Z utkání Ostrava - Bohemians (4:0) Z utkání Bohemians - Rapid Vídeň (1:2) Z utkání Slavia - Juventus (2:0) Vzduchem létal i trenér vítězného Sportingu Radost vítězného týmu neznala mezí Slavia Praha, kategorie U13 ...a pak už přišla radost s pohárem pro nejlepší tým All star cupu Nejprve přišly na řadu zlaté medaile... Portugalští mladíci se těší na pohár pro vítěze Pohár za druhé místo putuje do Ostravy Fotbalisté Baníku se dočkali stříbrných medailí Po prohře v semifinále si Slavia spravila chuť třetím místem Mladí slávisté si na krk pověsili bronzové medaile Tiago se u spoluhráčů dočkal vřelého přijetí Pavel Kuka předává cenu nejlepšímu hráči turnaje, kterým byl Tiago Dias ze Sportingu Cen se dočkali i nejlepší jednotlivci turnaje Čtvrtý skončil Frem Kodaň Pátý skončil Celtic Glasgow Šestý skončil Rapid Vídeň Sedmá skončila Zbrojovka Brno Osmý skončil Lech Poznaň Mladí Portugalci neskrývali po vítězném finále nadšení Ceny nejlepším týmům i jednotlivcům předávala řada osobností sportovního i politického světa Konečný výsledek finálového zápasu byl jednoznačný Rozhodčí přivádí na trávník aktéry finálového utkání Kluci se museli potýkat i s nástrahami počasí V zápase o bronz porazila Slavia dánský Frem 1:0 Hráči Slavie a kodaňského Fremu nastupují k zápasu o třetí místo Z utkání Ostrava - Bohemians (4:0) Z utkání Slavia - Juventus (2:0) Radost pozemkářek Pragy po vítětství ve druhém finále.