VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Průběžné tabulky Hanspaulské ligy pro jaro 2009

15.4.2009
SDÍLEJ:

Hanspaulská ligaFoto: Archiv

1. Liga - Skupina A
1. Rowdies HFC 2 2 0 0 15 / 4 4
2. Úterní hosté Ski FC 2 2 0 0 10 / 2 4
3. QUO Boston 86 2 2 0 0 6 / 3 4
4. Restaurace u Pecků 1 1 0 0 8 / 0 2
5. Šumavan-Balkán 2 1 0 1 8 / 4 2
6. H S Praha 2 1 0 1 7 / 7 2
7. Klokan Perón club 2 1 0 1 8 / 9 2
8. Vokra VV 2 1 0 1 3 / 9 2
9. Smutný potapěči 1 0 0 1 4 / 9 0
10. Traktor humus A 2 0 0 2 4 / 10 0
11. Santa Tranta PC A 2 0 0 2 2 / 10 0
12. Vojenské lesy 2 0 0 2 2 / 10 0

2. Liga - Skupina A
1. Santa Dominica 2 2 0 0 12 / 7 4
2. Hertha ZMZ 2 1 1 0 4 / 3 3
3. Inter Lotyšák A 1 1 0 0 7 / 2 2
4. Deko 2 1 0 1 7 / 3 2
5. Nemesis 2 1 0 1 4 / 4 2
6. Kbelské vosy 2 1 0 1 1 / 1 2
7. Borek hodinářství 1.FC 2 1 0 1 4 / 6 2
8. Gepard AFC 2 0 1 1 2 / 3 1
9. Real FASTTRADE 2 0 1 1 2 / 7 1
10. Mastný tyče 2 0 1 1 2 / 7 1
11. Kings FC 2 0 0 2 6 / 9 0
12. Městská policie 1 1 0 0 1 / 0 -4

2. Liga - Skupina B
1. S.N.F. A 2 2 0 0 10 / 3 4
2. Green tyros 2 2 0 0 8 / 3 4
3. Sparta Pankrác 2 1 1 0 7 / 4 3
4. Bedna 98 FC 2 1 1 0 6 / 3 3
5. Berlínští lvi 2 0 2 0 7 / 7 2
6. Důchodci 2 1 0 1 4 / 5 2
7. Trops 1.SK 2 1 0 1 5 / 7 2
8. Holosmetky FC 2 0 1 1 3 / 4 1
9. Porter CF B 2 0 1 1 5 / 8 1
10. Inter Lotyšák B 2 0 1 1 5 / 8 1
11. Akta - rez 2 0 1 1 4 / 10 1
12. Ferri FC 2 0 0 2 3 / 5 0

3. Liga - Skupina A
1. Lucián FC A 2 2 0 0 15 / 6 4
2. Borussia Bubeneč 2 2 0 0 8 / 2 4
3. GFC Regent A 2 1 1 0 3 / 1 3
4. Sebranka FC A 2 1 1 0 5 / 4 3
5. Petrohradská BFK A 2 1 0 1 6 / 5 2
6. Stará dáma 2 1 0 1 6 / 6 2
7. B.E.I. - Eurolines 2 0 2 0 5 / 5 2
8. Letná FC 2 0 1 1 3 / 4 1
9. Rychlí hroši APK 2 0 1 1 4 / 6 1
10. Banana Chiquíta 2 0 1 1 4 / 8 1
11. Bum bar PV A 2 0 1 1 6 / 12 1
12. Ekonom WT 2 0 0 2 2 / 8 0

3. Liga - Skupina B
1. Tuscarora A 2 2 0 0 8 / 3 4
2. President FC 2 2 0 0 5 / 2 4
3. UTS Vršovice 2 1 1 0 21 / 4 3
4. GTL A 2 1 1 0 9 / 5 3
5. G.I.C La Plate de Cünde 2 1 0 1 10 / 7 2
6. Gambrinus VH 2 1 0 1 4 / 7 2
7. A.G.Č.V. 2 1 0 1 4 / 17 2
8. Audi United FC 2 0 1 1 2 / 6 1
9. Dvorce SK MPI 2 0 1 1 7 / 12 1
10. Betl K.F.K. B 1 0 0 1 2 / 3 0
11. J.R.Club A 2 0 0 2 4 / 6 0
12. Queens Park Club 1 0 0 1 1 / 5 0

3. Liga - Skupina C
1. Bar Krušovice 2 2 0 0 11 / 5 4
2. Pražská legie 2000 2 2 0 0 8 / 3 4
3. 4 TD Ala Bundy A 2 1 1 0 5 / 2 3
4. Bakera 2 1 1 0 5 / 3 3
5. Eden 1999 2 1 1 0 4 / 2 3
6. Nisa AC 2 1 1 0 5 / 4 3
7. Suchdol sabres A 2 1 0 1 3 / 2 2
8. Nova LFC A 2 1 0 1 5 / 8 2
9. Horst 1.FC 2 0 0 2 5 / 8 0
10. Terron AC Bozi A 2 0 0 2 4 / 8 0
11. Inter Ohradní 2 0 0 2 3 / 7 0
12. Tycho de Brahe FC A 2 0 0 2 0 / 6 0

3. Liga - Skupina D
1. Blesk VK B 2 2 0 0 13 / 0 4
2. Ginesio 2 2 0 0 14 / 5 4
3. Bohemia Roztyly 2 1 1 0 5 / 3 3
4. Botič FC 2 1 1 0 7 / 6 3
5. United clans 2 1 0 1 9 / 4 2
6. MTPCH 2 1 0 1 3 / 2 2
7. Deportivo Estudiantil FC 2 1 0 1 2 / 3 2
8. Demoliční četa 2 1 0 1 4 / 11 2
9. Nikdo nikde 2 0 1 1 5 / 7 1
10. Sokol Vysočany A 2 0 1 1 1 / 8 1
11. Samson Bonella A 2 0 0 2 4 / 6 0
12. Alej FK A 2 0 0 2 0 / 12 0

4. Liga - Skupina A
1. PAVAPA Motl 2 2 0 0 12 / 3 4
2. Torpedo Ohrobec SKA 2 2 0 0 10 / 3 4
3. Matfyz 2 2 0 0 4 / 1 4
4. Autobazar Duo A 2 1 1 0 9 / 8 3
5. Ruzyně 1995 AC 2 1 1 0 7 / 6 3
6. Martini BC 2 1 0 1 4 / 2 2
7. Pendula Bona AC 2 1 0 1 4 / 3 2
8. Sklenářka FC 2 1 0 1 6 / 8 2
9. Ujde to 1980 SK 2 0 0 2 5 / 9 0
10. Cvrčci FC 2 0 0 2 3 / 7 0
11. Vyzunk FM 2 0 0 2 2 / 7 0
12. Bába FC 2 0 0 2 2 / 11 0

4. Liga - Skupina B
1. Fugas CF A 2 2 0 0 10 / 3 4
2. Šachta UK 2 2 0 0 7 / 2 4
3. Křídla Ďáblic 2 2 0 0 6 / 2 4
4. Real TIDE XXL 2 1 1 0 7 / 6 3
5. Penco FC 2 1 0 1 6 / 5 2
6. Domácí potřeby A 2 0 2 0 4 / 4 2
7. Little Eden FC 2 0 2 0 3 / 3 2
8. Kehar Club FC 2 1 0 1 6 / 10 2
9. Demínka A 2 0 1 1 2 / 3 1
10. Felix club 2 0 0 2 5 / 8 0
11. K.K.K. 2 0 0 2 2 / 5 0
12. 1.FC-KFC 2 0 0 2 1 / 8 0

4. Liga - Skupina C
1. Démoni 2 2 0 0 12 / 5 4
2. Homogen 1.FC B 2 2 0 0 7 / 3 4
3. Hell´s boys 2 2 0 0 3 / 1 4
4. Bratři v triku 2 1 1 0 7 / 1 3
5. Oratoř Kobylisy 2 1 1 0 5 / 1 3
6. Devils of Resslovka 2 1 0 1 8 / 7 2
7. Seznam.cz FC 1 0 1 0 1 / 1 1
8. Santa Tranta PC C 2 0 1 1 2 / 3 1
9. Růžoví delfínci 97,2 2 0 0 2 2 / 4 0
10. PAPE Dejvice 1 0 0 1 1 / 4 0
11. Typos FC 2 0 0 2 3 / 9 0
12. Softcom 2 0 0 2 0 / 12 0

4. Liga - Skupina D
1. Kolomajzna TJ 2 2 0 0 13 / 3 4
2. Borussia Dortšpunt A 2 2 0 0 8 / 1 4
3. Medicína 2 2 0 0 8 / 1 4
4. Sananim FC 2 2 0 0 7 / 1 4
5. Gumídci Méďové FC 2 1 0 1 5 / 3 2
6. Notorkros FK 2 1 0 1 6 / 5 2
7. Grinders FC 2 1 0 1 6 / 7 2
8. Eukaryota 2.LKW 2 0 1 1 2 / 3 1
9. Alkohol Tea FC 2 0 0 2 4 / 10 0
10. Ukradený širáci 2 0 0 2 5 / 12 0
11. Hradní stráž 2 0 0 2 0 / 12 0
12. Relax-FC 2 0 1 1 1 / 7 -1

4. Liga - Skupina E
1. Kliďas FC 2 2 0 0 12 / 2 4
2. Bum bar PV B 3 2 0 1 8 / 2 4
3. Bened VFK 3 2 0 1 8 / 4 4
4. Sportbar ZIPO 2 2 0 0 6 / 3 4
5. Jožin z bažin FNQB 2 1 1 0 10 / 7 3
6. K.T.S. FC 2 1 1 0 5 / 3 3
7. Orange Predators A 2 1 0 1 5 / 5 2
8. Kapr tým 86 A 3 1 0 2 8 / 13 2
9. Oranjes 04 FC 3 1 0 2 4 / 12 2
10. Terron AC Bozi B 2 0 1 1 4 / 7 1
11. NeReal Žižkov FC 3 0 1 2 8 / 14 1
12. Erectico TBC 3 0 0 3 3 / 9 0

4. Liga - Skupina F
1. Absinth 3 3 0 0 11 / 2 6
2. Pražačka 3 2 1 0 7 / 1 5
3. Lord Mayor Idiot 3 2 1 0 9 / 5 5
4. Šrot FC 3 1 2 0 9 / 7 4
5. Reage boys 3 2 0 1 5 / 5 4
6. M - Bubo A 3 1 1 1 9 / 8 3
7. A - klub 90 2 0 2 0 5 / 5 2
8. Arabská 3 0 2 1 3 / 4 2
9. Kojots United 3 0 2 1 5 / 11 2
10. Sever 1.FC 3 0 1 2 5 / 8 1
11. Benda OFC 2 0 0 2 0 / 4 0
12. Farkáň 92 1.FC 3 0 0 3 2 / 10 0
5. Liga - Skupina A
1. Ještěrka 2 2 0 0 5 / 1 4
2. Arctica Islandica 2 2 0 0 8 / 5 4
3. Desítníci CH.C. 2 1 1 0 5 / 4 3
4. Čech Mejd 2 1 0 1 8 / 7 2
5. Milenium Praha FC 2 1 0 1 6 / 5 2
6. Reds FC 2 1 0 1 6 / 6 2
7. England United FC 2 1 0 1 5 / 5 2
8. Notorlet Stodůlky 2 1 0 1 2 / 3 2
9. Orgasmico L.S.D. 2 0 1 1 4 / 5 1
10. 1.FC Žižkov 2 0 1 1 6 / 8 1
11. Zodyhyd P.N.P. 2 0 1 1 7 / 10 1
12. Tatran Válec 2 0 0 2 8 / 11 0

5. Liga - Skupina B
1. VŠSK MFF UK A 1 1 0 0 5 / 0 2
2. Steve 1 1 0 0 5 / 1 2
3. Slamník I.USP 1 1 0 0 5 / 1 2
4. Tsunami 99 1 1 0 0 4 / 0 2
5. Palouk SK 1 1 0 0 1 / 0 2
6. Spirit bar FC B 0 0 0 0 0 / 0 0
7. Kovárna PC 0 0 0 0 0 / 0 0
8. Six devils 1 0 0 1 0 / 1 0
9. Lachtánci 1.WC 1 0 0 1 1 / 5 0
10. Hulla hulla FC 1 0 0 1 1 / 5 0
11. Dodo´s kings 1 0 0 1 0 / 4 0
12. Bublifuck 1 0 0 1 0 / 5 0

5. Liga - Skupina C
1. Saens 1.FC A 2 2 0 0 9 / 4 4
2. STS Chvojkovice - Brod 2 2 0 0 5 / 1 4
3. Paseka FC 2 1 0 1 11 / 4 2
4. Kareto-Reco 2 1 0 1 6 / 3 2
5. Veget FC 2 1 0 1 8 / 7 2
6. Blesk VK A 2 1 0 1 4 / 5 2
7. Paradentol 1.FC 2 1 0 1 4 / 5 2
8. Limita 2 1 0 1 6 / 8 2
9. Sargas FC 2 1 0 1 4 / 7 2
10. Pašáci 2 1 0 1 8 / 12 2
11. Exact FC A 2 0 0 2 2 / 5 0
12. 1.W.C. 2 0 0 2 2 / 8 0

5. Liga - Skupina D
1. Kontis 1.FC 2 2 0 0 5 / 3 4
2. Dynamit Baterie A 2 1 1 0 10 / 3 3
3. Těžká demence 2 1 1 0 6 / 3 3
4. Útlum 2 1 1 0 6 / 5 3
5. Animals 2 1 1 0 4 / 3 3
6. SquashArena 2 1 0 1 10 / 4 2
7. Stará garda 2 1 0 1 6 / 6 2
8. Indiana Team 2 1 0 1 4 / 6 2
9. AG team 2 0 1 1 4 / 5 1
10. Torpédo Hulín FC 2 0 1 1 2 / 9 1
11. Sorry FC 2 0 0 2 5 / 7 0
12. Jawa Team 2 0 0 2 5 / 13 0

5. Liga - Skupina E
1. Ústavan 01 KK 2 2 0 0 8 / 4 4
2. Sedm zbabělých B 2 2 0 0 5 / 1 4
3. SAS fans 2 2 0 0 4 / 0 4
4. Mord RFC 2 2 0 0 5 / 3 4
5. Polární záře 2 1 0 1 5 / 3 2
6. Šejk Peterka 2 1 0 1 5 / 3 2
7. Káca FC B 2 1 0 1 6 / 5 2
8. Real Prd 2 1 0 1 5 / 6 2
9. Sopouch FC 2 0 0 2 0 / 3 0
10. Výtržník HFC 2 0 0 2 2 / 6 0
11. Žlutá křídla 2 0 0 2 2 / 7 0
12. Libeň SK 2 0 0 2 1 / 7 0

5. Liga - Skupina F
1. Pajzovna FC 3 3 0 0 11 / 2 6
2. Ramutant CF 3 3 0 0 7 / 0 6
3. Blue flame 3 1 2 0 7 / 6 4
4. Hustlaz Pimpz 3 2 0 1 7 / 7 4
5. ALT 1.AK 3 1 1 1 8 / 8 3
6. Alej FK B 3 1 1 1 7 / 7 3
7. Beruška Prosek 2 1 0 1 5 / 5 2
8. FC 1869 3 1 0 2 7 / 8 2
9. S.T.R.U.P. 3 0 2 1 6 / 7 2
10. New Jersey Devils B 3 1 0 2 6 / 10 2
11. Polnohospodár Praha 2 0 0 2 2 / 5 0
12. Ivánkovy děti 3 0 0 3 1 / 9 0

5. Liga - Skupina G
1. Atomovej brouk B 3 3 0 0 17 / 2 6
2. Karcinogenní 3 3 0 0 14 / 5 6
3. Basta fidli A 2 2 0 0 6 / 2 4
4. Bohemia AFK 3 2 0 1 9 / 7 4
5. Améby AFC A 3 2 0 1 7 / 5 4
6. New Jersey Devils A 3 1 0 2 7 / 8 2
7. Protector 1320 FC 3 0 2 1 2 / 6 2
8. Liboc united 3 1 0 2 4 / 14 2
9. Krabí výměšky FC 2 0 1 1 0 / 1 1
10. Alkmar 3 0 1 2 3 / 6 1
11. Neumann S.K. 3 0 1 2 3 / 8 1
12. Imidin Opatov FC 3 0 1 2 6 / 14 1

5. Liga - Skupina H
1. RAF Jinonice 3 3 0 0 11 / 7 6
2. Callida CS 3 2 1 0 7 / 5 5
3. Drsný šrouby 3 1 2 0 8 / 5 4
4. V.S.P.S.V.S. 3 2 0 1 6 / 6 4
5. Gente - Yeti FC 3 1 1 1 6 / 5 3
6. Sokol Vysočany B 2 1 1 0 3 / 2 3
7. s.Oliver 3 0 3 0 4 / 4 3
8. Zelená liška juniors 3 1 0 2 9 / 5 2
9. Budvarka B 3 0 2 1 5 / 11 2
10. KTB B 2 0 0 2 3 / 5 0
11. S.N.F. B 2 0 0 2 2 / 5 0
12. Uličníci FC 2 0 0 2 2 / 6 0

5. Liga - Skupina I
1. The Penguins 6:5 B 3 3 0 0 11 / 7 6
2. Paraguay 2 2 0 0 12 / 4 4
3. Atlanta Žižkov FC 3 2 0 1 9 / 3 4
4. Sokol Vysočany C 3 2 0 1 5 / 4 4
5. Stýbla Ďáblic 3 1 1 1 6 / 5 3
6. Puk PFC 2 1 0 1 7 / 3 2
7. 1.FP Praha 3 1 0 2 11 / 9 2
8. Kikina bar 2 1 0 1 5 / 4 2
9. Hustec 3 1 0 2 5 / 9 2
10. Debakl FC 3 1 0 2 7 / 15 2
11. Erko Kbely 3 0 1 2 6 / 12 1
12. Kerata Chíjos 2 0 0 2 2 / 11 0

6. Liga - Skupina A
1. Veltěž SC 2 2 0 0 19 / 3 4
2. Merck stars 2 2 0 0 12 / 3 4
3. Inter Bubeneč 2 2 0 0 6 / 4 4
4. Paráda 2 1 0 1 5 / 4 2
5. Prohibice FKK 2 0 2 0 6 / 6 2
6. Litrpůl FC 2 1 0 1 8 / 9 2
7. Palmeiras Prosek 2 1 0 1 8 / 10 2
8. Per ho tam 2 1 0 1 4 / 6 2
9. Traktor Praha A 2 0 1 1 4 / 5 1
10. Pirelli 2 0 1 1 6 / 11 1
11. Ratajski démoni 2 0 0 2 5 / 8 0
12. Trona CF 2 0 0 2 3 / 17 0

6. Liga - Skupina B
1. Tazy FPC 2 2 0 0 6 / 3 4
2. Žalud United 1.PC 2 2 0 0 5 / 2 4
3. Bronx KKK A 2 1 1 0 4 / 2 3
4. Kulva PVC 2 1 0 1 11 / 5 2
5. J.R.Club B 2 1 0 1 10 / 5 2
6. Pivušky FC 2 1 0 1 8 / 8 2
7. Klika CFA 2 1 0 1 8 / 9 2
8. Praga Calcio CC 2 1 0 1 3 / 4 2
9. Vinohrady FC 2 0 1 1 2 / 3 1
10. Blaženka spiders 2 0 0 2 3 / 6 0
11. The Best of England 2 0 0 2 4 / 19 0
12. Viktoria Bítovská 2 1 0 1 6 / 4 -4

6. Liga - Skupina C
1. South Stars 2 1 1 0 9 / 3 3
2. Kříženeček 2 1 1 0 6 / 4 3
3. Czech line 2 1 1 0 4 / 3 3
4. Bílej balet 1 1 0 0 3 / 1 2
5. Jouda CK 2 1 0 1 11 / 10 2
6. Emperators 2 1 0 1 6 / 5 2
7. Rudý teror 2 1 0 1 3 / 3 2
8. Sparta Popularos 1 0 1 0 1 / 1 1
9. Deprese 1. FC 1 0 1 0 1 / 1 1
10. MVS Vršovice A 2 0 1 1 4 / 6 1
11. Booaa KK 1 0 0 1 0 / 1 0
12. Killing power FC 2 0 0 2 4 / 14 0

6. Liga - Skupina D
1. VŠSK MFF UK B 2 1 1 0 11 / 5 3
2. Komtupapa 2 1 1 0 7 / 4 3
3. Ontosport 2 1 1 0 4 / 2 3
4. Namo FC 2 1 1 0 2 / 1 3
5. Modrá vopice TJ 1 1 0 0 2 / 0 2
6. Blue devils 2 1 0 1 4 / 3 2
7. Orosený Paragraf 2 0 2 0 8 / 8 2
8. Ya Basta! B 2 1 0 1 2 / 2 2
9. Vršovice Breaker´s FPC 2 0 1 1 3 / 5 1
10. Terasy KFC A 2 0 1 1 4 / 7 1
11. The Wall 1 0 0 1 2 / 5 0
12. XXX 2 0 0 2 0 / 7 0

6. Liga - Skupina E
1. Delivery FC 2 2 0 0 8 / 3 4
2. Los Bimbananos 2 2 0 0 8 / 4 4
3. Čelzí 2 2 0 0 4 / 0 4
4. Modrý Svině 2 1 1 0 6 / 4 3
5. Huňáč PK 2 1 0 1 10 / 7 2
6. Guatemalské ještěrky 2 1 0 1 4 / 5 2
7. Lipodur FC A 2 1 0 1 7 / 10 2
8. Fugas CF B 2 0 1 1 4 / 5 1
9. Bez názvu 2 0 1 1 1 / 2 1
10. Vládci Prahy 2 0 1 1 4 / 7 1
11. Pyjavíce FK 2 0 0 2 3 / 6 0
12. Rohožník United FC B 2 0 0 2 2 / 8 0

6. Liga - Skupina F
1. Mystique Dynamo CF 2 2 0 0 13 / 2 4
2. 1.FC Košíře 2 2 0 0 7 / 1 4
3. Morová rána 1.FC 2 2 0 0 5 / 1 4
4. Ross Crock 2 1 1 0 4 / 0 3
5. GoGo 1.NC 2 1 1 0 5 / 2 3
6. Partizan Praha 2 1 0 1 4 / 3 2
7. Sen Černý Most II PG 2 1 0 1 5 / 5 2
8. Prague United 2 1 0 1 2 / 8 2
9. Senioři Praha A 2 0 0 2 2 / 6 0
10. Kapr tým 86 B 2 0 0 2 2 / 8 0
11. Gladiators Beroun 2 0 0 2 0 / 6 0
12. Hoptajch team 2 0 0 2 1 / 8 0

6. Liga - Skupina G
1. Integrita Jinonice 3 3 0 0 12 / 5 6
2. Újezd Calcio 3 3 0 0 11 / 4 6
3. Sloni na Pobřeží 3 2 1 0 14 / 5 5
4. Pivní balet 3 2 0 1 17 / 8 4
5. Kumpáni 3 1 2 0 9 / 6 4
6. KC. Wallabies 3 1 0 2 13 / 12 2
7. Vozovna Hloubětín B 3 1 0 2 12 / 11 2
8. Istanbul FC 3 1 0 2 7 / 7 2
9. 64! FC Kobylisy 3 1 0 2 7 / 10 2
10. Guláš FC 3 1 0 2 9 / 18 2
11. Nulová šance 3 0 1 2 8 / 14 1
12. Italia 3 0 0 3 2 / 21 0

6. Liga - Skupina H
1. Corleone 2 2 0 0 8 / 1 4
2. Slovan Amatéři 2 2 0 0 8 / 2 4
3. Lynx 2 2 0 0 13 / 8 4
4. Spartakus FC 3 2 0 1 9 / 4 4
5. Lucky team 2 2 0 0 10 / 6 4
6. Sunar 2 2 0 0 7 / 4 4
7. Laxní přístup 2 1 0 1 5 / 3 2
8. Síla vůle 3 0 1 2 12 / 16 1
9. Sme moc 3 0 1 2 3 / 10 1
10. Monočlánek FC 3 0 0 3 4 / 10 0
11. Suchdol sabres B 2 0 0 2 3 / 10 0
12. Heliport SK 2 0 0 2 4 / 12 0

6. Liga - Skupina I
1. Dýně AC 3 3 0 0 7 / 1 6
2. Pražští lvi 3 2 0 1 8 / 3 4
3. Hosthunters 3 2 0 1 8 / 7 4
4. Bruchos HFC 3 2 0 1 6 / 6 4
5. Cosmo Hagibor FC 3 2 0 1 3 / 4 4
6. Květák 3 1 1 1 7 / 4 3
7. S.F.O.T. 3 1 0 2 5 / 5 2
8. Konvikt klub 3 1 0 2 5 / 10 2
9. Judo club Jenis 2 0 1 1 6 / 7 1
10. My 2 0 1 1 4 / 7 1
11. Dejnámbůra FC 2 0 1 1 2 / 5 1
12. Chroustova lokomotiva 2 0 0 2 2 / 4 0

6. Liga - Skupina J
1. River lejt B 2 2 0 0 9 / 2 4
2. Tajfun AC 2 2 0 0 7 / 1 4
3. Free team 3 1 2 0 16 / 12 4
4. Tatra 04 3 2 0 1 7 / 3 4
5. Yamato Day 02 3 2 0 1 6 / 5 4
6. PKD 2006 3 1 1 1 10 / 9 3
7. Real Sharks 3 1 1 1 6 / 9 3
8. Víťazný február FK 2 1 0 1 5 / 1 2
9. TBC Lachtan 3 1 0 2 2 / 4 2
10. Věčná žízeň 1 0 0 1 0 / 4 0
11. Samson Bonella B 2 0 0 2 0 / 6 0
12. Jabadabadoo Prosek 3 0 0 3 2 / 14 0

6. Liga - Skupina K
1. Šotgani 2 2 0 0 6 / 2 4
2. Kalparta Kids 3 2 0 1 7 / 4 4
3. Tutto bene 2 2 0 0 6 / 3 4
4. Bandidoz 2 1 0 1 9 / 4 2
5. Druháci AFK 2 1 0 1 8 / 6 2
6. Rokoska 2 1 0 1 6 / 4 2
7. Ugandská ťava 2 1 0 1 4 / 5 2
8. Manchlastr FC 2 1 0 1 3 / 4 2
9. Suchdol stars RSC C 2 1 0 1 5 / 7 2
10. Junior Motol 3 1 0 2 7 / 11 2
11. Medvědi B 2 0 0 2 3 / 6 0
12. Žaves 1.FC (11150) 2 0 0 2 4 / 12 0

6. Liga - Skupina L
1. Úderka Žižkov junioři 3 3 0 0 24 / 11 6
2. DDR FC 3 2 1 0 13 / 3 5
3. Válcovny plechu MS FC 2 2 0 0 6 / 2 4
4. Kanálpucers PL 2 2 0 0 5 / 2 4
5. Medvědi A 3 1 1 1 11 / 9 3
6. Penélope Cruz 3 1 1 1 8 / 8 3
7. Úžas 1. FFS 2 1 0 1 6 / 7 2
8. Maverick 2 1 0 1 7 / 16 2
9. Prokaryota FZ 2 0 1 1 4 / 5 1
10. Rohožník United FC A 2 0 0 2 1 / 6 0
11. Real Kamýk 3 0 0 3 5 / 11 0
12. Bílá pohroma 3 0 0 3 4 / 14 0

7. Liga - Skupina A
1. Socra FC AFK Karlín 2 2 0 0 8 / 1 4
2. Don Giovanni 2 2 0 0 6 / 2 4
3. Nounejm 2 1 1 0 9 / 5 3
4. Holešovice 1.FC 2 1 0 1 4 / 2 2
5. Poblióni FC 1 1 0 0 2 / 0 2
6. Nova LFC B 1 1 0 0 2 / 1 2
7. Šumavská střela FK 2 1 0 1 7 / 9 2
8. Nottoric Forest 1 0 1 0 1 / 1 1
9. Diesel 1.FC 2 0 0 2 2 / 6 0
10. Le Jardin 1 0 0 1 1 / 5 0
11. Ministerstvo obrany 2 0 0 2 1 / 5 0
12. Roosevelt boys 2 0 0 2 1 / 7 0

7. Liga - Skupina B
1. Pigs FC 2 2 0 0 7 / 2 4
2. Ansámbl 2 2 0 0 8 / 5 4
3. Balet FC 2 2 0 0 8 / 6 4
4. VŠSK MFF UK C 1 1 0 0 8 / 2 2
5. Batalion 91 A 2 1 0 1 10 / 5 2
6. D.G.Team 2 1 0 1 7 / 3 2
7. Tazmánští čertíci 2 1 0 1 5 / 4 2
8. F.C.K. 2 1 0 1 4 / 7 2
9. Perpetis 1 0 0 1 2 / 3 0
10. Traktor humus B 2 0 0 2 7 / 9 0
11. 4 TD Ala Bundy B 2 0 0 2 4 / 12 0
12. Strahovská 10 2 0 0 2 3 / 15 0

7. Liga - Skupina C
1. Tuscarora B 2 2 0 0 13 / 2 4
2. Power WCC 2 2 0 0 6 / 2 4
3. Blankyt bulldogs 2 1 1 0 9 / 6 3
4. Rachot 2 1 0 1 10 / 8 2
5. Cerveza 18. FC 2 1 0 1 3 / 2 2
6. Alténa ST 2 1 0 1 5 / 5 2
7. SP Clif 2 0 2 0 3 / 3 2
8. Manny FC 2 1 0 1 3 / 5 2
9. Prase FC 2 0 1 1 2 / 4 1
10. Baník Bohuliby HFC 2 0 1 1 2 / 4 1
11. Borussia Dortšpunt B 2 0 1 1 3 / 8 1
12. Palouček AC 2 0 0 2 1 / 11 0

7. Liga - Skupina D
1. Kožich II.FC 2 1 1 0 5 / 2 3
2. Strašnická šlechta 2 1 1 0 1 / 0 3
3. Credit Praha FC 2 1 0 1 8 / 6 2
4. Demínka B 2 1 0 1 6 / 5 2
5. Viktor 1.FC 2 1 0 1 4 / 3 2
6. Vibromax 1985 2 1 0 1 4 / 4 2
7. CFG Suchdol 2 1 0 1 2 / 2 2
8. Speciál Bráník 2 0 2 0 1 / 1 2
9. Homogen 1.FC A 2 0 2 0 0 / 0 2
10. Matrix 2 1 0 1 4 / 5 2
11. Bohdalec PC 2 1 0 1 1 / 3 2
12. Válcovna plechu FC 2 0 0 2 7 / 12 0

7. Liga - Skupina E
1. Chuchle 2 2 0 0 9 / 5 4
2. Atlético Cerveza 2 1 1 0 8 / 4 3
3. Pragoflora TJ 2 1 1 0 6 / 5 3
4. Meďák FC 2 1 0 1 5 / 3 2
5. Efficenza AC 2 1 0 1 5 / 5 2
6. Sakostra 2 1 0 1 5 / 6 2
7. Bronx KKK B 2 1 0 1 7 / 9 2
8. Podolka FC 2 1 0 1 6 / 8 2
9. Dromedarians Praha 2 0 1 1 4 / 5 1
10. Stříbrný hroch B 2 0 1 1 3 / 6 1
11. Pradox 1.FC 1 0 0 1 2 / 3 0
12. Huntrs 1 0 0 1 1 / 2 0

7. Liga - Skupina F
1. Emergency 3 3 0 0 9 / 1 6
2. Scarface AC 3 2 0 1 18 / 6 4
3. Přezletice SK RSC 3 2 0 1 9 / 2 4
4. UNI - Lužiny 2 2 0 0 6 / 2 4
5. Akvaristika TJ 3 2 0 1 5 / 3 4
6. Tycho de Brahe FC B 3 1 1 1 8 / 8 3
7. Houbařův Ráj 3 1 0 2 2 / 6 2
8. Příkopy FC 3 1 0 2 9 / 17 2
9. Sebulba Utd. 3 1 0 2 3 / 11 2
10. Hashlerka THC 1993 B 2 0 1 1 3 / 4 1
11. Profesoři 3 0 1 2 5 / 11 1
12. Šachťor Praha CF 3 0 1 2 3 / 9 1

7. Liga - Skupina G
1. Noční dravci 3 3 0 0 14 / 4 6
2. Plameňáci 1.FC 3 2 1 0 9 / 3 5
3. Šnek FC A 3 2 0 1 14 / 7 4
4. Hell Avalanche 3 2 0 1 11 / 11 4
5. Torpedo Praclub 3 1 1 1 10 / 9 3
6. Vozovna Hloubětín A 3 1 1 1 5 / 5 3
7. Sparta Pivaři AC 3 1 0 2 7 / 7 2
8. Strážci Pomeranče 3 1 0 2 17 / 18 2
9. Kalich club Žižkov 3 1 0 2 10 / 11 2
10. Balbín FC 3 1 0 2 9 / 12 2
11. Praetorians FC 3 0 2 1 1 / 6 2
12. Neúspěch Strouhalák 3 0 1 2 9 / 23 1

7. Liga - Skupina H
1. Jednota Košík 3 3 0 0 18 / 5 6
2. JH 3 2 1 0 12 / 6 5
3. No madam ! A 3 2 1 0 10 / 5 5
4. Modrý balet 3 2 0 1 7 / 8 4
5. Gee Gee Olive 3 1 1 1 10 / 7 3
6. Tramway FC 2 1 0 1 6 / 3 2
7. Angmar A 2 1 0 1 5 / 5 2
8. Befeleme 2 1 0 1 5 / 8 2
9. HNK Praha FC 3 1 0 2 6 / 11 2
10. Cosmetic 2 0 1 1 1 / 2 1
11. Hashlerka THC 1993 A 3 0 0 3 7 / 16 0
12. Glebus United Nations 3 0 0 3 4 / 15 0

7. Liga - Skupina I
1. Devils of Zderaz 3 3 0 0 7 / 3 6
2. Blizzard ZM 3 2 1 0 16 / 7 5
3. M16 AC FC 3 2 0 1 11 / 6 4
4. R.I.P. 3 2 0 1 8 / 4 4
5. 4077 DUCKS 3 2 0 1 4 / 4 4
6. City Lhotka FC 3 1 1 1 7 / 5 3
7. Basta fidli B 2 1 0 1 3 / 2 2
8. Colo-Colo 3 1 0 2 7 / 7 2
9. Petrovice A 3 1 0 2 5 / 6 2
10. Stars beer 3 0 2 1 6 / 8 2
11. Viktorčin smích 2 0 0 2 1 / 5 0
12. Sestra Sojka 3 0 0 3 2 / 20 0

7. Liga - Skupina J
1. Notorax AFC 3 3 0 0 16 / 3 6
2. Deportivo Praga 3 2 1 0 10 / 5 5
3. Tus Pelotas 3 2 0 1 9 / 5 4
4. Hattrick Prosek FC 2 1 1 0 6 / 2 3
5. Social Members FC 3 1 1 1 8 / 7 3
6. Atomový veverky 3 1 1 1 4 / 6 3
7. Old Mosquitos 2 1 0 1 6 / 8 2
8. Parta AC 3 0 2 1 4 / 8 2
9. Letňany BD 3 1 0 2 3 / 8 2
10. Beach attack 90210 2 0 1 1 4 / 6 1
11. Dynamo R.U.M. 3 0 1 2 3 / 12 1
12. Guinness AC 2 0 0 2 1 / 4 0

7. Liga - Skupina K
1. Opatoff A K 3 3 0 0 15 / 5 6
2. Torpédo Řepy 3 2 1 0 5 / 2 5
3. Drny FC 3 2 0 1 16 / 8 4
4. Target FC 3 1 1 1 4 / 2 3
5. Dynamo UK 3 1 1 1 5 / 4 3
6. Malvazinky 1.FC 3 1 1 1 3 / 4 3
7. Mestek 97 FC 2 0 2 0 4 / 4 2
8. Sebranka FC B 2 1 0 1 4 / 5 2
9. England Praha 3 1 0 2 5 / 7 2
10. Veleslavín Viktoria 3 0 2 1 4 / 13 2
11. Lucián FC B 3 0 1 2 7 / 12 1
12. Potíže 3 0 1 2 2 / 8 1

7. Liga - Skupina L
1. Bamboocha City 2 2 0 0 9 / 1 4
2. Petrovice B 2 2 0 0 9 / 5 4
3. GoHosp PK 2 2 0 0 7 / 4 4
4. Pražské Peklo 2 2 0 0 7 / 5 4
5. Buzuluk Úvaly FC 2 1 0 1 7 / 4 2
6. Morna to zařídí FC 2 1 0 1 6 / 5 2
7. Pražská hovada 2 1 0 1 5 / 6 2
8. Athletico Spořilov 2 1 0 1 2 / 3 2
9. Dropa FC 2 0 0 2 5 / 8 0
10. Partizan Východ 2 0 0 2 4 / 7 0
11. Výlov 0.FC 2 0 0 2 3 / 6 0
12. Tvůj děda! 2 0 0 2 1 / 11 0

8. Liga - Skupina A
1. Sean team 1 1 0 0 6 / 1 2
2. Admira 97 1 1 0 0 6 / 3 2
3. PFC Kodymka B 1 1 0 0 2 / 0 2
4. Green shock FC 1 0 1 0 3 / 3 1
5. Saens 1.FC B 1 0 1 0 3 / 3 1
6. Nalejto 1.FC 1 0 1 0 3 / 3 1
7. Stará parta 1 0 1 0 3 / 3 1
8. Canary FC 1 0 1 0 1 / 1 1
9. Ya Basta! A 1 0 1 0 1 / 1 1
10. Sculpturo FC 1 0 0 1 0 / 2 0
11. Zelení študáci 1 0 0 1 3 / 6 0
12. Juventus Pivus 1 0 0 1 1 / 6 0

8. Liga - Skupina B
1. Kamarádi 1.FC 2 2 0 0 9 / 2 4
2. Tlakové galoše 2 2 0 0 13 / 7 4
3. Celtic THK 2 1 1 0 9 / 3 3
4. Hrnčířský bubáci 2 1 0 1 6 / 2 2
5. Mašťáci 1.FC 1 1 0 0 5 / 3 2
6. Boss Team 2 0 2 0 4 / 4 2
7. Dynamit Vršovice 2 1 0 1 4 / 4 2
8. Rock Joint 2 1 0 1 5 / 6 2
9. Sudden death 2 0 1 1 2 / 3 1
10. Střelci 1.FC 1 0 0 1 0 / 6 0
11. Ši Kyo 2 0 0 2 0 / 7 0
12. GK Ohradní 2 0 0 2 6 / 16 0

8. Liga - Skupina C
1. Santovi Sobi 2 2 0 0 13 / 5 4
2. Vykutálený prasátka 2 1 1 0 5 / 4 3
3. Terasy KFC B 2 1 0 1 9 / 6 2
4. Jemné a Solené 1.FC 2 1 0 1 6 / 4 2
5. Sedm zbabělých A 1 1 0 0 7 / 6 2
6. Hells Bells 1.FC 2 1 0 1 6 / 5 2
7. Gladiators 1.FC 1 1 0 0 4 / 3 2
8. Trilog TJTN FC 2 1 0 1 2 / 4 2
9. SIKA Raptors 2 0 1 1 8 / 9 1
10. GFC Regent B 2 0 0 2 5 / 8 0
11. Lazareth 1 0 0 1 1 / 5 0
12. Sváteční mančaft 1 0 0 1 1 / 8 0

8. Liga - Skupina D
1. Husinecká Šlechta 2 2 0 0 11 / 2 4
2. SK Elet 2 2 0 0 7 / 2 4
3. Motor 1.TF 2 2 0 0 4 / 1 4
4. Pivojs s.r.o.1.FC 2 1 0 1 7 / 4 2
5. OrangeBoom 2 1 0 1 4 / 2 2
6. Torzoo 2 1 0 1 6 / 6 2
7. JUDr. Brouk Pytlík 2 1 0 1 4 / 5 2
8. Klamovská skvadra 2 1 0 1 2 / 4 2
9. Marami 1.FC 2 0 1 1 7 / 8 1
10. Sorbino 2 0 1 1 4 / 6 1
11. Vozovna Motol FC 2 0 0 2 1 / 5 0
12. DTS Praha 2 0 0 2 2 / 14 0

8. Liga - Skupina E
1. Hajdaláci z Masné 18 FK 2 2 0 0 10 / 0 4
2. Motol FN 2 1 1 0 9 / 3 3
3. Proradost FK 2 1 1 0 3 / 1 3
4. CK pánbu nás netrestej 1 1 0 0 6 / 2 2
5. Kamberský pípy 1 1 0 0 5 / 2 2
6. !nBev Tigers 2 1 0 1 6 / 10 2
7. Pozdní sběr 2 0 1 1 4 / 6 1
8. Rarach FC 2 0 1 1 6 / 9 1
9. V.I.P. 0 0 0 0 0 / 0 0
10. Beton bunkers FC 1 0 0 1 2 / 4 0
11. Rošambo 1 0 0 1 0 / 3 0
12. TIP IZOL - Homidlo KK 2 0 0 2 2 / 13 0

8. Liga - Skupina F
1. Gekad 3 2 1 0 5 / 2 5
2. Pragochmel Blšany B 2 2 0 0 15 / 6 4
3. VZ 2 2 0 0 6 / 2 4
4. Repeťáci Praha 2 1 1 0 15 / 1 3
5. AGP 83 2 1 1 0 4 / 1 3
6. Los Muchachos 2 1 0 1 16 / 7 2
7. pRagga Urquell 2 1 0 1 7 / 3 2
8. AC/DC FC 2 0 1 1 1 / 2 1
9. Senioři Praha B 1 0 0 1 1 / 6 0
10. Suchá dáseň AC 2 0 0 2 0 / 5 0
11. 5 plus 1 statečných 2 0 0 2 4 / 20 0
12. Hayabusa AC 2 0 0 2 4 / 23 0

8. Liga - Skupina G
1. Wyllitým 1 1 0 0 12 / 2 2
2. Arseanal FC 1 1 0 0 4 / 1 2
3. Petrohradská BFK B 1 1 0 0 4 / 1 2
4. Gólostroje FC 1 1 0 0 3 / 1 2
5. Spící jeleni 1 1 0 0 2 / 1 2
6. Pivnice U Zpěváčků 1 0 1 0 2 / 2 1
7. Co je? 1 0 1 0 2 / 2 1
8. Black mamba IBD 1 0 0 1 1 / 2 0
9. Sněhová královna 1 0 0 1 1 / 3 0
10. Pod parou 1 0 0 1 1 / 4 0
11. Prosím, nesmějte se 1 0 0 1 1 / 4 0
12. No madam ! B 1 0 0 1 2 / 12 0

8. Liga - Skupina H
1. Pěstební dělnice 2 2 0 0 14 / 4 4
2. Bývalí fotbalisti SK 2 2 0 0 8 / 4 4
3. Kvantanámo 2 1 1 0 10 / 7 3
4. Černý koně TMK 2 1 1 0 5 / 3 3
5. KTB A 1 1 0 0 5 / 3 2
6. Ben Car 2 1 0 1 6 / 5 2
7. Lužinýýý Boys 2 1 0 1 7 / 8 2
8. OSTO6 Beer Team 2 0 1 1 4 / 6 1
9. Red Leads 2 0 1 1 2 / 5 1
10. Pornolištičky 1 0 0 1 1 / 3 0
11. Pražská esa 2 0 0 2 7 / 12 0
12. Yakuza 2 0 0 2 1 / 10 0

8. Liga - Skupina I
1. U Karla 99 FC 3 2 1 0 8 / 4 5
2. Vysmátí zajíci 2 2 0 0 9 / 1 4
3. Legendy FC 2 2 0 0 9 / 3 4
4. K.F.C. Praha 2 2 0 0 7 / 2 4
5. No fear KK 2 1 1 0 6 / 2 3
6. Torpedo Cannabis 2 1 0 1 4 / 4 2
7. Hlavonožci na niti FC 2 0 1 1 5 / 6 1
8. Forejt FC 2 0 1 1 2 / 4 1
9. Bič boží 2 0 1 1 2 / 6 1
10. Rychlá rota 3 0 1 2 3 / 8 1
11. Gobi dezert 2 0 0 2 1 / 8 0
12. Rebelové 2 0 0 2 4 / 12 0

8. Liga - Skupina J
1. Hilton Prague 3 3 0 0 34 / 3 6
2. Los Zewlos 3 3 0 0 10 / 5 6
3. Young Boys Jílové 3 3 0 0 7 / 3 6
4. Krokodýl Vršovice FC 3 2 1 0 10 / 3 5
5. Rychlí banáni 3 2 0 1 10 / 5 4
6. ABCOM 2 1 0 1 10 / 3 2
7. Be Zones CF 3 1 0 2 6 / 14 2
8. Dukla Praha FK 3 0 1 2 2 / 13 1
9. Gulz FC 3 0 1 2 4 / 17 1
10. Hyens United 3 0 1 2 3 / 17 1
11. Beton FC 2 0 0 2 2 / 6 0
12. Boca Seniors 3 0 0 3 6 / 15 0

8. Liga - Skupina K
1. Hypochondři 3 3 0 0 7 / 1 6
2. Team Motivated 3 2 1 0 10 / 7 5
3. Literpool United 3 2 0 1 14 / 6 4
4. Minor subject 3 1 2 0 6 / 5 4
5. Bratři v lihu FC 3 1 1 1 19 / 11 3
6. Kanonýři 3 1 1 1 2 / 2 3
7. Expats United 3 1 1 1 11 / 12 3
8. Sexy prdelky 3 1 0 2 12 / 11 2
9. Catchers SC 3 1 0 2 8 / 7 2
10. Horno Porno 3 1 0 2 4 / 5 2
11. Gremio 3 0 2 1 2 / 7 2
12. Outsiders 3 0 0 3 3 / 24 0

8. Liga - Skupina L
1. Tichý vánek 3 2 1 0 17 / 6 5
2. Dejvický expres 3 2 1 0 12 / 1 5
3. All - in 3 2 1 0 12 / 7 5
4. Sedmikráskov Čimice 3 2 0 1 10 / 2 4
5. Kraftwerk V2 2 2 0 0 6 / 1 4
6. Šílené veverky 3 1 2 0 8 / 4 4
7. Hodko Hills 3 1 1 1 9 / 6 3
8. Tankista Orange 3 1 0 2 2 / 8 2
9. Budějovická 3 1 0 2 8 / 16 2
10. FC Praha 07 3 0 0 3 2 / 10 0
11. Šnek FC B 2 0 0 2 4 / 13 0
12. Rumové pralinky FC 3 0 0 3 3 / 19 0

8. Liga - Skupina M
1. Bröndby codein IF 3 3 0 0 9 / 1 6
2. Bagr 1.FC 3 2 1 0 6 / 4 5
3. Levá fuska 3 2 0 1 8 / 4 4
4. Fernet team Říčany 3 2 0 1 5 / 3 4
5. Klub odložených mužů 3 2 0 1 8 / 10 4
6. Alkohol Vršovice FC 3 1 1 1 2 / 2 3
7. Kenguru FC 3 1 0 2 9 / 8 2
8. Dinamo Praha 3 1 0 2 11 / 12 2
9. Poštmistři 3 1 0 2 4 / 6 2
10. Motorclub 3 1 0 2 7 / 10 2
11. Stodůlecký piráti 3 1 0 2 9 / 15 2
12. Xichties FC 3 0 0 3 4 / 7 0

8. Liga - Skupina N
1. Al Ahlí Praha 2 2 0 0 10 / 1 4
2. Blueghost.cz FC 3 2 0 1 11 / 3 4
3. Horsis heads 3 2 0 1 10 / 4 4
4. Alvarez D.C. 3 2 0 1 7 / 3 4
5. Fifty-two faders 2 2 0 0 4 / 0 4
6. Caroil 2 2 0 0 6 / 3 4
7. Metro AFK 2 1 0 1 3 / 3 2
8. Krabice 2 1 0 1 2 / 3 2
9. Lokomotiva DP 2 0 0 2 3 / 7 0
10. Pragochmel Blšany A 2 0 0 2 1 / 7 0
11. Vzteklé Želvičky 2 0 0 2 1 / 7 0
12. Aloe Vera CC FC 3 0 0 3 0 / 17 0

8. Liga - Skupina O
1. Améby AFC B 3 3 0 0 16 / 1 6
2. To jsme vám to nandali 3 2 1 0 16 / 7 5
3. Delirium FC 3 2 1 0 13 / 4 5
4. Noťa FC 3 2 1 0 5 / 1 5
5. Plný plíce 3 1 1 1 3 / 3 3
6. Vodka team FC 3 1 0 2 9 / 7 2
7. Dej bůh štěstí 3 1 0 2 13 / 12 2
8. Saens 1.FC C 3 1 0 2 5 / 7 2
9. Sporting Luka 3 1 0 2 3 / 7 2
10. FŇ AC 3 1 0 2 2 / 10 2
11. Tornádo Labuť PM 3 1 0 2 5 / 14 2
12. Playboy team AC 3 0 0 3 3 / 20 0

8. Liga - Skupina P
1. 10 Megabite 3 3 0 0 19 / 2 6
2. Lobotomici 3 3 0 0 10 / 6 6
3. F3N FC 2 2 0 0 10 / 5 4
4. Beerchester United 3 2 0 1 8 / 5 4
5. Pražskej Výběr 2 1 0 1 5 / 2 2
6. Oldschool FC 2 1 0 1 7 / 5 2
7. Odlehlá AC 2 1 0 1 5 / 3 2
8. Taurin 1.FC 3 1 0 2 5 / 8 2
9. SG-II Butovice 3 0 1 2 9 / 11 1
10. Kopanda team FC 3 0 1 2 2 / 8 1
11. Tvar VD 3 0 0 3 0 / 17 0
12. Airconquest F.F.C. 3 1 0 2 4 / 12 -4

8. Liga - Skupina Q
1. Guaraní 3 3 0 0 23 / 5 6
2. Banzai 3 2 0 1 25 / 9 4
3. River lejt A 3 2 0 1 15 / 6 4
4. Cerveza Spořilov FC 3 2 0 1 12 / 10 4
5. Samson Žižkov 1.FC 3 2 0 1 7 / 10 4
6. Talent Praha FC 3 1 0 2 11 / 12 2
7. Habet Praha FŇ 3 1 0 2 6 / 7 2
8. Los Gigoalos 3 1 0 2 8 / 10 2
9. Okouni 3 1 0 2 7 / 10 2
10. Splašený kozy TR 3 1 0 2 7 / 16 2
11. Vixens 2 0 0 2 0 / 21 0
12. Borussia Dortšpunt C 2 1 0 1 7 / 12 -4

8. Liga - Skupina R
1. Sturm JM 2 2 0 0 14 / 3 4
2. GFC 2 2 0 0 12 / 2 4
3. Pivní pohoda AC 3 2 0 1 6 / 2 4
4. Marná snaha 3 2 0 1 8 / 8 4
5. Pražská hnědka DK 2 1 1 0 6 / 3 3
6. PRKA 2 1 1 0 6 / 5 3
7. ONBLACK 2 1 0 1 11 / 12 2
8. Tigers Kobylisy RL 2 1 0 1 5 / 7 2
9. Spořilov Represent 2 0 0 2 3 / 5 0
10. Team 2 0 0 2 3 / 10 0
11. Eskadra smrti 2 0 0 2 4 / 12 0
12. Stříbrný hroch C 2 0 0 2 3 / 12 0

8. Liga - Skupina S
1. Buffeti HK 2 2 0 0 11 / 4 4
2. MoKo 2.FC 2 2 0 0 7 / 3 4
3. Albuquerque tuplaks 2 1 1 0 4 / 2 3
4. Sací komando Modřany 2 1 1 0 5 / 4 3
5. Athletico KMF 2 1 0 1 6 / 5 2
6. Gangbeng 2 1 0 1 5 / 4 2
7. Hardly Athletic 2 1 0 1 4 / 4 2
8. Orange Predators B 2 1 0 1 3 / 4 2
9. Magic boys 2 0 1 1 3 / 4 1
10. Koza znezaneřáděná 2 0 1 1 3 / 5 1
11. Rokoko - Travel HCZ 2 0 0 2 5 / 9 0
12. Parukářka FC 2 0 0 2 4 / 12 0

Autor: Tomáš Nohejl

15.4.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc.
AUTOMIX.CZ
20

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc. Jaké koupit? A jakým se radši vyhnout?

Indický film vznikal v Praze
DOTYK.CZ

Praha různýma očima - jako dějiště bollywoodského snímku i v díle ruského poety

Sobotka bude mít dostavení s ministry, zhodnotí práci vlády

Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) příští týden absolvuje další dvě bilanční schůzky s ministry, při kterých v závěru volebního období rekapituluje splněné a nesplněné části vládního programového prohlášení. V pondělí bude jednat s ministrem pro lidská práva a legislativu Janem Chvojkou (ČSSD), v úterý s ministryní pro místní rozvoj Karlou Šlechtovou (za ANO). Sdělil to dnes tiskový odbor Úřadu vlády.

Kam za zážitky nejen o víkendu? Inspirujte se na novém webu Tipy Deníku

Chcete mít přehled o kulturních, sportovních a dalších akcích ve všech regionech? Pak navštivte naši stránku www.tipydeniku.cz, kde najdete fůru inspirace co podniknout nejen o víkendu.

AUTOMIX.CZ

GALERIE: Nejvtipněji naložené vozy na silnicích. Nákladem je vše, co si zamanete

Kromě přepravy cestujících je auto od nepaměti využíváno k převozu nákladu. A jak dnes uvidíte, je tím myšleno doslova jakéhokoliv nákladu. Připravte se na bizarní přehlídku převážených věcí všeho druhu, kdy vás už nepřekvapí ani auto naložené v dalším autě.

O šikovné české ručičky je opět zájem. Opravny jsou zpět

Praha - Opravny a opravárny zažívají velký návrat. Recyklace odpadů se stala pro lidi přirozeností, nyní začínají přemýšlet, jak množství odpadu minimalizovat. Vyhledáním opraváře šetří nejen přírodu, ale někdy i peníze. 

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení