Zápasy pražských týmů v nižších fotbalových soutěžích

Praha - Zápasy pražských týmů v nižších fotbalových soutěžích.

20.4.2009

Momentky z utkání Pražského přeboru mezi FC Háje Jižní Město vs. FSC Libuš.Foto: Pavel Slavíček

II. liga

Opava – Dukla Praha 2:1

Branky: 11. Šultes, 20. Halaška – 45. Blaha. Rozhodčí: Drábek. ŽK: Barteska, Uvíra, Kolínek – Kolomazník, Malý, Šiml, Gedeon. Diváků: 2344. Poločas: 2:1.

Dukla: M. Svoboda – Svatonský, J. Vorel, Novotný, Mičic (68. Ismaili) – Šiml (86. O. Kučera), Gedeon, Kolomazník, Malý – Blaha, Chigou (57. Kulvajt). Trenér Bittengel.

Karviná – Sparta B 3:2

Branky: 21. a 71. Opic, 32. Jursa z pen. – 7. Piroska, 86. V. Švec. Rozhodčí: Hrubeš. ŽK: Jursa – Hejda, Peter. Diváků: 3082. Poločas: 2:1. V 80. min. neproměnil Opic (Karviná) penaltu.

Sparta B: Švenger (46. Pávek) – Droppa, V. Švec, Hejda, Podaný – Folprecht, R. Kokoška (77. Valenta), J. Rada, Peter (66. A. Belaid) – Piroska, J. Kadlec. Trenér Z. Svoboda.

Bohemians 1905 – Čáslav 2:0

Branky: 49. Róth, 56. Nikl. Rozhodčí: Jílek. ŽK: Lukáš, Slezák – Prášil, Vít. Diváků: 7158. Poločas: 0:0.

Bohemians 1905: Sňozík – Jindřišek, Nikl, Lukáš, Rychlík – Kotyza, Adam, Morávek, Róth (77. Růžička) – Hartig (61. Slezák), M. Strnad (85. Ibragimov). Trenér Hoftych.

ČFL

České Budějovice B – Sparta Krč 0:1

Branka: 25. T. Kounovský. Rozhodčí: Mudra. ŽK: 1:1. Diváků: 150. Poločas: 0:1.

Krč: Hanuš – M. Nešpor, Havlíček, Horkavý, Waldhauser – T. Kunt (60. Sirový), Kordiak, M. Kočí (83. Mišák), T. Kounovský – Vojtíšek (55. P. Sedláček), Matějka. Trenér J. Formánek.

Slavoj Vyšehrad – Sezimovo Ústí 0:0

Rozhodčí: Pilný. ŽK: 1:0. Diváků: 564.

Vyšehrad: Víšek – Matuszny, Hendrych, Penner, P. Janda – Frohna, O. Dubský, Pechar (80. Oudahar), Nadrchal –Ansuma Musa, Kubík. Trenér Jiří Hruška.

Karlovy Vary – Slavia B 1:3

Branky: 13. Kotáb – 54. a 72. M. Černý, 90. Tafat. Rozhodčí: Moník. Diváků: 320. Poločas: 1:0.

Slavia B: Diviš – Šimeček, Studík, Čmovš, J. Starý – Zahálka (80. Kobler), M. Černý, Javorek, J. Kovařík – P. Hošek (71. Vaněk), Tafat. Trenér Janů.

Viktoria Žižkov B – Viktoria Plzeň B 0:2

Branky: 10. Vrzal, 75. Jos. Dvořák. Rozhodčí: Pešek. ŽK: 2:0. Diváků: 150. Poločas: 0:1.

Žižkov B: Pišta – T. Kučera, P. Besta, J. Brabec (46. Jiří Novák), Čermák (81. Ujec) – Hřebeček, Mart. Novák, Pokorný, Folwarczny – Hottek, Z. Turek (75. Gnahoui). Trenér R. Veselý.

Divize A

Tachov – Admira 0:2

Branky: 40. Majer, 66. Müller. Rozhodčí: Hodač. ŽK: 3:3. Diváků: 200. Poločas: 0:1.

Admira: P. Michal – Mamurov, Kolín, Martinic, Sailer – Kocinger (66. Kejha), Kubice (71. Vnouček), Šimáček, Vosický, Kurek (46. Müller) – Majer. Trenér K. Jeřábek.

Meteor VIII – Vejprnice 3:0

Branky: 3. a 82. Fíček, 86. Daňhel. Rozhodčí: Haleš. ŽK: 0:1. Diváků: 170. Poločas: 1:0.

Meteor: Caudr – Pasker, Birhanzl, Daňhel, D. Hruška – Nejepsa, Kasman, Blažek (56. Zezula), Trnka – Fíček (85. Urban), Poláček (46. Krejčík). Trenér J. Jarolím.

Příbram B – Loko Vltavín 1:1

Branky: 16. Šlapák – 84. O. Kodr. Rozhodčí: Šifalda. ŽK: 3:4. Diváků: 70. Poločas: 1:0.

Loko Vltavín: Čaba – V. Kryštof, Š. Kozák, Bureš, Hájek – O. Kodr, Oliva (61. Marčík), M. Krimlák, R. Pospíšil– Červenka (72. Hebnar), Socha (90. Rob. Kalod). Trenér Kronďák.

Benešov – Motorlet 2:2

Branky: 81. T. Zelenka, 90. (+5) Bárta – 23. Vagrčka, 67. Glasnovič. Rozhodčí: Mareška. ŽK: 0:1. Diváků: 300. Poločas: 0:1.

Motorlet: Foferka – Maleček (87. Štefánek), Vincenc, Šterzl, Paťha – Prošek, P. Musil (83. Pinkas), Vagrčka, Machurka – Rezek (70. Podaný), Glasnovič. Trenér L. Kokoška.

Divize C

Chrudim – Bohemians 1905 B 3:3

Branky: 38. Vácha, 52. Rahimič, 65. Holub – 28., 61. a 81. Škoda. Rozhodčí: M. Martínek. ŽK: 0:2. Diváků: 180. Poločas: 1:1.

Bohemians 1905 B: Havránek – Barros (80. Císař), Kolísek, Ptáček, Cseh – Baubín (56. Paluka), Brhlík, I. Hašek, Pavlík (56. Engelmann) – Škoda, Augustín. Trenér Medynský.

Dvůr Králové – Horní Měcholupy 0:2

Branky: 36. a 39. Birma. Rozhodčí: J. Svoboda. ŽK: 2:3. Diváků: 330. Poločas: 0:2.

H. Měcholupy: Janocsko – T. Marc, J. Musil, Böhm, Vrabec – J. Marc, Buldra, Klír (89. J. Bureš), Cirhan (77. A. Rožánek), Velas – Birma. Trenér Dubovči.

Pražský přebor

ČAFC – Union Vršovice 1:1

Branky: 1. Dragoun – 54. Proskočil. Rozhodčí: Gotthard. ŽK: 1:1. Diváků: 80. Poločas: 1:0.

ČAFC: M. Kopecký – Wiesner, Benda, Fiala (53. Losos), T. Kaliba – Kural, Fitzel (89. Chvátal), Janík, Dragoun – Tryml, Fišer. Trenér Hrádek.

Union Vršovice: Frýbert – Tomaides (79. Plecitý), J. Šimr, Slavětínský, M. Bareš – Holzknecht, Proskočil, S. Procházka, Minařík – Jangl (69. Mich. Novák), Vl. Šimr. Trenér Renský.

Háje Jižní Město – FSC Libuš 0:0

Rozhodčí: Kotlár. ŽK: 2:0. Diváků: 60.

Háje: M. Tlustý – Hrůza (80. Hanzlík), Dub, Sojka, J. Slabý – J. Pospíšil, Brož, V. Hruška, Jiskra – Bičaník (46. J. Janoušek), Fedič. Trenér Z. Slabý.

Libuš: P. Švec – Kaplan (83. Stuchlík), F. Brabec, Kursa, Maňák – P. Hruška, Medek, T. Moravec (63. M. Beran), P. Dlouhý – Pavlů (88. Lakatoš), Brandejs. Trenér Z. Hruška.

Aritma – Zličín 3:1

Branky: 9. I. Pánek, 24. Adamec, 90. Marousek – 86. Víger. Rozhodčí: Šimšík. ŽK: 3:2. ČK: 81. Mir. Novák, 87. Sigan (oba Zličín). Diváků: 80. Poločas: 2:0.

Aritma: P. Janda – D. Vacek, Mir. Novák, Jindrák, Hampl – I. Pánek, Hrabák, Adamec (72. O. Vacek), Jarský (69. J. Lukeš) – O. Rybka, Marousek. Trenér Kubr.

Zličín: Tomko – Valoušek, Chrž (54. Víger), Krump, Skála – Žák – P. Klíma (66. Stolfa), Mlejnek, Sigan, Čížek – Mir. Novák. Trenér Drahokoupil.

Královice – Uhelné sklady 1:4

Branky: 27. Randa z pen. – 8. Hnát, 30. Trusina, 75. M. Pánek, 85. Zilvar. Rozhodčí: Havel. ŽK: 5:3. ČK: 65. Bejšovec (Královice). Diváků: 60. Poločas: 1:2.

Královice: J. Kopecký – L. Mervart, Michal, M. Veselý, Švarc – Bejšovec, Čechák, Randa, Dušek – Machálek (80. S. Starý), P. Veselý. Trenér L. Janoušek.

Uh. sklady: Domlátil – Gabriška, Hurych, Trusina, D. Dvořák – Vrána (78. Svátek), Vinklár (58. Vrňák), O. Sýkora, M. Pánek – Zilvar, Hnát (76. Snopek). Trenér Mysliveček.

Radotín – Slavoj Vyšehrad B 6:1

Branky: 22., 27. a 60. Dlouhý (první z pen.), 87. a 90. Korynta, 8. Pleyer – 29. Fiedler. Rozhodčí: Váša. ŽK: 0:2. ČK: 19. Pohnán (Vyšehrad B). Diváků: 70. Poločas: 3:1.

Radotín: Šerák – Tyburec (65. Císařovský), Bezděk, R. Toman, Baroch – Klabík, Stejskal (46. Huráb), Bouška, Pleyer – Korynta, M. Dlouhý (70. Brych). Trenér Bogdanov.

Vyšehrad B: Svatoš – Pohnán, Švimberský, Ansuma Musa (55. Šispera), Podlena – Kala, Kovač, Prošvic, Nosek – Fiedler, Tobolář (46. Šutko). Trenér Zenkl.

Přední Kopanina – Uhříněves 5:0

Branky: 3. a 90. Horák, 60. Průša, 81. Juckem z pen., 83. Nedvěd. Rozhodčí: Suchý. Diváků: 120. Poločas: 1:0.

Přední Kopanina: Drahorád – M. Brabec, M. Beneš, Houška, M. Janda – Juckem (81. Honetschläger), Buzek, Gerstner, Průša (71. M. Kratochvíl) – Strnadel (46. Nedvěd), Horák. Trenér Mejdr.

Uhříněves: P. Jeřábek – Kasal (60. Znamenáček), Zlatník, Trhlík, Horáček – Kosina, Plášek (75. Jančařík), Mir. Procházka, Bobek – Běhounek, L. Rožánek. Trenér Königsmark.

Dukla Praha B – Bohemians Praha B 2:2

Branky: 48. Sdiri, 70. T. Berger – 52. Diarra, 67. Biboko. Rozhodčí: Handl. ŽK: 3:1. Diváků: 50. Poločas: 0:0.

Dukla B: F. Rada – Koubík, O. Kučera, Mungenga, L. Kunt – Vyhnal (70. Bittengel ml.), Bayer, T. Berger, Ismaili – S. Sýkora, Sdiri. Trenér Jiří Němec.

Bohemians Praha B: Pařízek – Koželuh, Šebela, Střecha, P. Moudrý – Adjei Kwamé – Háva, Diarra, Vošahlík, Rodr (87. Beránek) – Biboko. Trenér Šmejkal.

Motorlet B – Újezd nad Lesy 1:3

Branky: 90. Fulka – 17. a 27. Frýda, 37. Kovář z pen. Rozhodčí: Berka. ŽK: 2:1. Diváků: 50. Poločas: 0:3.

Motorlet B: Zamazal – Váchal, Zmeškal, Vrbka (46. Beránek), Zachař (46. Vršek) – Rott (46. Alkamalima), Štuller, Vosínek, Kolařík – Poništiak, Fulka. Trenér Šturma.

Újezd: Šrámek – Daníček, Minář, L. Zahradník, Bílek – Krejčí – Matoušek (87. J. Moudrý), Otopal (62. Čelůstka), Kovář, Valtr (70. Gruber) – Frýda. Trenér Loukota.

20.4.2009 VSTUP DO DISKUSE

20 metrů vysoká rozhledna s 98 schody má tvar trojbokého jehlanu. Vytvořena bude z přírodního dřeva, a to z akátu, dubu a modřínu. Konstrukci doplní ocelové prvky.

KRÁTCE: Doubravka vyroste do konce září

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

Kde rodit? Dilema i pro Pražanky

Praha - Některým středočeským nemocnicím podstatně přibývají klientky z Prahy. Na druhou stranu jsou i velké pražské nemocnice cílem pro mnoho rodiček ze Středočeského kraje.

Pražská zoo se loučila s lachtanem Mamutem. Návštěvníkům představila jeho brášku

Praha /VIDEO/ - V pondělí měli návštěvníci Zoo Praha jednu z posledních příležitostí spatřit lachtana Mamuta, který v nejbližších dnech poputuje do nového domova v Německu. Jeho místo v expozici zaujme mládě, které se narodilo 26. května a lidé jej od tohoto pondělí mohou pravidelně vídat v bazénu v určený čas.