Bývalý reprezentant Blažek zařídil Vyšehradu výhru

Praha - Fotbalisté Vyšehradu v dohrávce 12. kola druhé nejvyšší soutěže porazili doma Pardubice 1:0. O jediný gól se v závěru první půle postaral z pokutového kopu bývalý reprezentační útočník Jan Blažek. Vstřelil tak svou druhou branku v sezoně a ukončil pro Slavoj sérii osmi utkání v řadě bez vítězství.

25.10.2015

Ilustrační foto.Foto: Deník/archiv

Pardubice přitom měly už v 9. minutě velkou šanci, ale Petráň neproměnil samostatný únik na brankáře. Místo toho ve 40. minutě odpískal sudí pokutový kop ve prospěch domácích, míč si vzal Blažek a střelou doprostřed branky poslal Vyšehrad do vedení. Pro nováčka v soutěži to byl první gól po 312 minutách.

Východočeši po změně stran přidali, ale Jeřábek dobrou šanci zahodil zbytečnou zasekávačkou a Řezníček v další velké šanci trefil jen brankáře. V závěru už Vyšehrad odolal a slaví druhou výhru v sezoně, když ta předchozí přišla už ve 2. kole.

Vyšehrad - Pardubice 1:0 (1:0)

Branky: 41. Blažek z pen. Rozhodčí: Berka - Kříž, Kotalík. ŽK: Schön, Amegan, Blažek - Kopřiva, Petráň. Diváci: 488.

Vyšehrad: L. Krbeček - Šimkovský (82. Madej), Amegan, T. Krbeček, Petrášek - Polanský, Mysliveček (76. Gregora), Schön, Smolák - Jindráček, Blažek (90. Čeremisin). Trenér: Novotný.

Pardubice: Frydrych - Šejvl, Kopřiva, Vencl, Kakrda - Kim Te-won (46. Fusek), Řezníček, Kudrna (73. Kovář), Jeřábek, Fousek - Petráň. Trenéři: Míchal a Krejčí.

Další výsledky 12. kola

Sokolov – Ústí nad Labem 1:1 (0:0), Karviná – Hradec Králové 0:1 (0:1), Vlašim – Olomouc B 3:1 (1:1), Opava – Varnsdorf 1:0 (0:0).

Autor: ČTK

25.10.2015 VSTUP DO DISKUSE

Robbie Williams.

Pař jako Rus, zpívá Robbie Williams v novince, kterou přiveze i do Prahy

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc.
20

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc. Jaké koupit? A jakým se radši vyhnout?

DOTYK.CZ

Praha různýma očima - jako dějiště bollywoodského snímku i v díle ruského poety

/ VIDEO / Většina videí Prahy se zaměřuje na známá místa a pamětihodností, jako je Pražský hrad, Karlův most a Staroměstské náměstí. Ale na Prahu se dá dívat i jinak. Shodou okolností to teď ukazuje hned několik snímků.

Sobotka bude mít dostavení s ministry, zhodnotí práci vlády

Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) příští týden absolvuje další dvě bilanční schůzky s ministry, při kterých v závěru volebního období rekapituluje splněné a nesplněné části vládního programového prohlášení. V pondělí bude jednat s ministrem pro lidská práva a legislativu Janem Chvojkou (ČSSD), v úterý s ministryní pro místní rozvoj Karlou Šlechtovou (za ANO). Sdělil to dnes tiskový odbor Úřadu vlády.