouc - PSG Zlín, Bílí Tygři Liberec - HC Kometa Brno, HC Dynamo Pardubice - HC Vítkovice Steel,

18:30 HC Sparta Praha - HC Verva Litvínov.

Neděle 27. listopadu - 25. kolo:

15:30 HC Energie Karlovy Vary - HC Sparta Praha, HC Verva Litvínov - Bílí Tygři Liberec, HC Vítkovice Steel - HC Olomouc,

16:30 HC Škoda Plzeň - HC Dynamo Pardubice,

17:00 HC Kometa Brno - Piráti Chomutov, Mountfield Hradec Králové - PSG Zlín,

17:30 BK Mladá Boleslav - HC Oceláři Třinec.

Úterý 29. listopadu - dohrávka 22. kola:

18:30 HC Sparta Praha - HC Kometa Brno.

Pátek 2. prosince - 26. kolo:

17:00 HC Oceláři Třinec - HC Vítkovice Steel,

17:30 PSG Zlín - HC Energie Karlovy Vary, Piráti Chomutov - Mountfield Hradec Králové,

18:00 Bílí Tygři Liberec - BK Mladá Boleslav, HC Olomouc - HC Kometa Brno, HC Dynamo Pardubice - HC Verva Litvínov,

18:30 HC Sparta Praha - HC Škoda Plzeň.

Neděle 4. prosince - 27. kolo:

15:00 HC Oceláři Třinec - HC Dynamo Pardubice,

15:30 HC Energie Karlovy Vary - Piráti Chomutov, PSG Zlín - HC Kometa Brno,

16:30 HC Škoda Plzeň - Bílí Tygři Liberec,

17:00 HC Olomouc - HC Verva Litvínov, Mountfield Hradec Králové - BK Mladá Boleslav, HC Sparta Praha - HC Vítkovice Steel.

Úterý 6. prosince - předehrávka 30. kola:

17:00 HC Vítkovice Steel - Mountfield Hradec Králové.

Čtvrtek 8. prosince - předehrávka 28. kola:

17:00 HC Škoda Plzeň - HC Oceláři Třinec.

Pátek 9. prosince - 28. kolo:

17:00 HC Vítkovice Steel - Piráti Chomutov,

17:30 BK Mladá Boleslav - HC Olomouc, HC Verva Litvínov - PSG Zlín,

18:00 HC Dynamo Pardubice - HC Sparta Praha, HC Kometa Brno - Mountfield Hradec Králové, HC Energie Karlovy Vary - Bílí Tygři Liberec.

Neděle 11. prosince - 29. kolo:

15:30 Piráti Chomutov - HC Škoda Plzeň, PSG Zlín - HC Vítkovice Steel, HC Verva Litvínov - HC Oceláři Třinec,

16:00 Bílí Tygři Liberec - HC Sparta Praha,

17:00 HC Olomouc - HC Dynamo Pardubice, HC Kometa Brno - BK Mladá Boleslav, Mountfield Hradec Králové - HC Energie Karlovy Vary.

Úterý 20. prosince - 30. kolo:

17:00 HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha,

17:30 BK Mladá Boleslav - PSG Zlín, HC Škoda Plzeň - HC Kometa Brno, HC Verva Litvínov - Piráti Chomutov,

18:00 HC Dynamo Pardubice - Bílí Tygři Liberec, HC Energie Karlovy Vary - HC Olomouc.

Čtvrtek 22. prosince - 31. kolo:

17:00 HC Oceláři Třinec - HC Energie Karlovy Vary,

17:30 Piráti Chomutov - Bílí Tygři Liberec, BK Mladá Boleslav - HC Verva Litvínov, PSG Zlín - HC Škoda Plzeň,

18:00 HC Olomouc - HC Sparta Praha, Mountfield Hradec Králové - HC Dynamo Pardubice, HC Kometa Brno - HC Vítkovice Steel.

Pondělí 26. prosince - 32. kolo:

15:30 HC Vítkovice Steel - BK Mladá Boleslav, HC Energie Karlovy Vary - HC Kometa Brno,

16:00 Bílí Tygři Liberec - HC Oceláři Třinec,

16:30 HC Škoda Plzeň - HC Olomouc,

17:00 HC Dynamo Pardubice - PSG Zlín, HC Sparta Praha - Piráti Chomutov.

Středa 28. prosince - 33. kolo:

17:00 HC Vítkovice Steel - HC Energie Karlovy Vary,

17:30 BK Mladá Boleslav - HC Škoda Plzeň, PSG Zlín - Bílí Tygři Liberec, Piráti Chomutov - HC Dynamo Pardubice,

18:00 HC Olomouc - HC Oceláři Třinec, HC Kometa Brno - HC Verva Litvínov.

Pátek 30. prosince - 34. kolo:

17:00 HC Oceláři Třinec - Piráti Chomutov,

17:30 HC Verva Litvínov - HC Vítkovice Steel,

18:00 Bílí Tygři Liberec - HC Olomouc, HC Dynamo Pardubice - HC Kometa Brno, HC Energie Karlovy Vary - BK Mladá Boleslav,

18:30 HC Sparta Praha - PSG Zlín.

Úterý 3. ledna - 35. kolo:

17:00 HC Vítkovice Steel - HC Škoda Plzeň,

17:30 Piráti Chomutov - HC Olomouc, BK Mladá Boleslav - HC Dynamo Pardubice, PSG Zlín - HC Oceláři Třinec,

18:00 HC Energie Karlovy Vary - HC Verva Litvínov, Mountfield Hradec Králové - Bílí Tygři Liberec, HC Kometa Brno - HC Sparta Praha.

Pátek 6. ledna - 36. kolo:

17:00 HC Oceláři Třinec - HC Kometa Brno,

17:30 HC Škoda Plzeň - HC Verva Litvínov, Piráti Chomutov - PSG Zlín,

18:00 Bílí Tygři Liberec - HC Vítkovice Steel, HC Dynamo Pardubice - HC Energie Karlovy Vary, HC Olomouc - Mountfield Hradec Králové,

18:30 HC Sparta Praha - BK Mladá Boleslav.

Neděle 8. ledna - 37. kolo:

15:30 HC Verva Litvínov - HC Sparta Praha, PSG Zlín - HC Olomouc, HC Energie Karlovy Vary - HC Škoda Plzeň, HC Vítkovice Steel - HC Dynamo Pardubice,

17:00 Mountfield Hradec Králové - HC Oceláři Třinec, HC Kometa Brno - Bílí Tygři Liberec,

17:30 BK Mladá Boleslav - Piráti Chomutov.

Úterý 10. ledna - dohrávka 33. kola:

18:00 Mountfield Hradec Králové - HC Sparta Praha.

Pátek 13. ledna - 38. kolo:

17:00 HC Oceláři Třinec - BK Mladá Boleslav,

17:30 Piráti Chomutov - HC Kometa Brno, PSG Zlín - Mountfield Hradec Králové,

18:00 Bílí Tygři Liberec - HC Verva Litvínov, HC Dynamo Pardubice - HC Škoda Plzeň, HC Olomouc - HC Vítkovice Steel,

18:30 HC Sparta Praha - HC Energie Karlovy Vary.

Neděle 15. ledna - 39. kolo:

15:30 HC Vítkovice Steel - HC Oceláři Třinec, HC Energie Karlovy Vary - PSG Zlín, HC Verva Litvínov - HC Dynamo Pardubice,

16:30 HC Škoda Plzeň - HC Sparta Praha,

17:00 HC Kometa Brno - HC Olomouc,

17:30 BK Mladá Boleslav - Bílí Tygři Liberec.

Úterý 17. ledna - dohrávka 39. kola:

18:00 Mountfield Hradec Králové - Piráti Chomutov.

Pátek 20. ledna - 40. kolo:

17:30 HC Verva Litvínov - HC Olomouc, Piráti Chomutov - HC Energie Karlovy Vary, BK Mladá Boleslav - Mountfield Hradec Králové,

18:00 Bílí Tygři Liberec - HC Škoda Plzeň, HC Dynamo Pardubice - HC Oceláři Třinec, HC Kometa Brno - PSG Zlín,

18:30 HC Sparta Praha - HC Vítkovice Steel.

Neděle 22. ledna - 41. kolo:

15:00 HC Oceláři Třinec - HC Škoda Plzeň,

15:30 Piráti Chomutov - HC Vítkovice Steel, PSG Zlín - HC Verva Litvínov,

16:00 Bílí Tygři Liberec - HC Energie Karlovy Vary,

17:00 HC Sparta Praha - HC Dynamo Pardubice, HC Olomouc - BK Mladá Boleslav, Mountfield Hradec Králové - HC Kometa Brno.

Pátek 27. ledna - 42. kolo:

17:00 HC Vítkovice Steel - PSG Zlín,

17:30 HC Škoda Plzeň - Piráti Chomutov, HC Verva Litvínov - HC Oceláři Třinec, BK Mladá Boleslav - HC Kometa Brno,

18:00 HC Dynamo Pardubice - HC Olomouc, HC Energie Karlovy Vary - Mountfield Hradec Králové,

18:30 HC Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec.

Neděle 29. ledna - 43. kolo:

15:30 PSG Zlín - BK Mladá Boleslav, Piráti Chomutov - HC Verva Litvínov,

16:00 Bílí Tygři Liberec - HC Dynamo Pardubice,

18:00 HC Olomouc - HC Energie Karlovy Vary, HC Kometa Brno - HC Škoda Plzeň, HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec, Mountfield Hradec Králové - HC Vítkovice Steel.

Pátek 3. února - 44. kolo:

17:00 HC Vítkovice Steel - HC Kometa Brno,

17:30 HC Verva Litvínov - BK Mladá Boleslav, HC Škoda Plzeň - PSG Zlín,

18:00 Bílí Tygři Liberec - Piráti Chomutov, HC Energie Karlovy Vary - HC Oceláři Třinec, HC Dynamo Pardubice - Mountfield Hradec Králové,

18:30 HC Sparta Praha - HC Olomouc.

Neděle 5. února - 45. kolo:

15:00 HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec,

15:30 PSG Zlín - HC Dynamo Pardubice,

17:00 HC Kometa Brno - HC Energie Karlovy Vary, Mountfield Hradec Králové - HC Verva Litvínov, HC Sparta Praha - Piráti Chomutov, HC Olomouc - HC Škoda Plzeň,

17:30 BK Mladá Boleslav - HC Vítkovice Steel.

Středa 15. února - 46. kolo:

17:00 HC Oceláři Třinec - HC Olomouc,

17:30 HC Škoda Plzeň - BK Mladá Boleslav, HC Verva Litvínov - HC Kometa Brno,

18:00 HC Energie Karlovy Vary - HC Vítkovice Steel, Bílí Tygři Liberec - PSG Zlín, HC Dynamo Pardubice - Piráti Chomutov,

18:30 HC Sparta Praha - Mountfield Hradec Králové.

Pátek 17. února - 47. kolo:

17:00 HC Vítkovice Steel - HC Verva Litvínov,

17:30 BK Mladá Boleslav - HC Energie Karlovy Vary, PSG Zlín - HC Sparta Praha, Piráti Chomutov - HC Oceláři Třinec,

18:00 HC Olomouc - Bílí Tygři Liberec, HC Kometa Brno - HC Dynamo Pardubice, Mountfield Hradec Králové - HC Škoda Plzeň.

Neděle 19. února - 48. kolo:

15:00 HC Dynamo Pardubice - BK Mladá Boleslav, HC Oceláři Třinec - PSG Zlín,

15:30 HC Verva Litvínov - HC Energie Karlovy Vary,

16:00 Bílí Tygři Liberec - Mountfield Hradec Králové,

16:30 HC Škoda Plzeň - HC Vítkovice Steel,

17:00 HC Olomouc - Piráti Chomutov, HC Sparta Praha - HC Kometa Brno.

Pátek 24. února - 49. kolo:

17:00 HC Vítkovice Steel - Bílí Tygři Liberec,

17:30 HC Verva Litvínov - HC Škoda Plzeň, BK Mladá Boleslav - HC Sparta Praha, PSG Zlín - Piráti Chomutov,

18:00 HC Energie Karlovy Vary - HC Dynamo Pardubice, HC Kometa Brno - HC Oceláři Třinec, Mountfield Hradec Králové - HC Olomouc.

Neděle 26. února - 50. kolo:

15:00 HC Sparta Praha - HC Verva Litvínov, HC Oceláři Třinec - Mountfield Hradec Králové,

15:30 Piráti Chomutov - BK Mladá Boleslav,

16:00 Bílí Tygři Liberec - HC Kometa Brno,

16:30 HC Škoda Plzeň - HC Energie Karlovy Vary,

17:00 HC Olomouc - PSG Zlín, HC Dynamo Pardubice - HC Vítkovice Steel.

Úterý 28. února - 51. kolo:

18:20 HC Energie Karlovy Vary - HC Sparta Praha, HC Verva Litvínov - Bílí Tygři Liberec, HC Škoda Plzeň - HC Dynamo Pardubice, BK Mladá Boleslav - HC Oceláři Třinec, HC Vítkovice Steel - HC Olomouc, HC Kometa Brno - Piráti Chomutov, Mountfield Hradec Králové - PSG Zlín.

Pátek 3. března - 52. kolo:

18:20 HC Oceláři Třinec - HC Vítkovice Steel, Bílí Tygři Liberec - BK Mladá Boleslav, HC Olomouc - HC Kometa Brno, PSG Zlín - HC Energie Karlovy Vary, HC Dynamo Pardubice - HC Verva Litvínov, HC Sparta Praha - HC Škoda Plzeň, Piráti Chomutov - Mountfield Hradec Králové.

Play off:

Předkolo:

Pondělí 6. března - 1. zápasy:

7 - 10, 8 - 9.

Úterý 7. března - 2. zápasy:

7 - 10, 8 - 9.

Čtvrtek 9. března - 3. zápasy:

10 - 7, 9 - 8.

Pátek 10. března - případné 4. zápasy:

10 - 7, 9 - 8.

Neděle 12. března - případné 5. zápasy:

7 - 10, 8 - 9.

Čtvrtfinále:

Pondělí 13. března - 1. zápasy:

3 - 6, 4 - 5.

Úterý 14. března - 2. zápasy:

3 - 6, 4 - 5.

Středa 15. března - 1. zápasy:

1 - 8, 2 - 7.

Čtvrtek 16. března - 2. zápasy:

1 - 8, 2 - 7.

Pátek 17. března - 3. zápasy:

6 - 3, 5 - 4.

Sobota 18. března - 4. zápasy:

6 - 3, 5 - 4.

Neděle 19. března - 3. zápasy:

8 - 1, 7 - 2.

Pondělí 20. března - 4. zápasy:

8 - 1, 7 - 2.

Úterý 21. března - případné 5. zápasy:

3 - 6, 4 - 5.

Středa 22. března - případné 5. zápasy:

1 - 8, 2 - 7.

Čtvrtek 23. března - případné 6. zápasy:

6 - 3, 5 - 4.

Pátek 24. března - případné 6. zápasy:

8 - 1, 7 - 2,

Sobota 25. března - případné 7. zápasy:

3 - 6, 4 - 5.

Neděle 26. března - případné 7. zápasy:

1 - 8, 2 - 7.

Semifinále:

Středa 29. března - 1. zápas:

2 - 3.

Čtvrtek 30. března - 2. zápas:

2 - 3.

Pátek 31. března - 1. zápas:

1 - 4.

Sobota 1. dubna - 2. zápas:

1 - 4.

Neděle 2. dubna - 3. zápas:

3 - 2.

Pondělí 3. dubna - 4. zápas:

3 - 2.

Úterý 4. dubna - 3. zápas:

4 - 1.

Středa 5. dubna - 4. zápas:

4 - 1.

Čtvrtek 6. dubna - případný 5. zápas:

2 - 3.

Pátek 7. dubna - případný 5. zápas:

1 - 4.

Sobota 8. dubna - případný 6. zápas:

3 - 2.

Neděle 9. dubna - případný 6. zápas:

4 - 1.

Pondělí 10. dubna - případný 7. zápas:

2 - 3.

Úterý 11. dubna - případný 7. zápas:

1 - 4.

Finále:

Pátek 14. dubna - 1. zápas:

1 - 2.

Sobota 15. dubna - 2. zápas:

1 - 2.

Úterý 18. dubna - 3. zápas:

2 - 1.

Středa 19. dubna - 4. zápas:

2 - 1.

Sobota 22. dubna - případný 5. zápas:

1 - 2.

Pondělí 24. dubna - případný 6. zápas:

2 - 1.

Středa 26. dubna - případný 7. zápas:

1 - 2.

Skupina o umístění na 11.-14. místě:

Úterý 7. března - 1. kolo:

11 - 14, 12 - 13.

Pátek 10. března - 2. kolo:

14 - 12, 13 - 11.

Neděle 12. března - 3. kolo:

11 - 12, 14 - 13.

Pátek 17. března - 4. kolo:

12 - 11, 13 - 14.

Neděle 19. března - 5. kolo:

14 - 11, 13 - 12.

Pátek 24. března - 6. kolo:

12 - 14, 11 - 13.

Baráž:

Úterý 28. března - 1. kolo:

13 - 2, 14 - 1.

Pátek 31. března - 2. kolo:

2 - 14, 1 - 13.

Neděle 2. dubna - 3. kolo:

13 - 14, 2 - 1.

Úterý 4. dubna - 4. kolo:

14 - 13, 1 - 2.

Pátek 7. dubna - 5. kolo:

2 - 13, 1 - 14.

Neděle 9. dubna - 6. kolo:

14 - 2, 13 - 1.

Úterý 11. dubna - 7. kolo:

13 - 2, 14 - 1.

Pátek 14. dubna - 8. kolo:

2 - 14, 1 - 13.

Neděle 16. dubna - 9. kolo:

13 - 14, 2 - 1.

Úterý 18. dubna - 10. kolo:

14 - 13, 1 - 2.

Pátek 21. dubna - 11. kolo:

2 - 13, 1 - 14.

Neděle 23. dubna - 12. kolo:

14 - 2, 13 - 1.

Autor: ČTK

9.8.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Hnojte popelem

Cyklostezka. Ilustrační foto.

Nová cyklostezka spojí Prahu s letištěm i krajem

AKTUALIZOVÁNO

Vytékající voda uzavřela stanici metra Malostranská

Praha – Překvapeni zůstali cestující v centru Prahy, když hodinu před polednem i v hodinách následujících nečekaně narazili na zavřené dveře stanice metra Malostranská. Soupravy na zelené trase A se přitom nezastavily – pouze touto stanicí projížděly bez zastávky. Tentokrát nebyl na vině nález podezřelého zavazadla, k němuž se nikdo nehlásí, což leckoho napadne jako nejpravděpodobnější varianta. Problém přinesla technická závada.

Staronový šéf České televize: Natočíme velký dětský seriál

Navázat na úspěchy Arabely, Pana Tau nebo kultovních Návštěvníků by chtěl Petr Dvořák, který bude šéfovat veřejnoprávní stanici až do roku 2023.

Zoo Praha si připisuje další chovatelský úspěch. Orlí pár se stará o trojčata

Praha - Zoo Praha se může pochlubit dalším významným chovatelským úspěchem. V současné době se zde daří odchovávat na hnízdě pod rodiči tři mláďata orla východního. Je to vůbec poprvé, kdy je známo, že se tento druh orlů chovaných v lidské péči stará o trojčata. Návštěvníci mohou mláďata s rodiči vidět ve voliéře ve spodní části zoo.

OBRAZEM: Před sídlem ČEZ protestovali demonstranti v plavkách a v bazénku

Praha - Demonstranti v plavkách protestovali 27. dubna v Praze před sídlem energetické společnosti ČEZ proti prodeji hnědouhelné elektrárny Počerady. Dozorčí rada ČEZ má rozhodnout o případném prodeji elektrárny společnosti Vršanská uhelná ze skupiny Czech Coal finančníka Pavla Tykače.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies